img

Specjalna Oferta Konferencyjna - Lato 2017 w Hotelu Boss

www.hotelboss.pl

Hotel Boss przygotował wyjątkową letnią promocję konferencyjną dla klientów biznesowych. W ramach oferty obiekt proponuje wynajem klimatyzowanej sali w nowoczesnym Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym, dozorowane miejsce parkingowe oraz udział co 21 uczestnika spotkania GRATIS. Promocja obowiązuje w okresie od 1 lipca do 20 sierpnia br., przy organizacji wydarzeń firmowych dla grup powyżej 20 uczestników.

Hotel Boss jest nowoczesnym obiektem zlokalizowanym w Warszawie, który świadczy usługi w standardzie 3-gwiazdkowym. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajduje się Mazowiecki Park Krajobrazowy. Odległość dzieląca hotel od centrum miasta to zaledwie 20 minut drogi, a od Szybkiej Kolei Miejskiej – 500 m.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotelu Boss składa się z 16 nowoczesnych i kompleksowo wyposażonych sal, które charakteryzują się dużą elastycznością przestrzeni. Klimatyzowane pomieszczenia mogą być ze sobą łączone oraz aranżowane zgodnie z potrzebami klientów. Sale pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych nawet do 550 uczestników.

Hotel Boss dysponuje komfortową bazą noclegową dla 280 gości, a także wyśmienitymi restauracjami (Malinowa, Stary Młyn) oraz Chatą Grillową, Karczmą Góralską, Lobby Barem i Klubem Retro. W czasie wolnym obiekt proponuje organizację grilla, wizytę w gabinecie masażu, skorzystanie z wypożyczalni rowerów, bądź też aktywny wypoczynek w sali fitness i na boiskach do piłki nożnej oraz siatkówki. Hotel dysponuje także terenami piknikowymi z placem zabaw dla dzieci. Jeden z terenów piknikowych pomieści nawet do 1000 osób.

Dodatkowe informacje na temat letniej promocji konferencyjnej udzielane są pod numerami telefonu: 22 51 66 100/200 bądź mailowo: sprzedaz@hotelboss.pl.

Oferta nie dotyczy dokonanych już rezerwacji. Promocje nie łączą się ze sobą.

zdjecie

zdjecie

zdjecie

Zobacz także

Nasi partnerzy

(C) 2017 salekonferencyjne.pl