img

Eventy konferencyjne Warszawa

Do niedawna organizując wszelkiego typu eventy biznesowe w Warszawie był problem ze znalezieniem odpowiedniej sali konferencyjnej. Obecnie oferta wynajmu powierzchni pod konferencje uległa dużej poprawie.

Jeśli chciałbyś zorganizować swoje wydarzenia z dala od zgiełku miasta polecamy zapoznać się z listą hotele na szkolenia i konferencje w mazowieckim.

Ośrodek Golden Floor w Warszawie

Jednym z ciekawych opcji wynajmu jest Ośrodek Golden Floor w Warszawe świadczący usługi dla klientów biznesowych z zakresu wynajmu przestrzeni na eventy takie jak szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe. Golden Floor położony jest w ścisłym centrum przy Alejach Jerozolimskich 123A, 800 metrów od Dworca PKP Warszawa Centralna. W pobliżu znajdują się główne szlaki komunikacyjne, kursują tramwaje, autobusy oraz metro. Osoby zmotoryzowane mają do dyspozycji nowoczesny parking podziemny. Dogodne położenie sprzyja uczestnikom, którzy mają możliwość skorzystania z licznych atrakcji oferowanych przez stolicę.

Zaplecze konferencyjne hotelu Golden FloorKażda z 35 sal konferencyjnych jest urządzona w najwyższym standardzie obejmującym klimatyzację oraz nowoczesny sprzęt multimedialny. Sale są rozlokowane na trzech piętrach, z których są w stanie pomieści od kilkunastu do 150 uczestników. Zaplecze konferencyjne Golden Floor obejmuje także możliwość skorzystania z cateringu, w formie nielimitowanych przerw kawowych, podawane są ciepłe i zimne napoje oraz przekąski. Inne opcje to lunch w formie bufetu czy indywidualny catering.

Lokalizacja hotelu

Przyjezdni uczestnicy szkoleń czy konferencji szukający noclegu maja do wyboru obiekty w różnym standardzie z trzema-, czterema- czy pięcioma gwiazdkami jak Mercure Airport Warszawa, Hotel Czerniakowski, Hotel Witkowski czy Hotel Colibra.

Centrum konferencyjne Nimbus w WarszawieAlternatywną opcją wynajmu sal jest Centrum konferencyjne Nimbus, mieszczące się w dzielnicy biznesowej przy Alejach Jerozolimskich 98, w odległości 2 km od Dwroca PKP Warszawa Centralna. Lokalizacja zapewnia dogodny przyjazd komunikacją miejską jak i przyjazd samochodem. Kierowcy mogą liczyć na miejsca postojowe w podziemnym garażu bądź na parkingach położonych przy budynku.

Zaplecze konferencyjne Centrum Nimbus w Warszawie

Centrum konferencyjne Nimbus to kompleks 7 sal oraz przestronnego foyer, specjalizujące się w organizacji konferencji biznesowych, stanowi część kompleksu biurowego Equator Office, Nimbus Office. Nowoczesne rozwiązania jak przesuwne ściany dają możliwość łączenia 4 sal w dowolny sposób, będące w stanie pomieścić nawet 220 osób. Jednak istnieje także możliwość wynajmu sali dla mniejszej grupy od 6 do 60 uczestników. Wszystkie pomieszczenia konfercyjne są wyposażone w sprzęt audio-wizualny, umożliwiający prowadzenie pokazów i prezentacji multimedialnych. Ze względu na wysokość sal konferencyjnych 3,9 m dające możliwość ustawienia dużych ekranów, a podwieszane projektory zapewniają doskonałą widoczność nawet z końca czy z boku pomieszczenia. Na terenie obiektu uczestnicy mają do dyspozycji komputer, faks, drukarkę oraz ksero. Centrum Nimbus zapewnia ofertę cateringową obejmującą przerwy kawowe, lunch w formie bufetu jak również możliwość zorganizowania bankietu okrągłych 8-10 osobowych stołach. Przerwy kawowe i lunch odbywają się we foyer, zlokalizowanym tuż przy salach konferencyjnych.

Lokalizacja hotelu

W pobliżu Centrum konferencyjnego Nimbus znajduje się bogata baza noclegowa będąca w stanie pomieścić uczestników przyjezdnych. Hotele jeak Radisson Blu Sobieski, Premiere Classe Varsovie, Ibis Warszawa Reduta, Hilton Warsaw Hotel czy Campanille Varsovie.

Centrum Konferencyjne IBIB PAN

Jedną z opcji jest Centrum Konferencyjne IBIB PAN, mieszczące się w sercu Warszawy, przy ulicy Księcia Trojdena 4, zalewie trzy kilometry od centrum. Ten obiekt posiada 20-letnie doświadczenie w organizacji wszelkiego typu konferencji w Warszawie oraz wyspecjalizowanych tematycznie wydarzeń rangi krajowej i międzynarodowej. Profesjonalny personel czuwa nad bezproblemowym przebiegiem wydarzeń.

Zaplecze konferencyjne Centrum Konferencyjne IBIB PANCentrum Konferencyjne IBIB PAN dysponuje 6 wielofunkcyjnymi salami wykładowymi, będącymi w stanie pomieścić od 8 do nawet 300 osób. Sale posiadają wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, audiowizualny, pozwalający prowadzić prezentacje czy pokazy na najwyższym poziomie. Największa sala o powierzchni 400 mkw pozwala na organizację spotkania dla grupy od 100 do 300 uczestników. Mniejsze sale mieszczą grupy od 25 do 100 gości, a także całkiem małe grupy nawet 8 uczestników. Centrum zapewnia profesjonalną i odpowiednio przeszkoloną obsługę, umożliwia przeprowadzanie transmisji wideo czy internetowych wydarzeń.

Lokalizacja centrum konferencyjnego

Najbliższe hotele znajdują się w okolicy kilku kilometrów od Centrum Konferencyjnego IBIB PAN takie jak Novotel Warszawa Airport, Hotel Mercure Warszawa Airport czy Sound Garden.

Stadion PGE Narodowy w WarszawieDla poszukujących naprawdę dużych obiektów pod różnego typu kongresy, wydarzenia naukowe, konferencje czy szkolenia i warsztaty doskonałą opcją jest stadion PGE Narodowy. Ten zróżnicowany obiekt zlokalizowany jest przy Alei Księcia Józefa Poniatowskiego 1, zaledwie o trzy kilometry od centrum Warszawy oraz 12 km od lotniska im. Chopina.

Zaplecze konferencyjne PGE Narodowy

Stadion PGE Narodowy dysponuje sześcioma profesjonalnymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni będącej w stanie pomieścić około dwa tysiące uczestników. Sale można dowolnie aranżować i dopasowywać do indywidualnych oczekiwań klientów. Wydarzenia są organizowane przy współudziale event managera, czuwającego nad ich właściwym przebiegiem. Pomieszczenia są w pełni klimatyzowane, gwarantują wysoką jakość prowadzonych spotkań, posiadają profesjonalny sprzęt multimedialny, dostęp do dziennego światła oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. Największa i zarazem najbardziej prestiżowa przestrzeń o nazwie Biznes Klub pozwala na organizację wydarzenia dla 2,6 tysiąca osób we wnętrzu o prestiżowym wystroju i nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych, wyposażone w nowoczesne telebimy oraz system nagłośnienia. Obiekt zapewnia korzystanie z sieci Wi-Fi oraz nowoczesnej technologii Digital Signage Stadion posiada przestronny podziemny parking podziemny oraz jest dostoswany do osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja obiektu

W okolicy stadionu PGE Narodowy znajdują w hotele o różnym standardzie Ibis Budget Warszawa Centrum , Novotel Hotel &Resorts czy Mercure Warszawa Grand.

Zobacz więcej ciekawych obiektów posiadających sale konferencyjno-szkoleniowe w Warszawie.

Data publikacji: 12.07.2019

Nasi partnerzy