\ BCC Events Pałac Lubomirskich sala konferencyjna, Warszawa - Salekonferencyjne.pl

BCC Events Pałac Lubomirskich

Plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa(mazowieckie)

tel.22 58 26 130 lub 134

centrum_promocji@bcc.org.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
parkingparking
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
panel ciekłokrystalicznypanel ciekłokrystaliczny
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Tel.: 22 58 26 130 lub 134, E-mail: centrum_promocji@bcc.org.pl
Strona www: http://www.bccevents.pl/#palac-lubomirskich
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Klubowa Duża (Pokaż) 98
100
50
30
2 Hiszpańska (Pokaż) 90
50
80
50
30
3 Angielska (Pokaż) 153
100
180
80
45
4 Klubowa Mała (Pokaż) 56
50
5 Salonik VIP (Pokaż) 21.6
8
6 Francuska (Pokaż) 51
50
7 Niemiecka (Pokaż) 54
60
8 Taras (zadaszony) (Pokaż) 144
150

Informacje

Zaplecze szkoleniowo-konferencyjne

Oferta konferencyjna BCC Events Pałac Lubomirskich to siedem eleganckich sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa może pomieścić 180 osób. Dodatkowo w obiekcie funkcjonuje taras, w którym również można zorganizować sporą imprezę na 150 osób. Wszystkie sale konferencyjne są doskonale zaprojektowane i komfortowo wyposażone. Posiadają nowoczesną klimatyzację, dobre nagłośnienie i oświetlenie z możliwością zaciemnienia. Na terenie całego obiektu jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji mają również możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu konferencyjnego, między innymi projektorów, rzutników, flipchartów, tablic multimedialnych. Organizatorzy wydarzeń branżowych mają również do dyspozycji zaplecze techniczne z podstawowymi sprzętami biurowymi. Wybór sal konferencyjnych w obiekcie jest naprawdę spory, dzięki czemu coś dla siebie znajdą zarówno organizatorzy dużych konferencji, jak i niewielkich szkoleń czy spotkań biznesowych.

Zaplecze gastronomiczne

BCC Events to profesjonalna i kompleksowa organizacja konferencji, szkoleń i innych spotkań branżowych, która obejmuje także przygotowanie cateringu. Oprawa kulinarna organizowanych wydarzeń jest w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb organizatorów szkoleń i konferencji. Obsługa obiektu dba o doskonałą jakość podawanych posiłków. Można je spożywać zarówno w sali restauracyjnej, jak i na eleganckim, zadaszonym tarasie, który doskonale sprawdza się szczególnie w sezonie letnim. Zaplecze gastronomiczne BCC Events Pałac Lubomirskich pozwala na przygotowanie serwisów kawowych, niewielkich poczęstunków, a także eleganckich obiadów, lunchów, bankietów oraz wieczornych przyjęć. Organizatorzy mogą wybierać spośród wielu różnych opcji posiłków, dzięki czemu uczestnicy imprez z pewnością będą zadowoleni z obsługi. Do wyboru jest tradycyjna kuchnia polska, różne kuchnie świata oraz innowacyjne posiłki przygotowane według najnowocześniejszych trendów.

Usługi dodatkowe

Każde spotkania konferencyjne, szkolenia czy imprezy integracyjne związane są z wielogodzinnym wysiłkiem umysłowym. Organizatorzy eventów i konferencji w BCC Pałac Lubomirskich doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego w swojej ofercie mają nie tylko możliwość kompleksowego przygotowania konferencji, ale również programu rozrywkowo-artystycznego, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb konferencyjnych gości. W przerwach między spotkaniami można zorganizować spektakle artystyczne, występy kabaretów, projekcje filmów, niewielkie koncerty. Wszystkie sale w Pałacu Lubomirskich są dobrze wyposażone i mają możliwość zorganizowania sceny czy estrady z widownią. Wybierając, idealne uzupełnienie dla swojego wydarzenia, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim czas trwania oraz kwestie organizacyjne. Warto jednak skorzystać z takiej usługi dodatkowej, gdyż wtedy konferencja czy szkolenie będą miały wartość dodaną i na pewno zostaną o wiele lepiej zapamiętane przez wszystkich uczestników.

Lokalizacja

Lokalizacja obiektu szkoleniowego i konferencyjnego ma ogromne znaczenie dla uczestników wydarzeń branżowych, szczególnie tych, którzy przybywają do stolicy z różnych regionów kraju i nie za dobrze znają miasto. BCC Events Pałac Lubomirskich znajduje się w dogodnym miejscu stolicy przy Placu Żelaznej Bramy 10. To zaledwie kilkaset metrów od Placu Bankowego. Obiekt znajduje się w wygodnej lokalizacji, można do niego bez problemu dojechać komunikacją publiczną (autobusem, metrem, tramwajem, a także prywatnymi samochodami. Jest bowiem możliwość zaparkowania na strzeżonym parkingu. BCC Events pałac Lubomirskich jest doskonałym miejscem na konferencję także ze względu na swoje dobre położenie. Osoby przybywające na spotkania biznesowe mają bowiem możliwość zwiedzenia także wielu atrakcyjnych miejsc w stolicy. Z obiektu jest blisko do różnych atrakcji turystycznych, znajdujących się w centrum miasta i nie tylko.

Voucher

Nasi partnerzy