img

Atrakcyjne pakiety biznesowe w Hotelu Lord

hotellord.pl

Hotel Lord**** przygotował specjalną ofertę pakietów biznesowych, które umożliwiają organizację konferencji i spotkań firmowych w luksusowych wnętrzach obiektu. Klienci mają do wyboru trzy atrakcyjne cenowo warianty: Exclusive, Premium oraz Classic, obejmujące wynajem wyposażonej sali konferencyjnej oraz szereg usług dodatkowych, m.in. w postaci noclegu.

hotel lord

O Hotelu

Hotel Lord jest czterogwiazdkowym obiektem, zlokalizowanym zaledwie kilku minut drogi od Lotniska Chopina oraz centrum miasta. Obiekt specjalizuje się w organizacji konferencji, kongresów, bankietów, spotkań VIP oraz imprez integracyjnych. Hotel zachwyca pięknymi, stylowymi wnętrzami oraz przyjazną atmosferą.

hotel lord sala

Sale konferencyjne w Hotelu Lord****

Hotel Lord**** dysponuje 10 eleganckimi salami konferencyjnymi, których zróżnicowane powierzchnie pozwalają na przeprowadzenie spotkań od 8 do nawet 350 uczestników. Wszystkie sale cechują się nowoczesnością oraz profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym.

hotel lord pokoj

Atuty Hotelu

Dużym atutem Hotelu Lord jest kompleksowość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Nad organizacją wydarzeń w obiekcie, każdorazowo czuwa doświadczony koordynator biznesowy. Po zakończonych spotkaniach hotel proponuje nocleg w luksusowych pokojach lub wizytę w Day SPA, Klubie Lordów bądź restauracji.

Hotele na konferencje w województwie mazowieckim

Zapraszamy do zapoznania sięz z listą 584 obiektów konferencyjnych, dostępnych w naszej bazie. Tutaj znajdują się wszystkie hotele na konferencje w województwie mazowieckim.

Nasi partnerzy