img

Sala na szkolenie i konferencje w okolicach lotniska Chopina

Lotnisko Chopina jest największym portem lotniczym w Polsce, nic więc dziwnego, że w bliskiej odległości od niego można znaleźć sporo naprawdę świetnych obiektów hotelowych. To idealna lokalizacja na zorganizowanie szkolenia i konferencji dla uczestników przybywających z różnych stron kraju i świata.

Sprawdź inne hotele odpowiednie na międzynarodowe sympozjum lub event biznesowy obiekty konferencyjne Warszawa

Atrakcje w okolicy

Uczestnicy konferencji odbywających się w pobliżu lotniska Chopina w Warszawie mogą w wolnych chwilach spędzić czas aktywnie na zwiedzaniu różnych atrakcji stolicy. Warto więc znaleźć nieco czasu na odwiedzenie centrum Warszawy oraz wielu atrakcji zlokalizowanych na obrzeżach miasta. Będąc w Warszawie warto wybrać się w szczególności na Stare Miasto, gdzie zobaczymy słynną Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, sporo ciekawych zabytków, pomników, a także muzeów. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś na miarę swoich zainteresowań. W stolicy koniecznie trzeba również wybrać się do Łazienek Królewskich, zobaczyć Pałac na Wodzie, a także zrobić sobie wycieczkę do Wilanowa, gdzie znajduje się efektowny pałac oraz świetnie utrzymany park. W stolicy można również liczyć na bardzo bogatą ofertę kulturalną – praktycznie co wieczór coś się dzieje w którymś z teatrów, kin, galerii czy innych obiektów. Bardzo ciekawym obiektem jest również Centrum Nauki Kopernik, które przyciąga przede wszystkim miłośników nowinek naukowych i nowych technologii.

spotkanie biznesowe

Konferencje w Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie

W okolicy Lotniska Chopina znajdziemy sporo hoteli i obiektów konferencyjnych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednym z nich jest hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport. To nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Hotel posiada profesjonalne centrum konferencyjne, które pozwala na organizowanie wszelkich wydarzeń branżowych. Przestrzeń konferencyjna hotelu zajmuje ponad 950 metrów kwadratowych, a w jej skład wchodzi aż 15 sal konferencyjnych o zróżnicowanym metrażu – od 20 do ponad 400 metrów kwadratowych. Można tutaj organizować duże, międzynarodowe konferencje i eventy, ale również niewielkie, bardziej kameralne szkolenia i spotkania biznesowe. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie wyposażone, klimatyzowane, posiadają dobre nagłośnienie i oświetlenie z możliwością całkowitego zaciemnienia. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu.

Sale konferencyjne w hotelu Coyrtyard by Marriott Warsaw Airport posiadają zaawansowany technologicznie sprzęt konferencyjny, między innymi flipcharty, rzutniki, projektory, ekrany multimedialne. Dzięki temu organizatorzy konferencji mają do dyspozycji wszystko, co jest im potrzebne do bezproblemowego przeprowadzenia spotkania. Hotel posiada także doskonałą bazę noclegową oraz zaplecze gastronomiczne. W hotelu jest 375 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych apartamentach. Hotelowa restauracja dba natomiast o pełną oprawę kulinarną wszystkich wydarzeń, które są organizowane w obiekcie. Nowoczesne wyposażenie, profesjonalna obsługa oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych to gwarancja, że konferencja w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport z pewnością zakończy się sukcesem.

Adres: ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa

spotkanie biznesowe

Konferencje w Hotelu Lord w Warszawie

Nowoczesny, doskonale wyposażony Hotel Lord położony jest w odległości zaledwie 3 kilometrów od Lotniska Chopina. Dzięki temu jest doskonałym obiektem na organizowanie wszelkich wydarzeń branżowych dla osób przybywających z różnych regionów kraju i świata. Hotel Lord jest czterogwiazdkowym, świetnie urządzonym obiektem, który jest przygotowany na przyjęcie nawet najbardziej wymagających gości. Obiekt cieszy się popularnością zarówno turystów, jak i klientów biznesowych. W ofercie centrum biznesowego Hotelu Lord znajdziemy dziesięć sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, którą dodatkowo można łączyć i dzielić. Dzięki temu można uzyskać powierzchnię idealnie dopasowaną do potrzeb. Sale są klimatyzowane, posiadają doskonałej jakości oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. W każdej sali znajduje się nowoczesny sprzęt konferencyjny, między innymi tablice multimedialne, projektory, rzutniki i flipcharty. Organizatorzy konferencji mają więc do dyspozycji wszystkie sprzęty, które będą potrzebne do sprawnego przeprowadzenia wydarzenia.

Hotel Lord poza doskonałym zapleczem konferencyjnym posiada również świetnie przygotowaną bazę noclegową oraz zaplecze kulinarne. Obiekt jest więc dobrym miejscem do organizowania konferencji nawet kilkudniowych, które są połączone z zakwaterowaniem uczestników. Hotelowa restauracja przygotowuje natomiast zarówno serwisy kawowe, jak i większe przyjęcia i bankiety, które często wieńczą spotkania biznesowe.

Adres: Al. Krakowska 218, 02-219 Warszawa

Zaplecze konferencyjne w Warszawie

Organizacja konferencji w stolicy to dobry pomysł zarówno dla organizatorów wielkich wydarzeń na światową skalę, jak i dla osób, które planują przygotować bardziej kameralny event, szkolenie czy spotkanie biznesowe. Warszawskie zaplecze konferencyjne to kilkadziesiąt obiektów zlokalizowanych w centrum miasta, a także wiele hoteli czy pensjonatów znajdujących się na obrzeżach miasta oraz w podwarszawskich miejscowościach. Każdy obiekt posiada co najmniej kilka dobrych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, dzięki czemu można wybrać taki metraż, który w stu procentach będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom. Zaplecze konferencyjne warszawskich hoteli jest bardzo dobrze wyposażone, posiada nowoczesny sprzęt technologiczny, a także profesjonalną bazę noclegową i gastronomiczną. Można więc mieć pewność, że organizacja konferencji w Warszawie z pewnością będzie udana i pozytywnie zapadnie w pamięci uczestników.

A może coś poza stolicą? Sprawdź Miejsca na szkolenia i konferencje województwo Mazowieckie

Data publikacji: 30.10.2019

Nasi partnerzy