img

Obiekty konferencyjne w stolicy

Pojawiło się sporo miejsc będących w stanie nie tylko pomieścić nawet pół tysiąca osób, bez ryzyka związanego z dyskomfortem uczestników konferencji, którzy narzekali na duchotę, ciasnotę i brak wygód.

Pełna lista obiektów, które posiadają sale biznesowo-konferencyjne w Warszawie.

Ośrodek Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre

Organizacja szkoleń, spotkań biznesowych, eventów czy wieloosobowych konferencji jest dużym wyzwaniem, potrzebny jest obiekt wyposażony nie tylko w najnowsze technologię ale będący w stanie pomieścić nawet wielotysięczną grupę uczestników. Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre może się poszczycić posiadaniem największej powierzchni konferencyjnej. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum stolicy, lokalizacja w pobliżu Dworca PKP Warszawa Centralna, wokół liczne atrakcje oraz bezproblemowa komunikacja autobusami, tramwajami czy metrem. W szybki sposób można dotrzeć na lotnisko im. Chopina.

Zaplecze konferencyjne Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre w WarszawieW obiekcie dostępne jest 13 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1401 mkw, z czego największa sala jest w stanie pomieści nawet 1600 osób, a mniejsze kilkaset. Ulokowana na 26 piętrze wieżowca sala Panorama pozwala na organizację spotkań biznesowych jak i podziwianie panoramy Warszawy. Wybierając Hillton Warsaw Hotel & Convention Centre ma się pewność, że uczestnicy eventów będą nie tylko zadowoleni, ale i w wspaniałej atmosferze spędzą ten czas. Liczne udogodnienia jak dostępne w ośrodku drink bar, sauna czy basen.

Lokalizacja hotelu

Jak sama nazwa wskazuje Hillton Warsaw Hotel & Convention Centre dysponuje najwyższej klasy pokojami i apartamentami. Przyjezdni uczestnicy mają do dyspozycji 528 miejsc noclegowych, zaprojektowanych z myślą o wygodzie. Każdy pokój posiada oddzielną wannę i prysznic oraz sejf.

Sprawdź również zestawienie sale konferencyjno-biznesowe w województwie mazowieckim.

Airport Hotel Okęcie w WarszawieNieco mniejszą powierzchnią może się poszczycić Airport Hotel Okęcie zlokalizowany przy ul. 17 stycznia 24 , w niedalekiej okolicy od lotniska im. Fryderyka Chopina. Doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego typu imprez, konferencji, eventów czy szkoleń. Niezwykle gustowne wnętrza stylizowane historią lotnictwa w nowoczesnym wydaniu.

Zaplecze konferencyjne Airport Hotel Okęcie

Hotel posiada centrum konferencyjno-eventowe składające się z 17 sal o łącznej powierzchni 2200 mkw. Sale posiadają wygodne ruchome ściany, które można dowolnie łączyć i tworzyć indywidualne przestrzenie. Największa sala Galxy jest wstanie pomieści 400 osób, natomiast łącząc ją z przyległym do sali foyer w układ teatralny liczba uczestników będących w stanie swobodnie się pomieścić w tak połączonej sali wynosi 800. Z sal położonych na 7. I 8. Piętrze rozpościera się widok na Warszawę i lotnisko. Wszystkie sale wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny oraz odpowiednie zaplecze techniczne.

Lokalizacja hotelu

Airport Hotel Okęcie dysponuje 263 pokojami, w tym pokoje klasy business oraz designerskie apartamenty, dla wszystkich przyjezdnych gości ceniących spokój, luksus oraz wygodę. Na gości czekają liczne wygody, restauracje i kawiarnie.

Data publikacji: 12.07.2019

Nasi partnerzy