Konferencja IT w Bankowości GIGACON w Warszawie

17-05-2018 Konferencja IT w Bankowości GIGACON w Warszawie

17 maja 2018 r. w Warszawie w Hotelu Courtyard odbędzie się konferencja IT w Bankowości GIGACON. Event poświęcony jest informatyzacji sektora bankowego.

Adresatami konferencji są przedstawiciele instytucji finansowych: wyższa i średnia kadra zarządzająca, specjaliści ds. rozwoju IT, specjaliści ds. innowacyjności i informatycy.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z rozwiązaniami IT mającymi na celu usprawnienie zarządzania, podniesienie efektywności pracy czy optymalizację kosztów. Zaproszeni prelegenci poświęcą swoje prezentacje najnowszym trendom w branży, przeprowadzonym wdrożeniom oraz własnym doświadczeniom z dziedziny informatyzacji instytucji finansowych.

Na konferencji pojawią się tematy informatyzacji sprzedaży produktów bankowych, obiegu dokumentów i archiwizacji, backupu, BCM i zarządzania kryzysowego, bezpieczeństwa danych, analizy ryzyka teleinformatycznego (rekomendacja D), internet of things w kontekście bezpieczeństwa czy możliwości i zastosowań BIG DATA w bankowości. Rozmawiać też będzie się o automatyzacji backoffice, nowoczesnych metodach identyfikacji klientów, rozwiązaniach mobilnych w kontakcie z klientem, usługach bankowych w dobie rozwiązań chmurowych, Agile w Bankowości, Fintech i nowych technologiach w bankowości (AI, IoT).

Konferencja jest bezpłatna. Za rejestrację zapłacić muszą jedynie przedstawiciele firm infromatycznych, którzy sprzedają rozwiązania i usługi IT (koszt 500 zł netto). Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na materiały konferencyjne, przerwę na kawę i możliwość udziału w wykładach. Koszt ewentualnego lunchu to 120 zł netto.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport mieści się przy lotnisku Chopina w Warszawie. Oferuje 950 m2 powierzchni konferencyjnej, co przekłada się na 15 komfortowych sal. Największa z nich mieści 450 osób w układzie teatralnym. Dostępna jest też sala VIP z widokiem na płytę lotniska. Wszystkie sale są nowocześnie wyposażone, a niektóre z nich mają dostęp do światła dziennego. W foyer oraz lobby można zorganizować wydarzenie targowe, łącznie z możliwością prezentacji samochodów.


Nasi partnerzy