img

Hotel konferencyjny z nowoczesnymi salami w centrum Warszawy

1. Hotel Lord ****

Hotel Lord


Adres: al. Krakowska 218 , 02-219 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba sal konferencyjnych: 11 sal
Liczba miejsc noclegowych: 160
Telefon: 22 574 20 00

Obiekt posiada aż 10 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa jest w stanie pomieścić prawie 300 osób. Wszystkie sale konferencyjne znajdujące się w hotelu są doskonale zaprojektowane i wyposażone we wszystkie sprzęty, które są niezbędne do przeprowadzenia konferencji. Do dyspozycji organizatorów są urządzenia multimedialne, audiowizualne, świetne oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. Hotel Lord posiada również świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne. Restauracja przygotowuje zarówno serwisy kawowe i drobne poczęstunki dla uczestników konferencji, jak i bardziej wystawne obiady, przyjęcia i wieczorne bankiety. Obiekt świetnie sprawdzi się przy organizacji dużej konferencji na kilkuset uczestników, jak i bardziej kameralnych spotkań biznesowych.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Lord

2. Hotel InterContinental w Warszawie *****

 Hotel InterContinental


Adres: ul. Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 490 osób
Liczba sal konferencyjnych: 12 sal
Liczba miejsc noclegowych: 513

Hotel InterContinental znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, jest doskonale skomunikowany z dworcem, lotniskiem oraz innymi częściami miasta. Pięciogwiazdkowy, nowoczesny obiekt to wręcz idealne miejsce na organizację wydarzeń branżowych na najwyższym poziomie. Do dyspozycji organizatorów konferencji, szkoleń oraz eventów jest 14 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 1300 metrów kwadratowych. Sale są elegancko, ekskluzywnie wyposażone, posiadają profesjonalne oświetlenie, klimatyzację oraz nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników wydarzeń jest zaawansowany technologicznie sprzęt audiowizualny. Obiekt dysponuje wieloma miejscami noclegowymi oraz świetnym zapleczem kulinarnym, można więc organizować tu nawet kilkudniowe wydarzenia. Zarówno konferencja na kilkaset osób, jak i kameralne szkolenie w kameralnym gronie w takiej lokalizacji na pewno zakończą się sukcesem.

3. Hotel Sheraton Grand Warsaw *****

 Hotel Sheraton Grand Warsaw


Adres: ul. Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 520 osób
Liczba sal konferencyjnych: 11 sal
Liczba miejsc noclegowych: 495

Hotel Sheraton Grand Warsaw to propozycja dla organizatorów konferencji i szkoleń, którzy szukają jak najlepszej obrawy dla swojego wydarzenia biznesowego. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 11 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Łącznie to aż 1000 metrów kwadratowych doskonale zaprojektowanej i urządzonej przestrzeni, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Sale konferencyjne są klimatyzowane, posiadają profesjonalne oświetlenie, a także wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny, między innymi rzutniki, projektory oraz ekrany multimedialne. Oferta dla biznesu to kilka zróżnicowanych pakietów, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. W obiekcie znajduje się wiele miejsc noclegowych, a hotelowa restauracja przygotowuje kompleksową oprawę kulinarną wszystkich wydarzeń. W hotelu można więc zorganizować zarówno krótkie spotkanie, jak i kilkudniową konferencję na dużą skalę.

4. The Westin Warsaw Hotel *****

 The Westin Warsaw Hotel


Adres: al. Jana Pawła II 21, 00-854 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba sal konferencyjnych: 12 sal
Liczba miejsc noclegowych: 527

The Weestin Warsaw Hotel to pięciogwiazdkowy obiekt znajdujący się na warszawskiej ochocie przy jednej z głównych ulic w Warszawie. Hotel posiada duże, doskonale wyposażone centrum konferencyjne, przystosowane do organizowania wydarzeń nawet na dużą skalę. W ofercie dla biznesu znajdziemy aż 14 sal konferencyjnych, które łącznie zajmują powierzchnię prawie 1700 metrów kwadratowych. W największej Sali można zorganizować konferencję lub event na 500 osób. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie zaprojektowane, klimatyzowane, dobrze oświetlone, posiadają też profesjonalne nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników wydarzeń branżowych jest zaawansowany technologicznie sprzęt audiowizualny. Istnieje również możliwość zakwaterowania uczestników w hotelowych apartamentach oraz przygotowania profesjonalnej oprawy kulinarnej. W hotelu można organizować zarówno niewielkie wydarzenia, jak i naprawdę spore eventy oraz konferencje.

Atrakcje w okolicy

Konferencja w stolicy to nie tylko możliwość uczestniczenia w branżowych spotkaniach, ale również korzystania ze wszystkich atrakcji turystycznych, których w okolicy nie brakuje. Warto więc w znaleźć trochę czasu także na zwiedzanie Warszawy. Dobrze jest zobaczyć między innymi warszawskie stare miasto, Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, a także wybrać się na spacer Krakowskim Przedmieściem. Osoby, które lubią odwiedzać muzea, znajdą w stolicy kilkadziesiąt muzeów tematycznych, wśród których z pewnością znajdą coś na miarę swoich zainteresowań. Miłośnicy dłuższych spacerów mogą natomiast wybrać się do Łazienek Królewskich, zobaczyć Pałac na Wodzie czy słynny pomnik Fryderyka Chopina. Można również wybrać się do Centrum Nauki Kopernik, w którym znajdziemy mnóstwo nowinek technologicznych i ciekawostek naukowych.

Zaplecze konferencyjne stolicy

Warszawskie zaplecze konferencyjne jest wyjątkowo imponujące i rozbudowane. Ciekawe obiekty znajdziemy zarówno w samym sercu miasta, jak i na jego obrzeżach oraz w podwarszawskich miejscowościach. Organizatorzy konferencji mają do wyboru nowoczesne obiekty z doskonałym zapleczem konferencyjnym i biznesowym, a także zabytkowe wnętrza znajdujące się w starych, świetnie zachowanych pałacykach czy kamienicach. Baza konferencyjna w stolicy jest tak duża, że każdy organizator bez problemu znajdzie miejsce odpowiadające w stu procentach jego potrzebom. Sale konferencyjne są różnej wielkości, dopasowane do organizowania zarówno wielkich wydarzeń na kilkaset osób, jak i bardziej kameralnych biznesowych przedsięwzięć. Doskonałe wyposażenie i świetna obsługa gwarantują, że każde wydarzenie będzie z pewnością udane. Większość obiektów konferencyjnych posiada doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe, można więc bez problemu znaleźć obiekty nawet na kilkudniowe wydarzenia.

Zapoznaj się z atrakcyjnymi obiektami szkoleniowo-konferencyjnymi z województwa mazowieckiego: Sale konferencyjne Mazowieckie


Data publikacji: 23.09.2019

Nasi partnerzy