img

Obiekty konferencyjne w Warszawie posiadające więcej niż 5 sal konferencyjnych

Oferta konferencyjna w stolicy jest bardzo rozbudowana. Nie może to dziwić, ponieważ Warszawa to prężnie rozwijający się ośrodek gospodarczy, finansowy oraz akademicki, a także wiele zagranicznych koncernów ma tu swoje siedziby.

To tylko kilka czynników, które sprawiają, że są tu bardzo często organizowane różnego rodzaju konwencje, konferencje czy sympozja. W artykule przedstawimy kilka warszawskich hoteli i ośrodków, które posiadają odpowiednią powierzchnię konferencyjną oraz wystawienniczą, do organizacji dużych eventów. Sprawdź listę wszystkich obiektów w tym mieście: sale konferencyjno-szkoleniowe warszawa.

1. Airport Hotel Okęcie****

Airport Hotel Okęcie


Adres: 17 stycznia 24, 02-146 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 700
Liczba sal konferencyjnych: 17
Liczba miejsc noclegowych: 523

Strategiczne położenie w pobliżu międzynarodowego lotniska Chopina i czterogwiazdkowy standard to tylko nieliczne atuty hotelu. Usytuowanie, przy jednej z głównych ulic ul. 17 stycznia sprawia, że dojazd do Centrum jest szybki i bezproblemowy, zarówno samochodem jak i transportem publicznym. To tylko 4,5 kilometra od ścisłego centrum miasta! W hotelu znajduje się 264 pokoi oraz apartamentów. We wnętrzach znajdziemy odwołania do eleganckiej, ponadczasowej klasyki oraz nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę, jak i wypoczynek (np. pillow system – goście mogą dobierać poduszki dostosowane do pozycji, w jakiej śpią, aby zapewnić najwyższą jakość snu). Powierzchnia konferencyjna to prawie 1500 mkw., a wystawiennicza 2000 mkw. Przekłada się to na aż 16 klimatyzowanych sal konferencyjnych, które mieszczą się na 4 kondygnacjach hotelu. Zastosowano w nich, najnowocześniejszy system ścian przesuwnych, co wpływa na możliwości aranżacyjne wnętrza. Wszystkie wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt audio – wizualny. O dobre samopoczucie i relaks gości zadba Centrum fitness & Wellness. Na 150 mkw. powierzchni znajdują się siłownia, gabinety masażu, łaźnia parowa z aromaterapią, sucha sauna, orientalna łaźnia błotna, prysznic wrażeń, jacuzzi oraz ściana wypoczynku z solną ścianą.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Airport Hotel Okęcie****

2. Courtyard by Marriott Warsaw Airport****

Courtyard by Marriott Warsaw Airport


Adres: ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 357
Liczba sal konferencyjnych: 10
Liczba miejsc noclegowych: 523

To kolejny hotel sygnowany logo Marriott. Marka znana na całym świecie z najwyższych standardów oraz wystroju wnętrza. Czterogwiazdkowy hotel położony tuż przy lotnisku Chopina, oferuje 375 miejsc noclegowych, w pokojach Deluxe wyposażonych w indywidualnie sterowana klimatyzację. Na gości czekają również dwie linie telefoniczne, tv ,minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz dźwiękoszczelne okna. Dostępny jest również 24 godzinny Room Service. Centrum konferencyjne liczy 15 klimatyzowanych sal, które zajmują prawie 950 mkw. Każda posiada wysokiej klasy sprzęt konferencyjny min.: rzutnik slajdów, projektor multimedialny, ekran, flipchart, profesjonalne nagłośnienie oraz zestaw video. W trosce o komfort uczestników spotkań, zadbano o dostęp do światła dziennego, z możliwością automatycznego zaciemnienia. Lobby oraz foyer sprawdzą się jako przestrzeń targowo-wystawiennicza, ponieważ umożliwią ekspozycję samochodów osobowych. Dla osób potrzebujących zorganizować kameralne spotkania przygotowano Executive Boardroom. Hotelowe restauracje i bary dostarczą wiele przyjemności smakowych, a po wszystkim zregenerować siły można w czynnym całą dobę Fitness Center.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Courtyard by Marriott Warsaw Airport****

3.Centrum Konferencyjno-Biznesowe Restauracji Concept 13Adres: ul. Bracka 9, 00-501 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 352
Liczba sal konferencyjnych: 10
Liczba miejsc noclegowych: 523

Centrum Concept13 znajduje się w samym centrum Warszawy, w budynku legendarnego domu mody Vitkac. Na ostatnim piętrze budynku, znajduje się restauracja oraz sala konferencyjna. Otwarta przestrzeń umożliwia swobodne łączenie tych funkcji, co pozwala na zaaranżowanie jednej z największych sal konferencyjnych w stolicy. Niebanalne wykończenie, łączące w sobie przepych oraz wszystko to co najlepsze we wnętrzach industrialnych. Centrum Konferencyjne, oferowane przez Concept 13 to klimatyzowane sale, stworzone w modularnym systemie, co umożliwi łatwą aranżację powierzchni. Wyposażone zostały w niezbędny sprzęt multimedialny, co ułatwi prowadzenie eventu. Organizatorowi konferencji udostępniane są: projektory, ekrany, mikrofony, tv, wysokiej klasy nagłośnienie sufitowe. Na całej powierzchni dostępny jej Internet WiFi. Dla komfortu uczestników sali możliwe jest zaciemnienie okien do 50 %. W przerwie eventu można zaczerpnąć świeżego powietrza na ogromnym tarasie widokowym, z którego rozpościera się widok na panoramę Warszawy.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Centrum Konferencyjno-Biznesowe Restauracji Concept 13

4. BCC Events Pałac Lubomirskich

 BCC Events


Adres: pl. Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: brak

BCC Nowe Centrum Promocji Globalnej znajduje się w centrum Warszawy w eleganckim, zabytkowym budynku. Położone jest w dogodnej lokalizacji w pobliżu największych atrakcji turystycznych stolicy, a także dworców kolejowych, autobusowych oraz metra. Obiekt jest pod każdym względem doskonale przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, a także imprez kulturalnych czy wydarzeń o charakterze naukowym. Organizatorzy konferencji mają do wyboru 7 sal konferencyjnych o powierzchni od 45 do 160 metrów kwadratowych. Możliwe jest również łączenie sal, dzięki czemu można uzyskać pomieszczenie odpowiadające indywidualnym potrzebom. Największa możliwa powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 300 osób. Sale konferencyjne są komfortowo wyposażone, klimatyzowane, a także posiadają nowoczesne urządzenia audiowizualne, pomocne w trakcie każdego wydarzenia. Świetna obsługa oraz elastyczna oferta pozwalają na zorganizowanie wydarzenia na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne BCC Events

5. As-Bud Centrum Konferencyjne w Warszawie

 As-Bud


Adres: Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 58
Liczba sal konferencyjnych: 8
Liczba miejsc noclegowych: brak

As-Bud Centrum Konferencyjne znajduje się w samym centrum Warszawy w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem. Obiekt świadczy usługi wynajmu sal konferencyjnych dla organizatorów wydarzeń branżowych. W ofercie jest 8 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa umożliwia przygotowanie wydarzenia na 58 osób. As-Bud świetnie wpisuje się w potrzeby organizatorów, którzy poszukują niewielkich sal na kilkanaście lub kilkadziesiąt osób. Wszystkie sale są jasne, klimatyzowane, świetnie umeblowane, posiadają też dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Na życzenie organizatorów możliwe jest również przygotowanie serwisów kawowych oraz obiadów dla uczestników konferencji. Posiłki można przygotować dla grupy maksymalnie 36 osób. Organizacja konferencji w As-Bud w centrum Warszawy to gwarancja udanego wydarzenia, które na pewno zakończy się sukcesem.

6. Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne *** w Warszawie

 Falenty


Adres: al. Hrabska 4b, 05-090 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 450
Liczba sal konferencyjnych: 15
Liczba miejsc noclegowych: 204

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Falenty w Warszawie to obiekt, który spełnia oczekiwania wszystkich organizatorów wydarzeń branżowych. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki wybór usług pozwalają na profesjonalne zorganizowanie każdej konferencji, szkolenia, a także spotkania biznesowego. W ofercie centrum konferencyjnego jest 15 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, które można dodatkowo łączyć. Największa sala powstała z łączenia pomieści 450 osób. Wszystkie sale oraz zaplecze techniczne są doskonale wyposażone, komfortowo umeblowane, a także posiadają dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Centrum Falenty oferuje również usługi gastronomiczne w restauracji Nowy Świat. Lokal pozwala na organizowanie dużych spotkań na 350 osób w formie zasiadanej oraz 450 osób w formie koktajlowej. Bogaty wybór menu oraz doskonała kuchnia sprawiają, że każde przyjęcie czy bankiet będą świetnym zwieńczeniem konferencyjnych spotkań.

7. Centrum Szkoleniowe „Pankiewicza” w Warszawie

 Pankiewicza


Adres: ul. Pankiewicza 3, 00-696 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 36
Liczba sal konferencyjnych: 10
Liczba miejsc noclegowych: brak

Centrum Szkoleniowe „Pankiewicza” znajduje się w samym centrum Warszawy w pobliżu Pałacu Kultury i Nauki, a także dworca kolejowego i autobusowego. Dzięki temu obiekt jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń dla uczestników nie tylko ze stolicy, ale również z całej Polski. W centrum znajduje się 10 sal komputerowo-szkoleniowych. Największa pozwala na zorganizowanie szkolenia na 36 osób. Wszystkie sale są wyremontowane, nowocześnie wyposażone, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Nie brakuje również podstawowego sprzętu audiowizualnego, który ułatwia poprowadzenie każdego szkolenia. Na życzenie organizatorów możliwe jest przygotowanie dopasowanego do potrzeb cateringu. Wynajmując salę w Centrum Szkoleniowym „Pankiewicza” można liczyć na profesjonalną obsługę, pomoc indywidualnego opiekuna oraz wiele dodatkowych udogodnień.

8. Centrum Konferencyjne Legia Warszawa

 Legia


Adres: ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1500
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: brak

Centrum Konferencyjne Legia Warszawa to ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni znajdujących się w zachodniej części Stadionu Pepsi Arena. Można tu organizować konferencje, szkolenia, eventy oraz wydarzenia na większą skalę w salach z niezwykłym widokiem na murawę stadionu. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 6 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 1500 osób. Inne sale również bez problemu mieszczą po kilkaset osób. Przestrzeń konferencyjną można dodatkowo łączyć lub dzielić za pomocą wygodnych ścianek działowych z mrożonego szkła. Dzięki temu powierzchnia zawsze będzie dopasowana do potrzeb. Centrum konferencyjne jest profesjonalnie wyposażone, posiada dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych i wszelkich udogodnień, które ułatwią poprowadzenie każdego spotkania branżowego.

Jeśli chcesz zorganizować swoje wydarzenie z dala od zgiełku wielkiego miasta sprawdź zestawienie sale na konferencje województwo mazowieckie.

Data publikacji: 12.02.2020

Nasi partnerzy