Hotel Bellotto

ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa(mazowieckie)

tel.22 829 64 44, 606 367 368

hotel@hotelbellotto.pl, sprzedaz@hotelbellotto.pl

Miejsca noclegowe 50 miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
drink bardrink bar
siłowniasiłownia
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
spaspa
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
drukarkadrukarka
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Kolumnowa (Pokaż) 225
300
250
90
80
2 Sala Marmurowa (Pokaż) 81
100
60
40
40
3 Sala Żółta (Pokaż) 75
100
60
30
40
4 Sala Niebieska (Pokaż) 87
110
75
32
45
5 Sala Malinowa (Pokaż) 75
110
70
32
45
6 Sala Złota (Pokaż) 44
34
7 Sala Owalna (Pokaż)
10
8 Piwnica Bellotto (Pokaż) 350
300

Informacje

OPIS HOTELU                                                                                                      
 
Hotel Bellotto to pięciogwiazdkowy obiekt butikowy zlokalizowany na warszawskiej starówce. Mieści się w murach szesnastowiecznego Pałacu Prymasowskiego. W hotelu znajduje się tylko 20 pokoi oraz apartamentów – wszystkie charakteryzuje wyjątkowo elegancki wystrój wnętrz. W hotelu jest 7 odrestaurowanych sal pałacowych, a także zabytkowe piwnice, które służą jako sceneria organizowanych w hotelu eventów i konferencji. W hotelu działa również włoska restauracja Foccacia Ristorante – Szef Kuchni serwuje tutaj przysmaki rodem z Półwyspu Apenińskiego w nowoczesnym wydaniu. Gości, którzy mają słabość do pysznej kawy i słodkości, hotel zaprasza w podwoje Cukierni Miodowej. 
 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE HOTELU BELLOTTO W WARSZAWIE                
 
W skład infrastruktury konferencyjnej Hotelu Bellotto wchodzi aż 7 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 700 mkw – są to: Sala Kolumnowa, Sala Marmurowa, Sala Żółta, Sala Niebieska, Sala Malinowa, Sala Złota, Sala Owalna. Dodatkową powierzchnią konferencyjną są także zabytkowe Piwnice Bellotto. Sale konferencyjne mieszczą do 300 osób.  Istotnym jest fakt, że wszystkie sale konferencyjne są połączone – można wynająć zarówno całą przestrzeń konferencyjną, jak i każdą z osobna.
 
Wszystkie sale pałacowe różnią się między sobą nie tylko powierzchnią, ale i atmosferą, jaka w nich panuje. Z tego powodu świetnie sprawdzą się nie tylko podczas organizacji eventów biznesowych takich jak konferencje w Warszawie, szkolenia czy spotkania VIP, ale także jako przestrzeń bankietowa. W hotelu Bellotto organizowane są także takie wydarzenia jak pokazy mody, koncerty, wystawy itp.
 
Zaplecze konferencyjne w Hotelu Bellotto pozwala na organizację eventów pomyślanych z dużym rozmachem. Na wyjątkowy klimat organizowanych tutaj eventów wpływa bez wątpienia niepowtarzalny klimat zabytkowych wnętrz. Wykwintna kuchnia serwowana gościom dopełnia tylko klimatu. Hotel Bellotto zapewnia bowiem wyśmienity catering, który z pewnością zaspokoi oczekiwania każdego konesera!
 
Na życzenie Klienta Hotel Bellotto zapewnia częściową lub kompleksową obsługę organizowanej imprezy. Doświadczony zespół eventowy przygotuje scenariusz wydarzenia, zadba o jego oprawę, a także zapewni obsługę artystyczną i techniczną. Co istotne, Hotel Bellotto posiada profesjonalny sprzęt techniczny. Warunki współpracy omawiane są indywidualnie z każdym Klientem, tak aby sprostać wszystkim jego wymaganiom. 
 
OPIS LOKALIZACJI                                                                                             
 
Wybierając sale konferencyjne w Warszawie, oczywistym kryterium jest lokalizacja. W przypadku Hotelu Bellotto trudno o lepszą – obiekt mieści się pod adresem Senatorska 13/15, w samym centrum dzielnicy Śródmieście, w pobliżu urokliwego Starego Miasta. Tak atrakcyjne położenie na mapie Warszawy jest niewątpliwie jednym z atutów hotelu. Do dyspozycji gości hotelu pozostaje 80 strzeżonych miejsc parkingowych.

Voucher

Nasi partnerzy