img

Sale konferencyjne na wynajem w obiektach biurowych w Warszawie.

Planujesz w najbliższym czasie zorganizować konferencję w stolicy? Poszukujesz odpowiedniego lokum na spotkanie rekrutacyjne na neutralnym gruncie? A może chcesz zmienić biuro? Podpowiemy, gdzie najlepiej wybrać sale na idealną konferencję w biurowcach Warszawy.

Przedstawiamy listę 7 lokalizacji, które posiadają ofertę wynajmu powierzchni konferencyjnej dla przedstawicieli biznesu.

1. Centrum Konferencyjne NIMBUS

NIMBUS


Adres: Warszawa, Ochota Al. Jerozolimskie 98
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7 sal
Liczba miejsc noclegowych: brak
Tel: 22 395 65 50

Położne w nie dalekiej odległości od Dworca Centralnego, w pobliżu wielu hoteli, to doskonały wybór na organizację konferencji także w międzynarodowym środowisku. Zostało zaprojektowane przez osoby posiadające doświadczenie, zdobyte przy organizacji ogromnej ilości eventów, konferencji czy prezentacji. Spełnia więc najwyższe normy i dostosowane jest do potrzeb klientów. Zajmuje ponad 440 m2 powierzchni w kompleksie biurowców klasy A, Equator Office, w pobliżu Placu Zawiszy. Na takim metrażu znajduje się aż 13 sal, o zróżnicowanej powierzchni, oraz przestronne foyer. Cztery największe posiadają przesuwne ściany, co umożliwia dowolną konfiguracje wnętrza, dostosowaną do potrzeb klienta. Dzięki temu można uzyskać funkcjonalną przestrzeń dla 220 uczestników wydarzenia. Pozostałe to kameralne salki do wykorzystania przy wydarzeniach o charakterze rekrutacyjnym czy mniej formalnym. Wszystkie wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt potrzebny do przeprowadzenie wszelkiego rodzaju prezentacji, konferencji czy pokazów. Do dyspozycji pozostają projektory Full Hd, elektrycznie opuszczane ekrany. Sal dostosowane są do prowadzenia tłumaczeń symultanicznych. Centrum oferuje również usługi cateringowe.
Zobacz więcej: Sale konferencyjne NIMBUS

2. Tower Service

Tower Service


Adres: Warszawa, Śródmieście ul. Chałubińskiego 8
Największa sala konferencyjna: 403 osoby
Liczba sal konferencyjnych: 6 sal
Liczba miejsc noclegowych: brak
Tel: 22 430 35 70

Jest to obiekt położony w ścisłym centrum Warszawy, dzięki czemu będzie idealnym rozwiązaniem dla konferencji międzynarodowych lub ogólnopolskich. Jest bardzo dobrze skomunikowany z lotniskiem i innymi ważnymi miejscami w stolicy, a z Dworca Centralnego dojdziemy tam w nie całe 5 min. W pobliżu jest wiele restauracji oraz pubów, w których możemy się zrelaksować po całym dniu szkoleń czy konferencji. W Tower Service jest 6 sal konferencyjnych w których możemy zorganizować zarówno kameralne szkolenia jak i duże eventy – najmniejsza sala konferencyjna ma 138 m2 i pomieści od 40 do 80 osób, największa natomiast to 568 m2 w których może zasiąść od 180 do nawet 403 uczestników. Sale są nowoczesne a zarazem eleganckie, obiekt zapewnia wyposażenie techniczne, medialne oraz indywidualne ustawienia krzeseł a w niektórych salach również nagłośnienie, dzięki czemu dostosuje się nawet do najbardziej wymagających klientów. Tower Service posiada również znakomitą restaurację, która może przygotować catering na życzenie organizatora.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Tower Service

3. Zebra Tower

Zebra Tower


Adres: Warszawa, Mokotów ul. Mokotowska 1
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba sal konferencyjnych: 8 sal
Liczba miejsc noclegowych: brak
Tel: 22 243 04 10

To miejsce położne na granicy Śródmieścia i Mokotowa, co ważne przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych stolicy. Zapewnia szybki dojazd do Dworca Centralnego zarówno samochodem jak i komunikacją miejską ( stacja metra Politechnika). Budynek jest nowoczesnym biurowcem klasy A+ z wieloma udogodnieniami dla biznesu. Na parterze znajdują się restauracje i kawiarnie, gdzie można odpocząć po trudach szkolenia lub wybrać się na firmowy lunch. Z 12 piętra wieżowca rozpościera się widok na panoramę stolicy, co sprawdza się przy wielu działaniach promocyjnych lub eventów reklamowych. W obiekcie znajduje się 8 sal konferencyjnych o różnych przeznaczeniach i powierzchniach. Dostępne są kameralne salki ,sprawdzające się przy mniejszych spotkaniach czy negocjacjach, mieszczące do 10 osób. W ofercie jest również duża przeszkolona, ponad 100m2 konferencyjna, w której w komfortowych warunkach zorganizować można wydarzenia biznesowe dla około 80 osób.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Zebra Tower

4. Golden Floor Plaza

Golden Floor Plaza


Adres: Warszawa, Śródmieście Al. Jerozolimskie 123a
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba sal konferencyjnych: 29 sal
Liczba miejsc noclegowych: brak
Tel: 22 669-21-19

To kolejny obiekt, zlokalizowany w Śródmieściu Warszawy, dysponujący salami o zróżnicowanej powierzchni oraz wysokim standardzie wykończenia. Centrum Konferencyjne zajmuje dwa piętra wysokiej klasy wieżowca Millenium Plaza. W pobliżu znajduje się biznesowy hotel Radisson Blue Sobieski oraz liczne restauracje, kawiarnie i kina. Szybki dojazd do głównych warszawskich dworców kolejowych oraz lotniska to niewątpliwy atut tego miejsca. Na zmotoryzowanych czeka podziemny parking. Do dyspozycji klientów oferowanych jest 29 sal. Mniejsze, utrzymane w stylu gabinetowym ,o podwyższonym standardzie nadają się na wydarzenia o charakterze szkoleniowo – rekrutacyjnym. Największe sale konferencyjne, o nowoczesnych charakterze, pomieszczą do 150 osób. Wszystkie wyposażone są w niezależną klimatyzację, system nagłaśniający, dostęp do Internetu Wi-Fi oraz sprzęt multimedialny niezbędny do przeprowadzenia wydarzenia. Symetryczne łącze internetowe pozwala na bezproblemowe transmisji online w jakości Full HD.

Zobacz więcej: sale konferencyjne Golden Floor Plaza

5. EuroCentrum Konferencyjne

EuroCentrum Konferencyjne


Adres: Warszawa, Ochota Al. Jerozolimskie 134
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba sal konferencyjnych: 5 sal
Liczba miejsc noclegowych: brak
Tel: 22 202 63 61

Położenie w pobliżu Dworca Zachodniego oraz w niedalekiej odległości od Centrum to największe atuty EuroCentrum. Daje to możliwość dotarcia na konferencje z każdej części Warszawy oraz dogodny dojazd z innych miejsc w kraju. Umiejscowione jest na pierwszym piętrze prestiżowego obiektu Eurocentrum Office Complex, który zapewnia nowoczesne zaplecze techniczne oraz niebanalny standard wykończenia. Wybierać można spośród 5 sal o łącznej powierzchnio 240 m 2 , wyposażonych w niezbędny sprzęt konferencyjny oraz nagłośnieniowy. Istnieje możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb klienta. W centralnej części znajduje się wyspa kawiarniana, która gwarantuje możliwość stałego dostępu do kawy, herbaty i przekąsek. Personel oferuje usługi Concierge. W okolicy znajdują się centra handlowe, restauracje oraz Och –Teatr, założony przez aktorkę Krystynę Jandę.Zobacz więcej: Sale konferencyjne EuroCentrum

6. Centrum Biznesowe HORIZON

Centrum Biznesowe HORIZON


Adres: Warszawa, Mokotów ul. Domaniewska 39a
Największa sala konferencyjna: 24 osoby
Liczba sal konferencyjnych: 3 sale
Liczba miejsc noclegowych: brak
Tel: 22 489 52 06

Budynek, zaprojektowany w kształcie fali, znajduje się w największym biznesowym zagłębiu Warszawy. W pobliżu obiektu zlokalizowanych jest wiele centrali światowych koncernów, biur, restauracji, a także jedno z największych centrów handlowych stolicy. Kilka minut drogi samochodem pozwala na dojazd do Lotniska Chopina oraz węzła trasy Południowej Obwodnicy Warszawy. Dotarcie do pozostały dzielnic również nie jest problemowe. 3 sale dostępne w obiekcie posiadają możliwość aranżacji powierzchni według potrzeb, dostęp do światła dziennego i zaciemnienia. Największa z nich gwarantuje przeprowadzenie eventu dla 42 osób, pozostałe są kameralne i odpowiednie na spotkania w gronie 20 osobowym. Dwa aneksy kuchenne, zapewniają możliwość dostępu do aromatycznej kawy i bogatego wyboru herbat, a powierzchnie biurowe są do dyspozycji przez 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.

7. Centrum Konferencyjno-Biznesowe Restauracji Concept 13

Concept 13


Adres: Warszawa, Śródmieście ul. Bracka 9
Największa sala konferencyjna: 352 osoby
Liczba sal konferencyjnych: 4 sale
Liczba miejsc noclegowych: brak

Niewątpliwym atutem Centrum Concept, jest położenie na ostatnim piętrze, pięknie wkomponowanego w architekturę śródmieścia, nowoczesnego, szklanego biurowca. To swobodne połączenie powierzchni restauracyjnej i konferencyjnej. Dzięki temu mamy możliwość zorganizowania nie tylko spotkań biznesowych, ale także bankietów i koktajli. Najmniejsza sala Klubowa pomieści aż 70 osób, a połączenie wszystkich dostępnych 3 sal i restauracji da nam powierzchnię ponad 1000 metrową! Jest to skrojone na miarę rozwiązanie dla firm, szukających miejsc na różnego rodzaju wystawy, koncepty artystyczne czy międzynarodowe konferencje. Wszystkie sale zostały wyposażone w klimatyzację, Internet Wi-Fi oraz najwyższej klasy sprzęt audio – wizualny. W windach oraz holu znajdują się ekrany, na których mogą zostać prezentowane dowolnie wybrane treści. Po zakończeniu eventu można skorzystać z okolicznych atrakcji: teatrów, galerii sztuki czy muzeów.


Data publikacji: 10.02.2020

Nasi partnerzy