img

Sale konferencyjne na Starym Mieście ( Starówce ) w Warszawie

1. Hotel SixtySix **** w Warszawie

Hotel SixtySix


Adres: ul. Nowy Świat 66, 00-357 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 20
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 32

Kameralny budynek Hotelu SixtySix znajduje się w samym centrum Warszawy, w obrębie Traktu Królewskiego. Takie położenie sprawia, że obiekt jest świetnie skomunikowany z lotniskami, dworcami, znajduje się też blisko najważniejszych atrakcji turystycznych stolicy. Jeśli poszukują Państwo kameralnego, eleganckiego wnętrza na zorganizowanie niewielkiej konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego, Hotel SixtySix z pewnością spełni pokładane w nim oczekiwania. Dzięki miejscom noclegowym w komfortowych apartamentach można zorganizować w hotelu nawet kilkudniowe wydarzenie. Uczestnicy mają możliwość korzystania ze wszystkich hotelowych udogodnień i atrakcji.

Hotel SixtySix posiada jedną przestronną salę konferencyjną na 20 osób, która jest idealnie zaprojektowana, bogato wyposażona i zapewnia wygodę i komfort uczestnikom spotkania. Sala jest klimatyzowana, posiada odpowiednie oświetlenie, a także dostęp do zaawansowanych urządzeń multimedialnych oraz audiowizualnych. Kameralne warunki wnętrza pozwalają na organizowanie ważnych spotkań biznesowych z dala od osób postronnych.

Restauracja Hotelu SixtySix jest świetnie przygotowana do organizacji posiłków na spotkaniach branżowych. Można zamówić serwisy kawowe, obiady, lunche czy bankiety biznesowe w pięknych, efektownie urządzonych wnętrzach. Dodatkowym atutem hotelu jest wiele miejsc parkingowych oraz świetne położenie. Uczestnicy spotkań mogą wybrać się na warszawską starówkę i korzystać ze wszelkich warszawskich atrakcji. Idealne położenie, doskonale wyposażone wnętrza oraz wysoki poziom obsługi to gwarancja, że spotkanie biznesowe w takim wnętrzu z pewnością przebiegnie w odpowiedniej atmosferze i zakończy się sukcesem. Oferta Hotelu Sixty Six jest bardzo elastyczna, można ją dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel SixtySix

2. Hotel Bellotto ***** w Warszawie

 Hotel Bellotto


Adres: ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 50

Zabytkowy Hotel Bellotto znajduje się w klimatycznym miejscu na Starym Mieście w Warszawie. Obiekt spełnia oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Hotel zachwyca wspaniałą architekturą, a także stylowymi, komfortowymi wnętrzami urządzonymi z dbałością o najdrobniejsze detale. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 7 sal konferencyjnych, których różna powierzchnia pozwala na organizowanie zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych wydarzeń. Największa sala może pomieścić nawet 300 osób. Przestrzeń konferencyjna jest profesjonalnie wyposażona, posiada dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych oraz wiele innych udogodnień. Oprawę kulinarną konferencji i eventów zapewnia hotelowa restauracja z bogatym menu. W ofercie znajdziemy potrawy tradycyjnej kuchni polskiej oraz kuchni świata. Zamówione serwisy kawowe, poczęstunki oraz obiady i eleganckie przyjęcia z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Bellotto

3. Zamek Królewski w Warszawie

 Zamek Królewski


Adres: pl. Zamkowy 4, 00-277 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1500
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: brak

Zamek Królewski w Warszawie to obiekt położony w samym sercu stolicy, miejsce wydarzeń o charakterze państwowym, naukowym oraz kulturalnym. Wspaniała architektura, doskonale wyposażone wnętrza oraz bogata oferta dla organizatorów konferencji czy eventów to gwarancja, że wydarzenie przygotowane w tym miejscu z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników. Zamek Królewski posiada rozbudowaną przestrzeń konferencyjno-eventową, w której znajdziemy 7 dużych, efektownych pomieszczeń. Sale są komfortowo wyposażone, posiadają dostęp do nowoczesnych sprzętów konferencyjnych, mają świetne nagłośnienie oraz oświetlenie. Największa przestrzeń na Zamku Królewskim pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 1500 osób. Połączenie stylowych, ekspozycyjnych wnętrz oraz profesjonalnego zaplecza konferencyjnego to gwarancja, że każde wydarzenie przygotowane na zamku będzie klimatyczne, efektowne i zakończy się sukcesem.

4. Dom Literatury w Warszawie

 Dom Literatury


Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 87/89, 00-079 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 180
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 24

Dom Literatury w Warszawie to miejsce spotkań osób związanych z kulturą, sztuką, literaturą. Doskonałe położenie w zabytkowej części Warszawy, zabytkowe wnętrze oraz niepowtarzalna atmosfera pozwalają na przygotowanie wydarzeń na najwyższym poziomie. Dom Literatury dysponuje również 1 salą konferencyjną na 180 osób, którą można wynajmować na konferencje, szkolenia, eventy oraz inne wydarzenia branżowe. Sala jest jasna, przestronna, świetnie umeblowana oraz wyposażona w nowoczesne urządzenia multimedialne i audiowizualne. W obiekcie funkcjonują również kawiarnia i restauracja łącznie na 110 osób. Jest więc możliwość przygotowania bogatej oprawy kulinarnej dla wszystkich imprez organizowanych w Domu Literatury. Jeśli szukasz klimatycznego miejsca sprzyjającego kreatywności i pracy umysłowej, ten obiekt z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

5. Mamaison Hotel Le Regina ***** w Warszawie

 Mamaison Hotel Le Regina


Adres: ul. Kościelna 12, 00-218 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 122

Hotel Mamaison Le Regina to wyjątkowy, zabytkowy obiekt położony w centrum Warszawy na Starym Mieście. Doskonała lokalizacja, bliskość wielu obiektów historycznych i kulturalnych, a także bezproblemowy dojazd sprawiają, że hotel cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji i szkoleń. Dodatkowym atutem są stylowe, klimatyczne wnętrza, które pozwalają na przygotowanie wydarzenia w niezwykłej oprawie. W hotelu znajduje się jedna sala konferencyjna na 100 osób, która jest klimatyzowana, przestronna, efektownie urządzona. Do dyspozycji uczestników konferencji są nowoczesne urządzenia audiowizualne, zaplecze techniczne, a także dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. W hotelu funkcjonuje elegancka restauracja, w której bogatym menu znajdziemy zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i wspaniałe potrawy inspirowane kuchniami świata. Hotel Mamaison Le Regina posiada 122 miejsca noclegowe, w których można zakwaterować uczestników kilkudniowych spotkań odbywających się w obiekcie.

6. Workin Senatorska w Warszawie

 Workin Senatorska


Adres: ul. Senatorska 2, 00-075 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 110
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: brak

Workin Senatorska w Warszawie to nowoczesny obiekt konferencyjny znajdujący się przy Placu Zamkowym w Warszawie. Można tu organizować spotkania z niezwykłym widokiem na Zamek Królewski, jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów w Polsce. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 7 sal konferencyjnych o różnej powierzchni i przeznaczeniu. Największa sala pomieści 110 osób. Przestrzeń konferencyjna zajmuje 1600 metrów kwadratowych powierzchni, jest świetnie zaprojektowana i wyposażona w nowoczesne urządzenia audiowizualne, biurowe, a także klimatyzację, dobre oświetlenie i nagłośnienie. To doskonałe miejsce do organizowania konferencji, eventów, szkoleń, a także bardziej kameralnych spotkań biznesowych. Wysoki poziom obsługi, niezwykła lokalizacja oraz bogaty pakiet dodatkowych usług dla klientów biznesowych to gwarancja, że każde wydarzenie będzie udane i zakończy się sukcesem.

7. Warszawski Dom Technika NOT w Warszawie

 Warszawski Dom Technika NOT


Adres: ul. Tadeusza Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 400
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: brak

Warszawski Dom Technika znajduje się w zabytkowym obiekcie na warszawskim Starym Mieście. Klimatyczne miejsce, piękna architektura oraz świetnie zaprojektowane wnętrza pozwalają na organizowanie wydarzeń w niezwykłej oprawie. W ofercie dla klientów biznesowych obiekt posiada 6 sal konferencyjnych o różnej wielkości. W najmniejszej można zorganizować kameralne spotkanie na kilkanaście osób. Największa sala konferencyjna pomieści natomiast aż 400 osób. Przestrzeń konferencyjna w Warszawskim Domu Technika jest doskonale wyposażona, posiada klimatyzację, dobre oświetlenie, a także szeroki wybór urządzeń audiowizualnych do dyspozycji uczestników konferencji. Oprawę kulinarną wydarzeń zapewnia znajdująca się w tym samym obiekcie Restauracja Avangarda. Sala restauracyjna pomieści 80 osób, co pozwala na przygotowanie eleganckich bankietów i przyjęć wieńczących spotkania konferencyjne.

Pełna lista hoteli i ośrodków konferencyjnych ze stolicy znajduje się w serwisie - eventy firmowe Warszawa.

Data publikacji: 11.02.2020

Nasi partnerzy