\ Aktualności Warszawa - Konferencja na 1000 osób w Warszawie – porównaj sale
img

Konferencja na 1000 osób w Warszawie – porównaj sale

1. Konferencje w Hotelu Hilton w WarszawieHilton Warsaw Hotel & Convention Centre to ekskluzywny, elegancki obiekt znajdujący się w samym sercu Warszawy. Posiada doskonały dojazd oraz wiele miejsc parkingowych, umożliwia zorganizowanie wydarzeń światowego formatu. Hotel Hilton posiada 5 dużych oraz 12 mniejszych sal konferencyjnych. Jednocześnie może się w nim odbywać wiele wydarzeń, a ich uczestnicy mają zapewnioną odpowiednią atmosferę. Największa sala konferencyjna ma aż 1400 metrów kwadratowych powierzchni, można w niej zorganizować wydarzenie na 1600 osób. Co więcej, poszczególne sale można ze sobą łączyć, dzięki czemu uzyskuje się wymaganą powierzchnię. Oferta centrum konferencyjnego jest bardzo elastyczna, co sprawia, że każdy klient biznesowy z pewnością znajdzie usługi idealnie dopasowane do potrzeb.

Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Hilton są świetnie zaprojektowane i wyposażone, jasne, przestronne oraz klimatyzowane. Posiadają dobrej jakości oświetlenie i nagłośnienie, a także nowoczesny, funkcjonalny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Uczestnicy wydarzeń organizowanych w obiekcie mają dostęp do bezprzewodowego internetu. Nowoczesne wyposażenie gwarantuję doskonałą obsługę wszystkich organizowanych w konferencyjnych wnętrzach wydarzeń.

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre to także bardzo ekskluzywne zaplecze kulinarne oraz noclegowe. Uczestnicy konferencji i innych organizowanych wydarzeń mają możliwość zakwaterowania w wygodnych, komfortowo urządzonych pokojach. Dzięki temu w obiekcie bez problemu można zorganizować zarówno kilkugodzinny event, jak i kilkudniową konferencję czy sympozjum. Hotelowa restauracja jest przygotowana do obsługi dużej liczby gości, a także organizowania serwisów kawowych, lunchów, bankietów i wieczornych przyjęć. Można więc zrealizować wydarzenie, które zakończy się eleganckim bankietem w pięknych wnętrzach. Nowoczesny obiekt konferencyjny oraz wysoki poziom obsługi zapewnia organizację konferencji zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.

Adres: ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa, tel. 22 356 55 55

Sprawdź oferty innych ośrodków w stolicy na stronie- sale szkolenia i konferencje w Warszawie.

2. Konferencje w PGE Narodowy w WarszawiePGE Narodowy to nowoczesny, doskonale zaprojektowany i wielofunkcyjny obiekt, który znajduje się w doskonałej lokalizacji Warszawy. Świetny dojazd, wiele miejsc parkingowych w funkcjonalnym podziemnym parkingu oraz bogata oferta dla biznesu to gwarancja, że można tu zorganizować konferencję lub inne branżowe wydarzenie na światowym poziomie. PGE Narodowy posiada powierzchnię konferencyjną, która może pomieścić nawet kilka tysięcy osób. W skład centrum konferencyjnego wchodzi sześć profesjonalnych sal konferencyjnych, które można dowolnie aranżować i dostosować do indywidualnych oczekiwań klientów. Poza tym, do wyboru jest również kilkanaście mniejszych sal, które świetnie sprawdzą się przy organizacji niewielkich, bardziej kameralnych wydarzeń.

Wszystkie sale konferencyjne w PGE Narodowy zostały zaprojektowane z myślą o organizowaniu wydarzeń na najwyższym poziomie. Są nowoczesne, jasne, funkcjonalne, posiadają klimatyzację, doskonałe oświetlenie, możliwość zaciemnienia oraz sprzęt nagłośnieniowy. Przestrzeń konferencyjna jest również wyposażona w najwyższej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny – ekrany, rzutniki, projektory oraz wszystkie inne urządzenia, które ułatwiają przygotowanie biznesowych spotkań. Do dyspozycji uczestników wydarzeń jest również bezprzewodowy internet na terenie całego obiektu.

PGE Narodowy posiada bardzo elastyczną ofertę dla biznesu, którą można dopasować do konkretnych potrzeb organizatorów. Obiekt jest w stanie zapewnić odpowiednie zaplecze kulinarne, organizując serwisy kawowe, kolacje czy eleganckie przyjęcia. Wszystkie konferencje i wydarzenia planowane i realizowane są przy współudziale event menadżera, który dba o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Organizacja konferencji w luksusowych wnętrzach PGE Narodowy to doskonały pomysł na poprawę wizerunku w biznesie.

Adres: Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, tel. 22 295 95 55

Polecamy również zapoznać się z szeroką ofertą konferencyjną hoteli z poza Warszawy - centra konferencyjno-biznesowe w województwie mazowieckim.

Data publikacji: 08.08.2019

Nasi partnerzy