XII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w Warszawie

23-05-2018 XII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w Warszawie

23 maja 2018 r w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie odbędzie się XII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Poświęcona będzie networkingowi w biznesie prowadzonym przez kobiety. W tym roku zatytułowana jest “Smarter Toghether”.

Pytania, na które postara się odpowiedzieć event, dotyczą budowania społeczności i sieci kontaktów, tworzenia partnerstwa w biznesie, wyboru właściwych partnerów biznesowych i budowy z nimi relacji oraz znaczenia technologii w biznesie.

Podczas wydarzenia będzie okazji do odbycia ćwiczeń networkingowych owocujących poznaniem potencjalnych partnerów biznesowych. Następnie posłuchać będzie można wykładu "Długowieczność i roboty w pracy, czyli czego musimy się nauczyć żeby przetrwać?" prowadzonego przez Jowitę Michalską z Digital University.

Uczestniczyć będzie też można w wystąpieniach Michała Przedlackiego z People in Need "Pushing papers for peace? Nie, dziękuję! O potencjale i sile naszych najbliższych sąsiedztw", dr Justyny Pokojskiej z DELab UW "Kobiety w męskich zawodach - raport z badania SPK/DELab", dr Ewy Kempisty-Jeznach z Medicover "Healthier together", Ralpha Talmonta "Jak szukać partnerów technologicznych i budować relacje biznesowe 4.0?", Somara Mahdi i Agaty Strzelichowskiej z Coders Lab "O technologiach, które zmienią świat. Zdobądź nowy zawód i znajdź pracę w świecie przyszłości" czy Tomka Rudolfa z The Heart "Serce i rozum, czyli 5 lekcji współpracy". Do wyboru będą także trzy seminaria.

Centrum konferencyjne w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, gdzie odbędzie się wydarzenie, cechuje się nowoczesnością i przestronnością. Oferuje dostęp do audytorium, dwóch sal konferencyjnych, trzech sal edukacyjnych, foyer oraz wyjątkowego holu głównego. Do dyspozycji klientów jest rozbudowany system nagłośnieniowy, projektory oraz profesjonalne oświetlenie sceniczne.


Nasi partnerzy