Centrum Konferencyjne IBIB PAN

ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa(mazowieckie)

tel.(0-22) 668-50-17

konferencje@ibib.waw.pl

Miejsca noclegowe 31 miejsc noclegowych
parking strzeżonyparking strzeżony
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Tel. (0-22) 668-50-17, Fax: (0-22) 658-28-71, E-mail: justyna@ibib.waw.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Aula (Pokaż) 400
300
2 Wykładowa (Pokaż) 144
90
3 Konferencyjna (Pokaż) 70
55
24
40
4 PW1 (Pokaż) 17
8
5 PW2 (Pokaż) 17
8
6 Wystawowa (Pokaż) 300
60
100
80
7 Bufetowa (Pokaż) 80
25
45
35

Informacje

OPIS OBIEKTU                                                                                                    
 
Centrum Konferencyjne IBIB PAN to renomowany kompleks konferencyjny, w którym organizowane są wysokiej klasy spotkania naukowe i biznesowe. Obiekt wyróżnia się ponad 20-letnim doświadczeniem w organizacji konferencji w Warszawie oraz wyspecjalizowanych tematycznie wydarzeń rangi krajowej i międzynarodowej. Centrum świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu pomieszczeń konferencyjnych oraz czuwa nad ich profesjonalnym przebiegiem. Znaczący atut obiektu stanowi jego doskonała lokalizacja w centrum miasta oraz indywidualne podejście do potrzeb klientów.
 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE CENTRUM KONFERENCYJNEGO IBIB PAN W WARSZAWIE                                                                                                       
 
Centrum Konferencyjne IBIB PAN dysponuje 6 wielofunkcyjnymi salami wykładowymi oraz przestronna salą wykładową. Udostępniane przez obiekt pomieszczenia pozwalają zorganizować konferencję lub inne spotkanie firmowe w Warszawie dla grup od 8 do nawet 300 uczestników. Sale oferowane są klientom z wysokiej klasy sprzętem nagłaśniającym oraz audiowizualnym, który powala prowadzić pokazy i prezentacje na najwyższym poziomie. 
 
Największą salą konferencyjną obiektu jest 400-metrowa Aula. Pomieszczenie to pozwala organizować wydarzenia od 100 do 300 osób, a w jego standardowym wyposażeniu znajdują się miejsca z pulpitami w układzie teatralnym. Klienci wynajmujący pomieszczenie mogą korzystać z podium, mównicy, stołu prezydialnego, nagłośnienia, flipchartu, rzutnika multimedialnego, ekranu oraz dostępu do internetu. 
 
Kolejne cztery sale konferencyjne Centrum IBIB PAN w Warszawie pozwalają przeprowadzić szkolenia i warsztaty dla grup od 25 do 100 uczestników. Wszystkie pomieszczenia udostępniane są z pełnym wyposażeniem technicznym. Największą funkcjonalnością wyróżnia się sala wystawowa. Jej 300-metrowa powierzchnia pozwala na zaaranżowanie cateringu, ustawienie w różnych konfiguracjach stanowisk wystawienniczych oraz zorganizowanie ciekawych uroczystości. Dla klientów poszukujących mniejszych przestrzeni, obiekt przygotował również dwa pokoje wykładowe, umożliwiające kameralne spotkania bądź negocjacje dla 8 osób. 
 
Oferta Centrum Konferencyjnego IBIB PAN to nie tylko organizacja wydarzeń biznesowych połączona z obsługa techniczną i cateringową, ale również szeroki wachlarz usług dodatkowych. Obiekt zapewnia profesjonalną i serdeczną obsługę, transmisję wideo lub internetową wydarzenia, mobilna tablicę interaktywną, a także udostępnia zamykane pomieszczenie, w którym można przechować materiały szkoleniowe i sprzęt. 
 
OPIS OKOLICY                                                                                                    
 
Centrum Konferencyjne IBIB PAN zlokalizowane jest w sercu Warszawy, przy ulicy Księcia Trojdena 4. Obiekt oddalony jest od ścisłego centrum metropolii zaledwie o 3 kilometry, które można pokonać w 15 minut. Równie niewielka odległość (2 kilometry) dzieli Centrum Konferencyjne od lotniska Okęcie. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się całodobowy parking, który stanowi ważne udogodnienie dla osób podróżujących własnymi środkami transportu. Wygodny dojazd do miejsca możliwy jest również za sprawą rozbudowanego systemu komunikacji miejskiej. 

Voucher

Nasi partnerzy