img

Sala szkoleniowo-konferencyjna z rzutnikiem w okolicach lotniska Chopina

Organizacja dużej konferencji w Warszawie, szczególnie tej o międzynarodowym zasięgu, wymaga nie tylko odpowiedniej oprawy, ale również wybrania obiektu, który będzie dobrze skomunikowany z lotniskiem. Dzięki temu zagraniczni goście nie będą musieli błądzić po Warszawie w poszukiwaniu obiektu konferencyjnego.

W pobliżu Lotniska Chopina znajdziemy sporo sprawdzonych obiektów, które są w stanie przygotować konferencję na najwyższym poziomie. Jednym z nich jest Courtyard by Marriott Warsaw Airport – czterogwiazdkowy obiekt z niezwykle rozbudowaną ofertą dla biznesu.
Bez problemu znajdziemy w nim salę konferencyjno-szkoleniową z rzutnikiem oraz innymi urządzeniami multimedialnymi, które są niezbędne do profesjonalnego przeprowadzenia konferencji.

Ogromna powierzchnia dla biznesu

Courtyard by Marriott Warsaw Airport posiada 950 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, zlokalizowanej zarówno w eleganckich salach, jak i przestronnych holach.

Łącznie w obiekcie znajduje się 15 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa ma aż 400 metrów i jest w stanie pomieścić około 450 osób.

Wszystkie sale konferencyjne są zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, mają doskonałe nagłośnienie, oświetlenie, klimatyzację, a także świetne zaplecze technologiczne.

Użytkownicy korzystający z sal konferencyjnych mają do dyspozycji rzutniki, projektory, flipcharty, zestawy video, monitory oraz inne sprzęty. Co więcej, na terenie całego obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Można też korzystać z urządzeń biurowych i innych usług skierowanych do klientów biznesowych. Bez względu na to, czy potrzebujemy zorganizować wydarzenie na kilkaset osób czy bardziej kameralne przedsięwzięcie biznesowe, w obiekcie na pewno znajdziemy salę spełniającą wszystkie oczekiwania.

Courtyard by Marriott

Zaplecze kulinarne i noclegowe

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport to nowoczesny obiekt, doskonale przygotowany do organizacji konferencji na międzynarodową skalę. Do dyspozycji gości są nie tylko wszelkie udogodnienia dla biznesu i zaplecze technologiczne.
Obiekt posiada również świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mają możliwość zakwaterowania w jednym z wygodnych, efektownie urządzonych apartamentów. Natomiast hotelowa restauracja dba o przygotowanie profesjonalnych serwisów kawowych, obiadów, lunchów, a także wieczornych przyjęć i eleganckich bankietów.
Nie ma więc żadnego problemu, by w obiekcie zorganizować wydarzenie nawet kilkudniowe. Hotel zadba o noclegi, wyżywienie oraz wiele dodatkowych atrakcji i udogodnień dla uczestników konferencji. Doskonała obsługa, wysoki poziom organizacyjny oraz bardzo elastyczna oferta dla klientów biznesowych to gwarancja, że każdy organizator wydarzeń branżowych znajdzie coś dla siebie w nowoczesnym obiekcie Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Adres: ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa

Data publikacji: 18.10.2019

Nasi partnerzy