Warszawa Białołęka - 11 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Sale konferencyjne w okolicy Warszawy

Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     160
Największa
sala
img     140
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     600
Największa
sala
img     142
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu

http://www.prezydenthotel.pl

img      8
sal
konferencyjnych
img     140
Największa
sala
img     76
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Logo ośrodka
img      34
sale
konferencje
img     1200
Największa
sala
img     700
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
img

Szkolenia i konferencje w dzielnicy Białołęka

Atrakcje dzielnicy Białołęka – czyli co robić po konferencji?

Oferta atrakcji dzielnicy Białołęka jest na tyle duża, że uczestnicy konferencji z pewnością nie będą się nudzić po jej zakończeniu.

Wcale nie trzeba jechać do centrum Warszawy, można również skorzystać z oferty tej północno- wchodniej dzielnicy. Wzdłuż linii Kanału Żerańskiego odpoczynek po konferencji gwarantują cztery lokalne parki wraz z terenami rekreacyjno-sportowymi. Szczególną gratką dla miłośników owadów jest Motylarnia w Galerii Północnej. Z uwagi na tropikalne warunki, warto zapoznać się ze szczegółami wizyty w tym miejscu. Na dachu Galerii Północ tężnia solankowa. Sportowcy znajdą w Galerii siłownię i stację naprawy rowerów. Strefa handlu wraz z zapleczem gastronomicznym w Galerii Północ oraz centrum na Marywilskiej 44. Dla biegaczy miejsce do joggingu na Białołęce to obszar bogaty w tereny odpowiednie do treningów.

Zapoznaj się z hotelami i salami na wydarzenia biznesowe z całej Warszawy: Hotel idealne na konferencje Warszawa


galeria polnocna


W parku Picassa oraz Strumykowa boiska do siatkówki, koszykówki, ogrodzone place zabaw dla dzieci. Ponadto W parku Picassa kort tenisowy. Ścieżki zdrowia, mini trasa rowerowa do nauki jazdy, trasa deskorolkowa, siłownia na powietrzu oraz trampolina, dostępne w Parku Ceramicznym. Miłośnicy gry w szachy, znajdą tu swój zakątek. Wyjątkowe miejsca dla rodzin z dziećmi to teren rekreacyjny o nazwie Bociani zakątek. Tematyczne place zabaw dla dzieci, ścieżka zdrowia oraz skatepark. Zielona polana rekreacyjna, odpowiednia na wypoczynek w otoczeniu drzew dostępne na terenach rekreacyjno-sportowych o nazwie Park Magiczna. Wieża wspinaczkowa i linarium dla dzieci, huśtawki, na terenach rekreacyjnych przy ulicy Truskawkowej na Białołęce. Są tu również stoliki do gier planszowych oraz plenerowe grille. Dla pasjonatów zabytków budynek gorzelni drożdżowej i Pollena Aroma historyczne miejsca lokalnego przemysłu.


marywilska44


Zaplecze hotelowo - konferencyjne dzielnicy Białołęka

Białołęka w Warszawie to dzielnica z zapleczem 11 obiektów odpowiednich na organizację szkoleń lub konferencji. Różny standard i wielkość obiektów. Skromniejszy standard w Hotelu pod Lasem lub Hotelu Grot. Wyższy standard w 3 gwiazdkowym Centrum Konferencyjno-Hotelowym Fort, które posiada 10 sal konferencyjno-szkoleniowych, 159 miejsc noclegowych, siłownię i saunę. Restauracja zapewnia posiłki dla uczestników imprez.

Szukasz innych obiektów na Pradze Północ? Zobacz hotele i ośrodki konferencyjne: Obiekty konferencyjno-eventowe na Pradze Północ

Nasi partnerzy