img

Sala na szkolenie i konferencje w okolicach lotniska Chopina

Lotnisko Chopina jest największym portem lotniczym w Polsce, nic więc dziwnego, że w niewielkiej odległości od niego można znaleźć sporo naprawdę świetnych obiektów hotelowych. To idealna lokalizacja na zorganizowanie szkolenia i konferencji dla uczestników przybywających z różnych stron kraju i świata.

1. Courtyard by Marriott Warsaw Airport ****

 Courtyard by Marriott Warsaw Airport


Adres: ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba sal konferencyjnych: 10 sal
Liczba miejsc noclegowych: 357
Telefon: 22 650 01 00

W okolicy Lotniska Chopina znajdziemy sporo hoteli i obiektów konferencyjnych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednym z nich jest hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport. To nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Hotel posiada profesjonalne centrum konferencyjne, które pozwala na organizowanie wszelkich wydarzeń branżowych. Przestrzeń konferencyjna hotelu zajmuje ponad 950 metrów kwadratowych, a w jej skład wchodzi aż 15 sal konferencyjnych o zróżnicowanym metrażu – od 20 do ponad 400 metrów kwadratowych. Można tutaj organizować duże, międzynarodowe konferencje i eventy, ale również niewielkie, bardziej kameralne szkolenia i spotkania biznesowe. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie wyposażone, klimatyzowane, posiadają dobre nagłośnienie i oświetlenie z możliwością całkowitego zaciemnienia. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu.

Sale konferencyjne w hotelu Coyrtyard by Marriott Warsaw Airport posiadają zaawansowany technologicznie sprzęt konferencyjny, między innymi flipcharty, rzutniki, projektory, ekrany multimedialne. Dzięki temu organizatorzy konferencji mają do dyspozycji wszystko, co jest im potrzebne do bezproblemowego przeprowadzenia spotkania. Hotel posiada także doskonałą bazę noclegową oraz zaplecze gastronomiczne. W hotelu jest 375 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych apartamentach. Hotelowa restauracja dba natomiast o pełną oprawę kulinarną wszystkich wydarzeń, które są organizowane w obiekcie. Nowoczesne wyposażenie, profesjonalna obsługa oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych to gwarancja, że konferencja w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport z pewnością zakończy się sukcesem.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Courtyard by Marriott Warsaw Airport

2. Hotel Lord ****

 Hotel Lord


Adres: Al. Krakowska 218, 02-219 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba sal konferencyjnych: 11 sal
Liczba miejsc noclegowych: 160
Telefon: 22 574 20 00

Nowoczesny, doskonale wyposażony Hotel Lord położony jest w odległości zaledwie 3 kilometrów od Lotniska Chopina. Dzięki temu jest doskonałym obiektem na organizowanie wszelkich wydarzeń branżowych dla osób przybywających z różnych regionów kraju i świata. Hotel Lord jest czterogwiazdkowym, świetnie urządzonym obiektem, który jest przygotowany na przyjęcie nawet najbardziej wymagających gości. Obiekt cieszy się popularnością zarówno turystów, jak i klientów biznesowych. W ofercie centrum biznesowego Hotelu Lord znajdziemy 11 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, którą dodatkowo można łączyć i dzielić. Dzięki temu można uzyskać powierzchnię idealnie dopasowaną do potrzeb. Sale są klimatyzowane, posiadają doskonałej jakości oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. W każdej sali znajduje się nowoczesny sprzęt konferencyjny, między innymi tablice multimedialne, projektory, rzutniki i flipcharty. Organizatorzy konferencji mają więc do dyspozycji wszystkie sprzęty, które będą potrzebne do sprawnego przeprowadzenia wydarzenia.

Hotel Lord poza doskonałym zapleczem konferencyjnym posiada również świetnie przygotowaną bazę noclegową oraz zaplecze kulinarne. Obiekt jest więc dobrym miejscem do organizowania konferencji nawet kilkudniowych, które są połączone z zakwaterowaniem uczestników. Hotelowa restauracja przygotowuje natomiast zarówno serwisy kawowe, jak i większe przyjęcia i bankiety, które często wieńczą spotkania biznesowe.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Lord

3. GreenWings Offices w Warszawie

 GreenWings Offices


Adres: ul. Komitet Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba sal konferencyjnych: 3 sal
Liczba miejsc noclegowych: brak

GreenWings Offices w Warszawie to nowoczesne centrum konferencyjne, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów konferencji, szkleń, spotkań biznesowych oraz innych wydarzeń branżowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdują się 3 sale konferencyjne, które można dowolnie łączyć i dzielić za pomocą mobilnych, elastycznych salek działowych. W największej sali można zorganizować wydarzeń na 100 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają doskonałe oświetlenie oraz wszystkie urządzenia multimedialne i audiowizualne, które są niezbędne do sprawnego poprowadzenia konferencji. Organizatorzy konferencji w GreenWings Offices mogą liczyć na elastyczną ofertę oraz wsparcie profesjonalnych doradców na każdym etapie przygotowywania wydarzenia. Doskonała obsługa, nowoczesne wnętrze oraz wiele dodatkowych udogodnień to gwarancja, że konferencja w tym obiekcie zakończy się sukcesem.

4. Sale Mordor w Warszawie

 Courtyard by Marriott Warsaw Airport


Adres: ul. Cybernetyki 4A, 02-677 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 12 osób
Liczba sal konferencyjnych: 2 sale
Liczba miejsc noclegowych: brak

Sale Mordor w Warszawie to propozycja dla organizatorów niewielkich, kameralnych spotkań, szkoleń czy wydarzeń biznesowych, w których ważna jest dobra atmosfera, dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych, a także bezproblemowy dojazd. Obiekt położony jest w biznesowej części stolicy, a także świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami Warszawy. W ofercie dla biznesu znajdują się 2 niewielkie sale, jedna na 12 osób, a druga na 4 osoby. Obie sale są doskonale zaprojektowane i wyposażone z dbałością o najdrobniejsze detale. Do dyspozycji uczestników spotkań są zaawansowane technologicznie urządzenia multimedialne. Z obu sal można również bez problemu wyjść na taras lub do ogrodu, co pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza w trakcie wielogodzinnych spotkań lub narad. Sale spotkań można wynajmować zarówno na godziny, jak i na całe dni. To idealne miejsce na firmowe spotkanie z dala od tłumu i gwaru wielkich centrów konferencyjnych.

5.Centrum Konferencyjne Ksawerów w Warszawie

 Centrum Konferencyjne Ksawerów


Adres: ul. Ksawerów 23a, 02-656 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 20 osób
Liczba sal konferencyjnych: 2 sale
Liczba miejsc noclegowych: brak

Centrum Konferencyjne Ksawerów położone na warszawskim Mokotowie to doskonała lokalizacja dla osób szukających miejsca na zorganizowanie niewielkiej konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego czy rozmów z kontrahentami. W ofercie dla biznesu znajdziemy tu 2 sale konferencyjne na 12 i 20 osób, które są nowocześnie zaprojektowane i wyposażone według najlepszych standardów. Sale są klimatyzowane, posiadają świetne oświetlenie oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego i audiowizualnego. Uczestnicy konferencji mogą również zamówić serwis kawowy, poczęstunek czy lunch w trakcie spotkania. Możliwy jest wynajem na godziny lub dłuższa współpraca. Wysoki poziom obsługi, doskonała lokalizacja oraz doświadczenie w przygotowywaniu konferencji i spotkań to gwarancja, że każde spotkanie zorganizowane w tym miejscu będzie udane i warte powtórzenia.

Sprawdź inne hotele odpowiednie na międzynarodowe sympozjum lub event biznesowy obiekty konferencyjne Warszawa

Atrakcje w okolicy

Uczestnicy konferencji odbywających się w pobliżu lotniska Chopina w Warszawie mogą w wolnych chwilach spędzić czas aktywnie na zwiedzaniu różnych atrakcji stolicy. Warto więc znaleźć nieco czasu na odwiedzenie centrum Warszawy oraz wielu atrakcji zlokalizowanych na obrzeżach miasta. Będąc w Warszawie warto wybrać się w szczególności na Stare Miasto, gdzie zobaczymy słynną Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, sporo ciekawych zabytków, pomników, a także muzeów. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś na miarę swoich zainteresowań. W stolicy koniecznie trzeba również wybrać się do Łazienek Królewskich, zobaczyć Pałac na Wodzie, a także zrobić sobie wycieczkę do Wilanowa, gdzie znajduje się efektowny pałac oraz świetnie utrzymany park. W stolicy można również liczyć na bardzo bogatą ofertę kulturalną – praktycznie co wieczór coś się dzieje w którymś z teatrów, kin, galerii czy innych obiektów. Bardzo ciekawym obiektem jest również Centrum Nauki Kopernik, które przyciąga przede wszystkim miłośników nowinek naukowych i nowych technologii.

A może coś poza stolicą? Sprawdź Miejsca na szkolenia i konferencje województwo Mazowieckie

Data publikacji: 30.10.2019

Nasi partnerzy