Centrum Konferencyjne PIAP

Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa(mazowieckie)

tel. 22 874 01 64, 535 830 900

sekretariat@konferencjepiap.pl

parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
komputerkomputer
faxfax
drukarkadrukarka
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 535 830 900, mail: biuro@konferencjepiap.pl
Powierzchnia
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala 1 (Pokaż) 40.5
2 Sala 2 (Pokaż) 40.5
40
18
22
3 Sala 3 (Pokaż) 107
80
40
60
4 Sala 2+3 (Pokaż) 147.5
140
60
80
5 Foyer (Pokaż) 104

Informacje

Poszukujesz obiektu, który posiada przestronne sale konferencyjne w Warszawie? Centrum Konferencyjne PIAP to trzy kompleksowo wyposażone sale konferencyjne oraz gastronomiczna obsługa eventów. Dowiedz się więcej na temat tego obiektu. 

Centrum Konferencyjne Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP to nowoczesny obiekt dostosowany do organizacji eventów biznesowych, takich jak np. szkolenia, warsztaty czy konferencje w Warszawie. Centrum PIAP dla organizatorów takich spotkań lub event managerów przygotowało kompleksową ofertę biznesową wraz z szerokim pakietem dodatkowych usług – takich jak catering, transport gości czy video rejestracja wydarzenia.

Lokalizacja Centrum Konferencyjnego PIAP

Centrum Konferencyjne PIAP zlokalizowany jest w Warszawie, przy jednej z głównych arterii w mieście, tzn. przy Alejach Jerozolimskich 202. Takie położenie gwarantuje dogodny dojazd tak komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Także osoby, które na konferencje w Warszawie przylatują samolotem, szybko i wygodnie będą mogły dostać się do Centrum Konferencyjnego PIAP – znajduje się ono bowiem tylko 3 kilometry od portu lotniczego na warszawskim Okęciu. Na dworzec PKP Warszawa Centralna jest stąd z kolei 6 kilometrów. 

Sale konferencyjne PIAP Warszawa

W obiekcie znajdują się 3 sale konferencyjne. Dwie mają powierzchnię ponad 40 mkw, trzecia z kolei – 107 mkw. Centrum Konferencyjne PIAP umożliwia organizację spotkań dla grup zróżnicowanych pod względem liczebności – od 16 do 80 osób. Istnieje także możliwość, aby połączyć dwie sale konferencyjne, uzyskując w ten sposób przestrzeń 147,5 mkw, która pomieści nawet 140 osób. 

W zależności od tego, jaki charakter ma organizowane w Centrum Konferencyjnym PIAP wydarzenie, można dowolnie aranżować przestrzeń sal. Istnieje możliwość ustawienia krzeseł wokół dużego stołu, w ustawieniu szkolnym, teatralnym lub w tzw. podkowę. Do dyspozycji gości Centrum Konferencyjnym PIAP jest także przestronne foyer o powierzchni 104 mkw. Może ono pełnić rolę szatni, recepcji lub przestrzeni networkingowej.

Sale konferencyjne w PIAP w Warszawie są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny oraz biurowy.  W skład wyposażenia wchodzą: nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, rzutniki, ekrany, flipcharty i suchościeralne tablice. Do dyspozycji uczestników są też komputery, drukarki i kserokopiarki, a także faks. Za dodatkową opłatą można skorzystać z opcji video rejestracji wydarzenia czy transmisji internetowej.

Atutem sal konferencyjnych w PIAP jest dostęp do naturalnego światła i równoczesna możliwość zaciemnienia. Sale konferencyjne zlokalizowane są na parterze, dlatego też nie ma potrzeby korzystania ze schodów. Z myślą o osobach niepełnosprawnych zamontowano poręcze oraz specjalne podjazdy. Uczestnicy organizowanych tutaj eventów mogą również korzystać z dedykowanego im przestronnego parkingu. 

Zaplecze gastronomiczne PIAP w Warszawie

Wychodząc naprzeciw potrzebom organizatorów, Centrum Konferencyjne PIAP w Warszawie oferuje kompleksową ofertę gastronomiczną. Centrum dysponuje własnym profesjonalnym zapleczem gastronomicznym, które pozwala na wydawanie posiłków. Uczestnicy organizowanych tutaj eventów mogą skorzystać z przerw kawowych w wydaniu mini, midi, maxi oraz super, a także zamówić lunch czy obiad. Szczegóły obsługi gastronomicznej można ustalić z obiektem i indywidualnie skonstruować konferencyjne menu. 

Ogólna liczba miejsc noclegowych: -

Voucher

Nasi partnerzy