img

Sala szkoleniowo-konferencyjna na Trakcie Królewskim w Warszawie

Warszawa jest doskonałym miejscem na organizację szkoleń, konferencji i innych spotkań firmowych. Stołeczne obiekty posiadają doskonałą ofertę dla biznesu i są w stanie przygotować wydarzenia nawet na światowym poziomie.

Sprawdzoną, elegancką i komfortową salę szkoleniowo-konferencyjną znajdziemy w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat. Jest to bardzo efektowny obiekt o unikalnej, zabytkowej architekturze położony w samym sercu Warszawy, u zbiegu Alei Jerozolimskich z ulicą Nowy Świat. Doskonała lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz świetna oferta dla biznesu to gwarancja, że konferencja, szkolenie czy jakiekolwiek inne spotkanie biznesowe zorganizowane w tym miejscu na pewno zakończą się sukcesem i spełnią wszystkie oczekiwania organizatorów.

zdjecie

Sale konferencyjne na wysokim poziomie

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat oferuje do wyboru 6 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa sala może pomieścić 130 osób.
Zróżnicowana wielkość sal daje osobom wynajmującym wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór miejsca idealnie dopasowanego do ich potrzeb. Nie ma też problemu ze zorganizowaniem wydarzenia w kilku salach jednocześnie. Możliwe jest również zorganizowanie większych wydarzeń w holu głównym z dużym tarasem wychodzącym na piękny park i Muzeum Narodowe, a także na dziedzińcu z zabytkową, odrestaurowaną fontanną.

Wszystkie sale konferencyjne w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat są doskonale zaprojektowane, komfortowo wyposażone, posiadają profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie i klimatyzację. Uczestnicy spotkań organizowanych w tych wnętrzach mają również dostęp do kompleksowego zaplecza technicznego, sprzętu multimedialnego i audiowizualnego, który zdecydowanie ułatwia poprowadzenie każdej konferencji czy szkolenia.

Imprezy plenerowe na placu

Oprócz szkoleń i konferencji w eleganckich wnętrzach Centrum Bankowo-Finansowe oferuje również możliwość wynajmu dwóch placów zlokalizowanych obok budynku głównego.

Plac de Gaulle’a to doskonała opcja szczególnie w sezonie wiosenno-letnim, gdy można zorganizować ciekawe wydarzenie na świeżym powietrzu. Bez względu na to, które wnętrze czy plac wybierze klient biznesowy, może liczyć na kompleksową obsługę wydarzenia i przygotowanie go na najwyższym poziomie. Obiekt posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, możliwe jest więc przygotowanie kompleksowej oferty kulinarnej dla uczestników szkoleń i konferencji. Restauracja przygotowuje zarówno serwisy kawowe czy poczęstunki, jak i eleganckie przyjęcia i wieczorne bankiety, które mogą być głównym elementem wydarzenia.

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat to doskonała oferta, wieloletnie doświadczenie oraz kompleksowa obsługa, które gwarantują, że konferencja i szkolenie z pewnością na długo zapiszą się w pamięci uczestników. W obiekcie można organizować zarówno większe konferencje, jak i bardziej kameralne spotkania.

Adres: ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa


Data publikacji: 18.10.2019

Nasi partnerzy