img

Sala konferencyjna na wynajem Warszawa – Centrum

Organizując event, szkolenie czy konferencję potrzebna jest odpowiednia sala, będąca w stanie swobodnie pomieścić sporą liczbę uczestników, posiadająca nowoczesne zaplecze multimedialne a także wiele innych udogodnień, z których jednym z ważniejszych jest doskonała lokalizacja najlepiej w centrum stolicy.

Centrum konferencyjne Tower Service w Warszawie

Ośrodek Tower Service to miejsce idealne na zorganizowanie różnego typy eventów jak szkolenia, spotkania biznesowa, konferencje czy odczyty i sympozja naukowe. Budynek Tower Service mieści się na ul. Chałubińskiego 8 na zbiegu głównych arterii Warszawy -Alei Jerozolimskich oraz ulic Jana Pawła II i Chałubińskiego. Niedaleko znajduje się Dworzec PKP Warszawa Centralna, linie tramwajowe, autobusowe oraz metra. Poza salami konferencyjnymi w budynku mieszczą się dostępne dla uczestników poczta, trzy banki, restauracja, kawiarnia, barek oraz punkt przesyłek kurierskich.

Zaplecze konferencyjne Tower Service w WarszawieTower Service to obiekt mieszczący trzy profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne położone na parterze budynku. Sale posiadają nowocześnie i elegancko urządzone wnętrza, klienci mogą je dowolnie konfigurować oraz indywidualnie dobierać wyposażenie. Największa z trzech sal mieści do 250 osób, dwie mniejsze do 80 uczestników. Co istotne ściany są przesuwne i wszystkie trzy sale można połączyć w jedną wielkopowierzchniową przestrzeń mieszczącą nawet 400 osób. Tower Service zapewnia organizatorom pełne zaplecze techniczne oraz multimedialne, dostęp do szybkiego Internetu. Sale wyposażone są w wygodne meble, projektory, rzutniki, ekrany, tablice magnetyczne, magnetowid, cyfrowy rejestrator dźwięku oraz odtwarzacz CD. Ponadto w centrum konferencyjnym Tower Service możliwe jest skorzystanie z cateringu z mieszczącej się w budynku restauracji bądź z indywidualnie zamawianego.

Lokalizacja hotelu

Uczestnicy biorący udział w eventach organizowanych w Tower Service mają możliwość skorzystania z zróżnicowanej bazy noclegowej znajdującej się w niedalekiej okolicy. Do wyboru są hotele w różnym standardzie jak Hotel Campanile, Hampton by Hilton czy Nowotel Hotel &Resort.

Zobacz inne obiekty, które mają w swojej ofercie sale biznesowe w Warszawie.

Centrum Biznesowe Chmielna w WarszawieOddane do użytku w 2013 roku Centrum Biznesowe Chmielna stanowi nowocześnie urządzoną przestrzeń zaprojektowaną z myślą o doskonałym przeprowadzaniu wszelkiego typu spotkań biznesowych, warsztatów, szkoleń czy kameralnych eventów VIP. Zlokalizowane jak nazwa wskazuje przy ulicy Chmielnej 132/134, ścisłe centrum Warszawy, 15 minut od Dworca PKP Warszawa Centralna, w pobliżu licznie kursujące linie autobusowe, tramwajowe oraz stacja metra.

Zaplecze konferencyjne Centrum Biznesowe Chmielna w Warszawie

Centrum Biznesowe Chmielna oferuje trzy sale konferencyjne o różnej powierzchni: dużą salę Chmielna o powierzchni 34 mkw, Premium której powierzchnia wynosi 34 mkw oraz najmniejszą salę Instant o powierzchni 12 mkw. Sale w zależności o ustawienia (litera U, teatralne, szkolne) są w stanie pomieścić od 3 do 28 osób. Cena wynajmu sal obejmuje pełne profesjonalne wyposażenie multimedialne takie jak rzutniki, flipchardy oraz wysokiej jakości nagłośnienie. Każda sala posiada dostęp do światła dziennego oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Ponadto obiekt zapewnia pełne wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanego personelu, który czuwa nad bezproblemowym przebiegiem organizowanych spotkań. Uczestnicy spotkań mają dostęp do parkingu zlokalizowanego w garażu podziemnym. Na terenie Centrum Biznesowe Chmielna dostępny jest także bezpłatny szerokopasmowy Internet bezprzewodowy. Goście mają do dyspozycji dwie kuchni, gdzie mogą się napić świeżo palonej kawy oraz różnych rodzajów herbat.

Lokalizacja hotelu

W okolicy Centrum Biznesowe Chmielna do wyboru jest wiele różnych miejsc, gdzie uczestnicy mogą przenocować. Przyjezdni goście mogą wybrać różny standard hotelu jak Radisson Blu Sobieski, Hotel Campanile, Hampton by Hilton czy Mercure Warszawa Centrum.

BCC Events Pałac LubomirskichBcc Events Pałac Lubomirskich to klasa i elegancja w najwyższym wydaniu. Wieloletnie doświadczenie w organizacji zarówno wielkich jak małych imprez, konferencji czy spotkań sprawia, że zarządzający centrum mając doświadczenie w tej dziedzinie potrafią z niezwykłą starannością zadbać o komfort i wygodę uczestników.

Zaplecze konferencyjne BCC Events Pałac Lubomirskich

Pałac Lubomirskich składa się z 7 estetycznie urządzonych sal, recepcji oraz przestronnego tarasu. Sale wyposażone są w najlepszy sprzęt multimedialny, zaplecze techniczne. Największa Sala Angielska jest w stanie pomieścić 180 osób, przy czym łącząc ja z przyległymi pomieszczeniami tj. 45 metrową Salą Francuską oraz 50 metrową Salą Niemiecka pozwala osiągnąć metraż 155 mkw z liczbą około 200 osób. Nowoczesne zaplecze multimedilne, estetycznie urządzone wnętrza sal oraz znakomita funkcjonalność, to główne cechy pomieszczeń BCC Pałac Lubomirskich. Ponadto obiekt gwarantuje strzeżony parking oraz zaplecze kateringowe. Organizacja licznych imprez czy eventów w pałacu sprawia, że miejsce to żyje światem biznesowym, artystycznym oraz rozrywkowym.

Lokalizacji hotelu
BCC Pałac Lubomirskich nie dysponuje miejscami noclegowymi dla przyjezdnych gości, jednak centralne położenie umożliwia łatwy i szybki dostęp do hoteli takich jak The Westin Warsaw, Ibis Warszawa Centrum czy Hilton Warsaw and Convention Centre.

Hotel Metropol

Hotel Metropol mieszczący się w centrum Warszawy, odnowione wnętrza z salami konferencyjnymi stanowią idealne miejsce na spotkania biznesowe, szkolenia, sympozja, kongresy czy innego typu konferencje. Hotel zlokalizowany jest przy ulicy Marszałkowskiej 99A. Stąd niedaleko do Dworca PKP Warszawa Centralna oraz wszelkiego typu atrakcji, które oferuje stolica.

Zaplecze konferencyjne Hotelu MetropolW hotelu dostępne są dwie kameralne nowoczesne sale konferencyjne w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny, klimatyzowane z bezpłatnym WiFi. Na gości czekają odnowione, stylowe wnętrza oraz nowoczesny bar. Przestronne pomieszczenia w tym lobby przylegające do bar urządzono w dizajnerski sposób ze światłem dziennym oraz minimalistycznymi dekoracjami, całość nie zakłóca przebiegu każdego ważnego spotkania.

Lokalizacja hotelu

Hotel Metropol oferuje nowoczesne pokoje, dające komfort, dysponujące bezpłatnym WiFi a przyjazna obsługa zapewnia spędzenie wyjątkowych chwil.

Jeśli w Warszawie nie ma obiektów spełniających Twoje kryteria sprawdź listę sale na szkolenia i konferencje w mazowieckim.


Data publikacji: 12.07.2019

Nasi partnerzy