Centrum Biznesowe HORIZON

ul. Domaniewska 39a, 02-672 Warszawa(mazowieckie)

tel.+48 22 489 52 06, +48 723 001 130

konferencje@inoffice.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
parkingparking
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

telefonicznie, mailowo
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Horizon (Pokaż) 52
42
28
32
2 Silver (Pokaż) 31
20
16
14
3 Instant (Pokaż) 15
6

Informacje

OPIS OBIEKTU                                                                                                  
 
Centrum Biznesowe HORIZON należy do polskiej firmy Inoffice Group, która specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług związanych z wynajmem powierzchni biurowych i konferencyjnych. Obiekt dysponuje elastycznymi pod względem powierzchni, a jednocześnie niezwykle funkcjonalnymi salami na konferencje w Warszawie. Oferowane przez Centrum Biznesowe HORIZON pomieszczenia charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, nowoczesnymi technologiami oraz kompleksowym wyposażeniem. Oferta obiektu jest stale udoskonalana i dostosowywana do indywidualnych oczekiwań klientów. 
 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE CENTRUM BIZNESOWEGO HORIZON W WARSZAWIE                                                                                                       
 
Centrum Biznesowe HORIZON w Warszawie dysponuje trzema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które posiadają dostęp do światła dziennego oraz możliwość pełnego zaciemnienia. Pomieszczenia stanowią idealną przestrzeń do organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, a w tym szkoleń, spotkań firmowych i rekrutacyjnych.
 
Największa sala na konferencje Centrum Biznesowego HORIZON w Warszawie posiada powierzchnię równą 52 mkw i jest w stanie pomieścić do 42 osób w układzie teatralnym. Dwa mniejsze pomieszczenia o metrażach wynoszących 31 mkw oraz 15 mkw przeznaczone są do organizacji kameralnych spotkań, w których liczba uczestników nie przekracza odpowiednio 20 i 6 osób. W zależności od charakteru wydarzenia, stoły i krzesła w salach konferencyjnych mogą przybierać układ teatralny, szkolny, bądź w podkowę. 
 
Wszystkie pomieszczenia udostępniane klientom przez Centrum Biznesowe HORIZON posiadają profesjonalne wyposażenie audio-wizualne w formie: projektora, rzutników pisma i slajdów, flipchartu, białej tablicy ścieralnej oraz nagłośnienia multimedialnego. Co więcej cała przestrzeń objęta jest dostępem do szybkiego, bezprzewodowego internetu, który gwarantuje wysoki komfort prowadzenia wszelkiego rodzaju spotkań. Dodatkowo przy pomieszczeniach konferencyjnych znajdują się sprzęty biurowe, dzięki którym klienci obiektu mogą m.in. drukować oraz skanować dokumenty. 
 
Z myślą o wygodzie organizatorów wydarzeń firmowych Centrum Biznesowe HORIZON w Warszawie w cenie wynajmu sali, udostępnia także miejsca parkingowe w podziemnym parkingu. Ponadto na specjalne zamówienie klientów organizowane są serwisy kawowe oraz lunche dla uczestników. Nad prawidłowym przebiegiem spotkań czuwa wykwalifikowany personel obiektu, który nie tylko udziela klientom wsparcia technicznego i sekretarskiego, ale również dba o profesjonalną atmosferę. Ważny atut oferty Centrum Biznesowego stanowi wysoka jakość obsługi oraz ogromne doświadczenie w kompleksowej organizacji wydarzeń dla sfery biznesowej. 
 
OPIS OKOLICY                                                                                                    
 
Centrum Biznesowe HORIZON zlokalizowane jest przy ul Domaniowskiej w Warszawie, na obszarze intensywnie rozwijającej się dzielnicy Mokotów. Otoczenie obiektu stanowią nowoczesne biurowce oraz restauracje, a dodatkowo w jego pobliżu funkcjonuje również Centrum Handlowe. Odległość dzieląca ośrodek konferencyjny i centrum stolicy to zaledwie 20 minut drogi, zaś dotarcie do lotniska zajmuje jedynie 5 minut. Obiekt jest doskonale skomunikowany z pozostałymi częściami metropolii.

Voucher

Nasi partnerzy