Warszawa Mokotów - 36 obiektów konferencyjnych

Logo ośrodka
img      3
Sal
konferencyjnych
img     80
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Logo ośrodka
img      3
Sal
konferencyjnych
img     42
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Warszawa - obiekty konferencyjne

img

Konferencje w dzielnicy Mokotów (Warszawa)

Jeśli szukasz miejsca na konferencje, a męczy Cię zgiełk panujący w centrum miasta, warto poszukać obiektu w dzielnicy Mokotów. Oddalona, zaledwie kilka kilometrów od śródmieścia, dzielnica dysponuje rozwiniętą bazą lokalową oraz jest dobrze skomunikowana z resztą miasta.
Warszawa może poszczycić się wieloma obiektami przystosowanymi do organizacji konferencji, eventów czy małych firmowych spotkań. Mokotów, to jedna z najstarszych i najbardziej znanych, dzielnic stolicy. Do dyspozycji, pozostaje ponad 100 obiektów, oferujących przestrzeń eventową.

Wynajem Sal konferencyjnych w dzielnicy Mokotów (Warszawa)

sale_konferencyjne_centrum_warszawy

Sprawdzając różne oferty nie można przeoczyć obiektu, położonego na górnym Mokotowie, „Rezydencje Anin”. Bliskość ulicy Puławskiej oraz komunikacji publicznej ( w tym stacji metra), jest niewątpliwym atutem miejsca. Gościom biznesowym zaoferowano 3 sale konferencyjne. Największa z nich, o powierzchni 118 m2, pomieści 80 osób. Sąsiedztwo Parku Dreszera, pozwala na przeprowadzenie eventu w ciszy i spokoju, a także relaks po spotkaniu.

Sale konferencyjne na Mokotowie (Warszawa)

Organizując konferencję, powyżej 100 osób, potrzeba sal doskonale wyposażonych o dużej powierzchni. Obiektem spełniającym te kryterium jest Digital Knowledge Village. Centrum Konferencyjne zostało nagrodzone, w konkursie MP Power Venue, gdzie doceniano obiekty z największym eventowym potencjałem. DKV to nie tylko, 9 sal konferencyjnych na ponad 300 mkw. powierzchni, ale także studia digitalizacji wiedzy, laboratoria UX, 4 studia nagraniowe czy restauracja. Największa sala przygotowana jest do przyjęcia ponad 300 gości.

Co robić po konferencji?

sale_konferencyjne_centrum_warszawy

Po konferencji wybrać się można na spacer po kilku parkach i ogrodach miejskich. Malowniczo położona, na skarpie wiślanej, ‘Królikarnia” to klasycystyczny pałac, którego nazwa sięga czasów saskich. Można tutaj obejrzeć ciekawe wystawy, pokazy filmowe czy posłuchać koncertu muzyki klasycznej. Na smakoszy czeka doskonale rozwinięta sieć restauracji i kawiarni. Warto wymienić włoską restaurację „Mamma Marietta” słynąca z klasyków: makaronów i gnocchi. Do filiżanki kawy, można skosztować, gofrów z „Gofiarni”. Największym powodzeniem cieszą się te piernikowe z mascarpone i karmelem. Dla lubiących dania wytrawne polecamy te z pomidorami, mozzarellą i pesto.

Atuty dzielnicy

Poszukując idealnego miejsca na organizację konferencji warto rozejrzeć się za obiektami zlokalizowanymi w dzielnicy Mokotów. Bliskość szlaków komunikacyjnych, a jednocześnie enklawa spokoju, to największe atuty tej części Warszawy. Bezpośrednie połączenia lokalnego transportu miejskiego, zarówno z Międzynarodowego Lotniska Chopina, jak i Dworcem Warszawa Centralna, zachęca do organizacji wydarzeń biznesowych.

W przypadku gdy w dzielnicy Mokotów nie ma odpowiedniego obiektu, warto skorzystać z listy sale konferencyjne Warszawa, aby wybrać coś z oferty dostępnych 434 obiektów z Warszawy.

Zapraszamy do zapoznania się z listą obiektów z całego województwa mazowieckiego - sale konferencyjne mazowieckie. Znajdziemy tu ponad 570 obiektów przystosowanych do organizacji konferencji.

Artykuły - woj. Mazowieckie

Zdaniem naszych klientów najpopularniejsze obiekty w Listopadzie 2018

Sale konferencyjne w górach / nad morzem / nad jeziorami

Belvedere Resort & Spa ****

Belvedere Resort & Spa ****

Zakopane (192 wizyty)

Limba Grand & Resort

Limba Grand & Resort

Zakopane (135 wizyt)

Hotel Toporów ***

Hotel Toporów ***

Białka Tatrzańska (124 wizyty)

Modrzewie Park Hotel*****

Modrzewie Park Hotel*****

Szczawnica (97 wizyt)

Aktualności - Warszawa

Zobacz także

Nasi partnerzy