img

Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Warszawie

W Warszawie można bez problemu zorganizować konferencję na każdą, nawet największą skalę. Organizatorzy dużych, masowych eventów i imprez biznesowych mogą wybierać pomiędzy hotelami ze znanych międzynarodowych sieci lub polskich uznanych na rynku marek.

Warszawskie zaplecze konferencyjne

Warszawa posiada doskonałe zaplecze konferencyjne, które z pewnością jest jednym z największych i najbardziej rozbudowanych w skali całego kraju. Zarówno w samym centrum stolicy, jak również w podwarszawskich miejscowościach bez problemu można znaleźć sale konferencyjne dopasowane do potrzeb różnych organizatorów. W nowoczesnych hotelach można organizować eleganckie, światowe wydarzenia, wymagające innowacyjnej oprawy i nowych technologii. Sporo jest również wnętrz zabytkowych, klimatycznych, o bogatej historii, w których można zorganizować konferencję czy szkolenie w nieco bardziej kameralnym klimacie. Organizując konferencję czy inne wydarzenie branżowe w Warszawie można mieć pewność, że wszystko będzie zaplanowane na najwyższym poziomie, a zarówno lokal, jak i jego obsługa zadbają o to, by konferencja odbyła się w stu procentach zgodnie z planami organizatorów.

Poszukujesz sali na łonie natury? Sprawdź Sale na konferencje w województwie mazowieckim

1. Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre ****

Hilton Warsaw


Adres: ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1850
Liczba sal konferencyjnych: 25
Liczba miejsc noclegowych: 510

Doskonała lokalizacja, świetna oferta dla klientów biznesowych oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że Hotel Hilton cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów szkoleń, konferencji, eventów i spotkań branżowych. Hotel położony jest w samym sercu stolicy tuż obok Dworca Centralnego, dzięki temu świetnie sprawdzi się jako miejsce konferencji, na które przyjeżdżają uczestnicy z całej Polski i nie tylko. Hotel posiada w swojej ofercie sale konferencyjne na ponad 500 osób, która przeznaczona jest do organizowania wielkich wydarzeń. Dodatkowo w obiekcie znajduje się kilkanaście mniejszych sal, które można dowolnie łączyć i dzielić, aby uzyskać powierzchnię idealną.

Centrum konferencyjne Hotelu Hilton jest doskonale zaprojektowane i wyposażone. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, dobrze oświetlone z możliwością zaciemnienia, posiadają dobre nagłośnienie oraz nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt konferencyjny, między innymi rzutniki, projektory oraz flipcharty. Hotel Hilton posiada profesjonalną i sporą bazę noclegową. Do dyspozycji jest ponad 500 miejsc noclegowych w elegancko wyposażonych apartamentach. Hotelowa kuchnia i restauracja dbają natomiast o oprawę kulinarną wszystkich organizowanych w obiekcie imprez. Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre to doskonałe miejsce do organizowania zarówno dużych konferencji i szkoleń, jak i bardziej kameralnych spotkań biznesowych na kilka lub kilkanaście osób.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre

2. Airport Hotel Okęcie ****

Airport Hotel Okęcie


Adres: ul. 17 stycznia 24, 02-148 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 800
Liczba sal konferencyjnych: 17
Liczba miejsc noclegowych: 523

Hotel Airport na Okęciu to miejsce o doskonałej lokalizacji, świetnym wyposażeniu i elastycznej ofercie dla klientów biznesowych. Hotel jest nowoczesnym obiektem, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji, szkoleń, eventów oraz innych spotkań branżowych. W ofercie biznesowej hotelu znajduje się ogromna przestrzeń konferencyjna, w skład której wchodzi 17 sal szkoleniowo-konferencyjnych o różnej powierzchni, które można ze sobą dowolnie łączyć i dzielić. Największa możliwa do uzyskania powierzchnia pozwala zorganizować konferencje na ponad 500 osób. Wszystkie ale konferencyjne w Airport Hotel Okęcie są doskonale wyposażone, klimatyzowane, posiadają oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także dostęp do bezprzewodowego, szybkiego internetu. Uczestnicy wydarzeń branżowych mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu konferencyjnego, między innymi z rzutników, projektorów, flipchartów czy tablic multimedialnych.

Poza świetnym zapleczem konferencyjnym Airport Hotel Okęcie posiada profesjonalną bazę noclegową oraz zaplecze gastronomiczne. Uczestnicy kilkudniowych spotkań mają do dyspozycji 500 miejsc noclegowych w stylowych i komfortowo urządzonych apartamentach. Wyżywienie dla gości i uczestników konferencji przygotowuje hotelowa restauracja, która oferuje profesjonalne serwisy kawowe, eleganckie lunche i obiady, a także wieczorne przyjęcia i bankiety.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Airport Hotel Okęcie

3.Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss *** w Warszawie (mazowieckie)

 Boss


Adres: ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 560
Liczba sal konferencyjnych: 16
Liczba miejsc noclegowych: 280

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss to jedno z ciekawszych miejsc na mapie biznesowych obiektów w Warszawie. Świetnie sprawdza się przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń branżowych, zarówno niewielkich, kameralnych spotkań, jak i dużych konferencji czy szkoleń. Oferta centrum konferencyjnego obejmuje 16 sal o łącznej powierzchni 1135 metrów kwadratowych. Sale można dzielić, łączyć, zmieniać aranżację wnętrza w zależności od potrzeb. Największa uzyskana powierzchnia pozwala na zorganizowanie konferencji na ponad 500 osób. Wszystkie sale konferencyjne oraz ich zaplecze techniczne są świetnie wyposażone, klimatyzowane, a także posiadają dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Dużym atutem obiektu jest 6 restauracji, kawiarni i barów, które zajmują się oprawą kulinarną organizowanych w centrum szkoleniowym imprez. Największa restauracja Stary Młyn może pomieścić nawet 350 gości. W nieco mniejszej Restauracji Malinowej można natomiast zorganizować bankiet lub przyjęcie na 300 uczestników.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss

4. Hotel Marriott ***** w Warszawie (mazowieckie)

 Hotel Marriott


Adres: al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 700
Liczba sal konferencyjnych: 20
Liczba miejsc noclegowych: 1036

Pięciogwiazdkowy Hotel Marriott w Warszawie to obiekt o bogatej historii oraz wieloletnim doświadczeniu w usługach hotelowych, a także biznesowych. Posiada wyjątkowo rozbudowane centrum konferencyjne, które spełni oczekiwania organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy innych wydarzeń branżowych. W ofercie znajduje się 20 sal konferencyjnych o różnych powierzchniach w tym sale konferencyjne na ponad 500 osób. Największa sala pomieści 700 osób. Sale można w razie potrzeby łączyć, dzielić, zmieniać ich aranżację oraz korzystać z wielu dodatkowych udogodnień. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są jasne, klimatyzowane, posiadają doskonałe oświetlenie, a na wyposażeniu jest nowoczesny sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji uczestników wydarzeń branżowych są dwie duże restauracje: Champions Sports Bar oraz Lila Weneda. Każda z nich może pomieścić 220 osób. Oprawę kulinarną imprez można również zamówić w restauracji Parmizzano’s, która przygotowuje przyjęcia i bankiety na maksymalnie 80 osób.

3. Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie (mazowieckie)

 Wyższa Szkoła Menedżerska


Adres: ul. Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 550
Liczba sal konferencyjnych: 13
Liczba miejsc noclegowych: brak

Wyższa Szkoła Menedżerska dysponuje wieloma obiektami, które spełniają oczekiwania organizatorów konferencji czy szkoleń. Doskonała lokalizacja, dobry dojazd, a także bardzo bogata oferta zachęcają do wynajęcia miejsca na dowolne wydarzenie właśnie tutaj. Uczelnia posiada na wynajem 13 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, z których największa sala pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 550 osób. Przestrzeń dla biznesu jest świetnie zaprojektowana, dobrze wyposażona, jasna, klimatyzowana. Sale konferencyjne posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie, można również liczyć na wysokiej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny, który ułatwi poprowadzenie każdego spotkania. Duży wybór różnej wielkości sal sprawia, że uczelnia jest doskonałym miejscem na organizację zarówno niewielkich spotkań biznesowych, jak i konferencji na dużą skalę

Atrakcje do zobaczenia w Warszawie

Organizacja konferencji w stolicy to dla uczestników wydarzenia możliwość połączenia spotkań branżowych ze zwiedzaniem Warszawy oraz jej najbliższych okolic. Osoby, które lubią historyczne klimaty, powinny wybrać się przede wszystkim na warszawskie Stare Miasto, zobaczyć Zamek królewski czy Pałac Kultury i Nauki, a także przejść się Krakowskim Przedmieściem. To najciekawsza pod względem historycznym część Warszawy, gdzie przy okazji można znaleźć wiele teatrów, muzeów oraz innych obiektów z ciekawą ofertą kulturalną. W trakcie zwiedzania Warszawy warto również wybrać się do Łazienek Królewskich oraz do Pałacu w Wilanowie. Można też postawić na zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, które oferuje całe mnóstwo atrakcji dla osób zainteresowanych nauką, techniką i innowacyjnymi rozwiązaniami. Co prawda Warszawy nie da się zwiedzić w ciągu jednego czy dwóch dni, warto jednak zaplanować choć kilka ciekawych miejsc, do których wybierzemy się w przerwach między konferencyjnymi spotkaniami.

Sale na konferencje na ponad 500 osób w okolicach Warszawy

1. Hotel Windsor **** w Jachrance (mazowieckie)

 Hotel Windsor


Adres: Jachranka 75, 05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 670
Liczba sal konferencyjnych: 19
Liczba miejsc noclegowych: 421

Hotel Windsor to potężny obiekt konferencyjny położony tuż nad Zalewem Zegrzyńskim. Ze względu na wspaniałą lokalizację hotel cieszy się dużą popularnością wśród organizatorów spotkań biznesowych i wydarzeń branżowych. Pozwala na przygotowanie wydarzenia na najwyższym poziomie, ale w pięknych okolicznościach przyrody i z dala od zgiełku wielkiego miasta. W ofercie centrum biznesowego Hotelu Windsor znajduje się 19 sal konferencyjnych o różnej powierzchni – od niewielkich, kameralnych pomieszczeń, aż po kilkusetmetrowe sale. Największa sala konferencyjna pomieści 670 osób. Sale konferencyjne oraz zaplecze techniczne posiadają profesjonalnie wyposażenie, klimatyzację, funkcjonalne oświetlenie, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Rzutniki, flipcharty, projektory, mikrofony bezprzewodowe znajdują się w każdej Sali. O oprawę kulinarną imprez dba Restauracja Victoria serwująca efektowne dania kuchni polskiej i europejskiej. Można zamówić w niej zarówno niewielkie poczęstunki, jak i eleganckie bankiety, które będą świetnym zwieńczeniem konferencyjnych spotkań.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Windsor

2. Centrum Konferencyjno-Bankietowe Baccara w Ożarowie Mazowieckim (mazowieckie)

Baccara


Adres: ul. Piwna 3, Jawczyce, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Największa sala konferencyjna: 520
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 14

Centrum Baccara znajduje się w świetnej lokalizacji, zaledwie 15 km od centrum Warszawy oraz 10 km od Lotniska Chopina. Obiekt jest kompleksowo przygotowany do organizacji spotkań branżowych, konferencji, szkoleń, eventów oraz innych wydarzeń. Do dyspozycji organizatorów są 4 sale konferencyjne o różnej wielkości. Największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 520 osób. Sale konferencyjne są profesjonalnie zaprojektowane, z dbałością o najdrobniejsze detale. Do dyspozycji uczestników są zaawansowane technologicznie sprzęty audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. Dużym atutem centrum Baccara jest restauracja Karczma na Piwnej, która słynie z doskonałych dań tradycyjnej kuchni polskiej, a także potraw z innych rejonów świata. To idealne miejsce na organizację firmowych bankietów, przyjęć, a także poczęstunków dla uczestników branżowych spotkań.

Zobacz także:

Sale konferencyjne na ponad 500 osób na mazurach - około 200 km od Warszawy

Sale konferencyjne na ponad 500 osób nad morzem - około 300 km od Warszawy

Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Krakowie - około 300 km od Warszawy

Sale konferencyjne na ponad 500 osób we Wrocławiu - około 350 km od Warszawy

Data publikacji: 12.02.2020

Nasi partnerzy