Airport Hotel Okęcie****

17 stycznia 24, 02-146 Warszawa(mazowieckie)

tel. 22 456 80 00

rezerwacja@airporthotel.pl

Miejsca noclegowe 503 miejsca noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
drink bardrink bar
siłowniasiłownia
klub nocnyklub nocny
dyskoteka/dancingdyskoteka/dancing
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parking dozorowanyparking dozorowany
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
fitnessfitness
spaspa
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
panel ciekłokrystalicznypanel ciekłokrystaliczny
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
komputerkomputer
faxfax
drukarkadrukarka
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot

Rezerwacja sali konferencyjnej:

strona www, telefonicznie
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Dacota (Pokaż) 192
140
2 Caravelle (Pokaż) 106
100
3 Dacota + Caravelle (Pokaż) 299
250
4 Galaxy I (Pokaż) 220
160
5 Galaxy II (Pokaż) 132
100
6 Galaxy III (Pokaż) 160
130
7 Galaxy I + II + III (Pokaż) 514
390
8 Galaxy I + II + III + foyer (Pokaż) 838
500
9 Atlantis (Pokaż) 52
30
10 Discovery (Pokaż) 44
30
11 Vega (Pokaż) 46
30
12 Challenger (Pokaż) 48
30
13 Concorde (Pokaż) 94
80
14 Zeppelin (Pokaż) 198
80
15 Concorde + Zeppelin (Pokaż) 193
160
16 Concorde + Zeppelin + foyer (Pokaż)
200
17 Cessna (Pokaż) 44
30
18 Douglas (Pokaż) 46
30
19 Harmony (Pokaż) 41
24
20 Horizon (Pokaż) 48
24
21 Horizon + Patio (Pokaż) 184
70
22 Stratus (Pokaż) 774
50
23 Cumulus (Pokaż) 75
50

Informacje

Chcesz znaleźć obiekt, który posiada sale konferencyjne i znajduje się blisko lotniska Okęcie w Warszawie? Twoje oczekiwania z pewnością spełni czterogwiazdkowy hotel konferencyjny Airport Hotel Okęcie. 

Airport Hotel Okęcie jest to hotel konferencyjny w Warszawie. Obiekt posiada cztery gwiazdki. To popularny cel podróży zarówno w przypadku turystów, jak i osób podróżujących służbowo – w tym biznesmenów, którzy w stolicy są w delegacji. Hotel gości między innymi osoby, które przyjeżdżają na konferencje w Warszawie – także te realizowane w hotelowym Business Centre, w którym znajdują się sale konferencyjne. 

Lokalizacja hotelu 

Niekwestionowaną zaletą hotelu Airport Hotel Okęcie jest jego położenie – znajduje się on bowiem jedynie 800 metrów od lotniska im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu, a dokładnie przy ulicy 17 stycznia. Z jednej strony mieści się tuż przy porcie lotniczym, z drugiej – tylko 4,5 kilometra od ścisłego centrum miasta. Dzięki takiej lokalizacji właśnie ten hotel konferencyjny w Warszawie cieszy się dużą popularnością wśród osób, które przylatują do Warszawy w celach służbowych lub po to, aby uczestniczyć w eventach biznesowych. 

Sale konferencyjne Warszawa – Airport Hotel Okęcie

Airport Hotel Okęcie to 1500 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, a zarazem 2200 metrów kwadratowych powierzchni eventowej. To także rozbudowana infrastruktura i bardzo duży potencjał na doskonale zorganizowane wydarzenie! Sale konferencyjne, które się tutaj znajdują – a jest ich łącznie 16 – mają od 45 do 838 metrów kwadratowych powierzchni. Mieszczą się one na 4 kondygnacjach hotelu. 
Przestrzeń konferencyjna Hotelu została zaprojektowana zarówno z myślą o dużych eventach, jak i o bardziej kameralnych spotkaniach. Sale Galaxy pomieszczą nawet 800 gości eventów, takich jak np. konferencje w Warszawie, znajdują się tutaj również sale konferencyjne dla mniejszego audytorium – np. do 50 osób. 

Sale konferencyjne w hotelu Airport Hotel Okęcie są niezwykle funkcjonalne. Jednym z rozwiązań, które na to wpływają, są ruchome ściany. Dzięki temu systemowi możliwa jest dowolna aranżacja przestrzeni poszczególnych wnętrz – zgodnie z potrzebami organizatorów. Sale posiadają także możliwość zaciemnienia przy użyciu elektronicznych kotar. We wszystkich wnętrzach zainstalowana jest klimatyzacja. Sale konferencyjne w Airport Hotel Okęcie w Warszawie są też wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny.

Warto wspomnieć także o tym, że w Airport Hotel Okęcie pracuje doświadczony zespół, który służy swoją wiedzą organizatorom eventów na każdym etapie przygotowań i czuwa nad przebiegiem imprezy. 

Baza noclegowa Airport Hotel Okęcie

Do dyspozycji gości hotelowych pozostaje 264 pokoi – są to pokoje standard, standard plus, business, a także apartamenty. Wnętrza łączy elegancki wystrój oraz zastosowane rozwiązania, które sprzyjają zarówno pracy, jak i wypoczynkowi (np. pillow system – goście mogą dobierać poduszki dostosowane do pozycji, w jakiej śpią, aby zapewnić najwyższą jakość snu). Podróżujący służbowo znajdą w Airport Hotel Okęcie warunki wprost idealne do pracy – a wszystko z troską o ergonomię. 

Restauracja

W hotelu działają dwie restauracje – Restauracja Mirage i Restauracja Polska. Goście znajdą także tutaj kawiarnię Czekolada Café. Tak w dziedzinie gastronomii, jak i cukiernictwa Hotel Airport Okęcie wprowadza zupełnie nową jakość, gwarantując autorskie podejście do sztuki kulinarnej. Kuchnia działa pod kierownictwem uznanego szefa kuchni – Jarosława Podstolskiego. Nieformalne rozmowy biznesowe kontynuować można nie tylko przy kolacji, ale także w bardziej swobodnej atmosferze, w jednym z hotelowych klubów.  

Rekreacja

Po wyczerpującym dniu, przepełnionym obowiązkami służbowymi, goście hotelu mogą zrelaksować się w centrum fitness & wellness. Centrum to proponuje aktywny wypoczynek w nowoczesnej siłowni, która ma powierzchnię 150 metrów kwadratowych, a także rozbudowaną ofertę masażów i zabiegów. Hotelowi goście znajdą tutaj również łaźnię parową z aromaterapią, suchą saunę, orientalną łaźnię błotną, prysznic wrażeń, jacuzzi czy ścianę wypoczynku z solną ścianą. 

Voucher

Nasi partnerzy