img

Zbliża się otwarcie hotelu Ibis Styles Warszawa City!

www.accorhotels.com

Prace związane z budową hotelu Ibis Styles Warszawa City zbliżają się ku końcowi. Już w marcu br. wnętrza obiektu przywitają pierwszych gości. Hotel zachwyci tematycznymi pokojami, których wystrój nawiązywać będzie do historii warszawskich tramwajów. Dla klientów biznesowych obiekt udostępni kompleksowo przygotowaną salę konferencyjną.

Lokalizacja hotelu Ibis Styles Warszawa City w zabytkowym centrum Warszawy zagwarantuje możliwość szybkiego dotarcia do dworca kolejowego oraz takich obiektów jak: Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, czy też Warsaw Spire. Co więcej otoczenie cechować będzie również rozwinięta sieć komunikacyjna. Zalety położenia hotelu z pewnością docenią turyści, jak i goście podróżujący w celach służbowych.

Zaplecze konferencyjne hotelu Ibis Styles Warszawa City składać się będzie z jednej, profesjonalnie wyposażonej sali. Jej powierzchnia wynosząca 112 mkw i wysokość 2,7 m umożliwią organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych dla grup do 60 osób w różnych konfiguracjach. Znajdujący się w pomieszczeniu nowoczesnych sprzęt multimedialny zapewni możliwość prowadzenia pokazów i prezentacji na wysokim poziomie.

Bazę noclegową hotelu Ibis Styles Warszawa City tworzyć będzie 220 pokoi o zróżnicowanym standardzie, z czego na najbardziej wymagających czekać będą Apartamenty Executive. Ponadto w ofercie znajdą się również pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. O odpoczynek i regenerację sił gości zadba stylowy Bar Station. Cała przestrzeń hotelu objęta zostanie zasięgiem bezprzewodowego internetu Wi-Fi. O komfort gości zadbają liczne udogodnienia w postaci: parkingu, klimatyzacji, całodobowej recepcji czy też pralni.

Nasi partnerzy

(C) 2017 salekonferencyjne.pl