img

Warszawki Sheraton po liftingu!

www.sheratonwarsaw.pl

Marriott International Inc., właściciel sieci Sheraton Hotel & Resorts, ogłosił, że najsłynniejszy warszawski hotel przeszedł renowację. Autor projektu, Alex Krevetz z Londynu, przygotował dla gości gustowną mieszkankę tradycji z nowoczesnością. Hotel znajduje się w prestiżowej lokalizacji: przy Placu Trzech Krzyży.

Do dyspozycji gości przygotowano 350 pokoi, w tym także apartamentów. Zaprezentowany wystrój powinien trafić w gusta nie tylko dyplomatów i gwiazd, które często odwiedzają hotel, ale również biznesmenów czy turystów.

- „Renowacja przywraca blask ikonie hotelarstwa, która łączy tradycję i doskonałą lokalizację z szykownym, współczesnym wzornictwem pokojów” powiedział projektant Alex Krevetz.

Zmodernizowane pokoje doskonale sprawdzają się w roli komfortowych stref pracy i odpoczynku. Dla gości wprowadzono wiele udogodnień min: WiFi, wygodne łóżka Sheraton Signature Sleep Experience czy gustowne sofy, a w pokojach Deluxe dodatkowo można podziwiać widoki. Okna wychodzą na park lub Pałac Kultury i Nauki. Zadbano także o detale np.: pomimo klimatyzacji, która uchodzi już za standard w branży hotelarstwa , będzie można skorzystać z funkcji wietrzenia i uchylania okien. Warto dodać, że ściany zdobią prace lokalnych artystów, co ma podkreślać wyjątkowość miejsca.

Odnowiono również przestrzeń bankietową, zajmującą dwa piętra, przeznaczoną na organizację wyjątkowych spotkań. Dla lubiących funkcjonalne przestrzenie przygotowano Salon Sheraton Club, gdzie, w zależności od pory dnia ,można zjeść wyśmienite śniadanie lub skosztować drinka czy przekąski.

Dla smakoszy dostępna jest również restauracja azjatycka InAsia, Lobby Bar, restauracja Tex-Mex z daniami kuchni meksykańskiej czy najmniejsza restauracja w Polsce- Chef"s Table.

Sheraton Warsaw Hotel jest flagowym obiektem sieci w Polsce i od wielu lat jest miejscem chętnie wybieranym przez znane osobistości z kręgu: polityki, gwiazd i biznesu. Miejsce było wielokrotnie nagradzane za doskonałą obsługę i jakość.

Nasi partnerzy

(C) 2017 salekonferencyjne.pl