\ Aktualności Warszawa - Nowoczesne sale na konferencje w centrum Warszawy
img

Nowoczesne sale na konferencje w centrum Warszawy

1. Hilton Warsaw Hotel and Covnention CentreHilton Warsaw Hotel and Convention Centre posiada największą powierzchnię konferencyjną w centrum Warszawy. Obiekt przystosowany jest do organizowania potężnych wydarzeń na międzynarodową skalę, ale sprawdzi się również w przypadku kameralnych biznesowych spotkań. Posiada 24 sale konferencyjne, wśród których największa ma aż 1400 metrów kwadratowych powierzchni i jest w stanie pomieścić nawet 1600 osób.

Centrum konferencyjne jest świetnie skomunikowane z portem lotniczym, idealnie sprawdzi się więc w przypadku organizacji konferencji światowego formatu. Wszystkie sale konferencyjne posiadają wysokiej klasy wystrój i wyposażenie, a także zaawansowane technologicznie urządzenia multimedialne. Sale są komfortowe, wygodne, klimatyzowane, mają możliwość zaciemnienia.

Hotel zapewnia również obsługę gastronomiczną, organizuje przyjęcia, lunche, biznesowe poczęstunki oraz eleganckie bankiety. Szeroka oferta centrum konferencyjnego pozwala każdemu klientowi znaleźć coś idealnie dopasowanego do potrzeb konkretnego wydarzenia.

Adres: Grzybowska 63, 00-844 Warszawa, tel. 22 365 55 55

Zobacz więcej miejsc na konferencje w stolicy - sale na szkolenia firmowe Warszawa.

2. Centrum Konferencyjne Zebra TowerW ofercie Centrum konferencyjnego Zebra Tower znajduje się doskonałe zaplecze przystosowane do organizowania wydarzeń na większą i mniejszą skalę.

W centrum znajduje się osiem sal konferencyjnych, zarówno dużych, jak i bardziej kameralnych, które świetnie sprawdzą się w przypadku szkoleń czy spotkań biznesowych. Na szczególną uwagę zasługuje największa, 100-metrowa sala konferencyjna, która jest niemal w całości przeszklona. Wszystkie sale są świetnie wyposażone, komfortowe i wygodne. Posiadają nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny i audiowizualny, klimatyzację, oświetlenie i nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników jest też bezprzewodowy, darmowy intenret.

Na życzenie organizatorów możliwe jest również zorganizowanie cateringu, poczęstunku czy biznesowego lunchu. Nowoczesny obiekt, świetna lokalizacja, wygodny dojazd oraz zaplecze techniczne na światowym poziomie to gwarancja zorganizowania wydarzenia, które spełni wszystkie oczekiwania organizatorów oraz uczestników.

Adres: Ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, tel. 22 243 04 10

3. Centrum Szkoleniowe i Konferencyjne na Stadionie NarodowymCentrum konferencyjne znajduje się w PGE Narodowy, jest więc to obiekt z doskonałym dojazdem i efektownym widokiem. Miejsce idealnie wpisuje się w potrzeby dużego biznesu, może też być ciekawą oprawą dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń firmowych, branżowych, kulturalnych lub sportowych.

W ofercie dla biznesu znajduje się pięć sal konferencyjnych o różnym metrażu, w których można zorganizować zarówno duże wydarzenie, jak i bardziej kameralne spotkanie biznesowe czy szkolenie. Wszystkie obiekty posiadają świetne wyposażenie, wygodne meble oraz zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny i audiowizualny.

Do dyspozycji organizatorów jest wysokiej klasy nagłośnienie, a także projektory, monitory, rzutniki i inne urządzenia niezbędne do przeprowadzenia konferencji. Organizacja spotkania biznesowego czy konferencji w Centrum Szkoleniowym i Konferencyjnym na Stadionie z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. W obiekcie można bez obaw organizować wydarzenia światowego formatu.

Adres: Al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1, 00-844 Warszawa, tel. 730 001 062

4. The NestThe Nest to obiekt znajdujący się w samym centrum Warszawy, który wychodzi naprzeciw potrzebom większego i mniejszego biznesu. Jest to połączenie przestrzeni konferencyjnej, szkoleniowej i coworkingowej, która została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nowoczesne, przestronne wnętrza, doskonałe wyposażenie i umeblowanie, a także szeroki wybór urządzeń multimedialnych to gwarancja, że organizacja szkolenia czy spotkania biznesowego w takiej lokalizacji to strzał w dziesiątkę.

Obiekt posiada przestronną przestrzeń konferencyjną, która zajmuje cale piętro budynku, a także szereg biurek stworzonych do coworkingu. Do dyspozycji klientów jest całe wyposażenie obiektu. Na życzenie jest również możliwe zorganizowanie poczęstunku, lunchu czy innego posiłku dla uczestników konferencji czy spotkań biznesowych. Jeżeli chcą Państwo zorganizować spotkanie na najwyższym poziomie, The Nest w stu procentach spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Adres: ul. Piękna 49, 00-672 Warszawa, tel. 794 570 515
Polecamy także zapoznać się z listą obiektów z poza Warszawy - centra konferencyjno-szkoleniowe w mazowieckim.

Data publikacji: 18.07.2019

Nasi partnerzy