img

Hotel konferencyjny z salą na ponad 500 osób w Warszawie

W Warszawie można bez problemu zorganizować konferencję na każdą, nawet największą skalę. Organizatorzy dużych, masowych eventów i imprez biznesowych mogą wybrać między innymi ,strong>Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre, który posiada doskonałe, profesjonalne zaplecze biznesowe. Hotel posiada największą powierzchnię konferencyjną spośród wszystkich obiektów w stolicy. Największa sala w obiekcie jest w stanie pomieścić nawet 1600 osób. Dodatkowo w hotelu funkcjonuje również 12 nieco mniejszych sal, dopasowanych do potrzeb różnych organizatorów. Wszystkie sale konferencyjne są nowocześnie zaprojektowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty multimedialne i audiowizualne. Co więcej, hotel posiada świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe, co w połączeniu ze świetną lokalizacją i wygodnym dojazdem sprawia, że jest niezwykle często wybierany jako miejsce organizacji wielkich, międzynarodowych imprez branżowych. Wybierając Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre można mieć pewność, że planowane wydarzenie będzie zorganizowane na najwyższym poziomie.

Poszukujesz sali na łonie natury? Sprawdź Sale na konferencje w województwie mazowieckim

Atrakcje do zobaczenia w Warszawie

Organizacja konferencji w stolicy to dla uczestników wydarzenia możliwość połączenia spotkań branżowych ze zwiedzaniem Warszawy oraz jej najbliższych okolic. Osoby, które lubią historyczne klimaty, powinny wybrać się przede wszystkim na warszawskie Stare Miasto, zobaczyć Zamek królewski czy Pałac Kultury i Nauki, a także przejść się Krakowskim Przedmieściem. To najciekawsza pod względem historycznym część Warszawy, gdzie przy okazji można znaleźć wiele teatrów, muzeów oraz innych obiektów z ciekawą ofertą kulturalną. W trakcie zwiedzania Warszawy warto również wybrać się do Łazienek Królewskich oraz do Pałacu w Wilanowie. Można też postawić na zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, które oferuje całe mnóstwo atrakcji dla osób zainteresowanych nauką, techniką i innowacyjnymi rozwiązaniami. Co prawda Warszawy nie da się zwiedzić w ciągu jednego czy dwóch dni, warto jednak zaplanować choć kilka ciekawych miejsc, do których wybierzemy się w przerwach między konferencyjnymi spotkaniami.

hilton

Warszawskie zaplecze konferencyjne

Warszawa posiada doskonałe zaplecze konferencyjne, które z pewnością jest jednym z największych i najbardziej rozbudowanych w skali całego kraju. Zarówno w samym centrum stolicy, jak również w podwarszawskich miejscowościach bez problemu można znaleźć sale konferencyjne dopasowane do potrzeb różnych organizatorów. W nowoczesnych hotelach można organizować eleganckie, światowe wydarzenia, wymagające innowacyjnej oprawy i nowych technologii. Sporo jest również wnętrz zabytkowych, klimatycznych, o bogatej historii, w których można zorganizować konferencję czy szkolenie w nieco bardziej kameralnym klimacie. Organizując konferencję czy inne wydarzenie branżowe w Warszawie można mieć pewność, że wszystko będzie zaplanowane na najwyższym poziomie, a zarówno lokal, jak i jego obsługa zadbają o to, by konferencja odbyła się w stu procentach zgodnie z planami organizatorów.

Opisany obiekt nie spełnił Twoich oczekiwań? Zapoznaj się z innymi salami z Warszawy Miejsca na szkolenia i eventy w Warszawie

Data publikacji: 14.10.2019

Nasi partnerzy