img

Specjalna Oferta Konferencyjna - Lato 2017 w Hotelu Boss

www.hotelboss.pl

Hotel Boss przygotował wyjątkową letnią promocję konferencyjną dla klientów biznesowych. W ramach oferty obiekt proponuje wynajem klimatyzowanej sali w nowoczesnym Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym, dozorowane miejsce parkingowe oraz udział co 21 uczestnika spotkania GRATIS. Promocja obowiązuje w okresie od 1 lipca do 20 sierpnia br., przy organizacji wydarzeń firmowych dla grup powyżej 20 uczestników.

zdjecie

O Hotelu

Hotel Boss jest nowoczesnym obiektem zlokalizowanym w Warszawie, który świadczy usługi w standardzie 3-gwiazdkowym. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajduje się Mazowiecki Park Krajobrazowy. Odległość dzieląca hotel od centrum miasta to zaledwie 20 minut drogi, a od Szybkiej Kolei Miejskiej – 500 m.

zdjecie

Sale konferencyjne w Hotelu Boss

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotelu Boss składa się z 16 nowoczesnych i kompleksowo wyposażonych sal, które charakteryzują się dużą elastycznością przestrzeni. Klimatyzowane pomieszczenia mogą być ze sobą łączone oraz aranżowane zgodnie z potrzebami klientów. Sale pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych nawet do 550 uczestników.

zdjecie

Baza noclegowa

Hotel Boss dysponuje komfortową bazą noclegową dla 280 gości, a także wyśmienitymi restauracjami (Malinowa, Stary Młyn) oraz Chatą Grillową, Karczmą Góralską, Lobby Barem i Klubem Retro. W czasie wolnym obiekt proponuje organizację grilla, wizytę w gabinecie masażu, skorzystanie z wypożyczalni rowerów, bądź też aktywny wypoczynek w sali fitness i na boiskach do piłki nożnej oraz siatkówki. Hotel dysponuje także terenami piknikowymi z placem zabaw dla dzieci. Jeden z terenów piknikowych pomieści nawet do 1000 osób.

Oerta letnia Hotelu Boss

Dodatkowe informacje na temat letniej promocji konferencyjnej udzielane są pod numerami telefonu: 22 51 66 100/200 bądź mailowo: sprzedaz@hotelboss.pl.

Oferta nie dotyczy dokonanych już rezerwacji. Promocje nie łączą się ze sobą.

Miejsca konferencyjne w województwie mazowieckim

Baza hotelowa województwa mazowieckiego jest bardzo rozbudowana. Do dyspozycji gości biznesowych jest wiele hoteli oraz ośrodków organizujących konferencje. Różnią się ceną, zapleczem konferencyjnym czy lokalizacją. Dostępna pełna lista miejsca konferencyjne w województwie mazowieckim/span>.

Nasi partnerzy