Hotel Czerniewski

ul. Jutrzenki 119, 02-231 Warszawa(mazowieckie)

tel. 883 666 402

biuro@hotelczerniewski.pl

Miejsca noclegowe 86 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
organizacja piknikóworganizacja pikników
drink bardrink bar
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
parking dozorowanyparking dozorowany
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

telefonicznie, mailowo, osobiście
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala A (Pokaż) 36
40
18
15
2 Sala B (Pokaż) 36
40
18
15
3 Sala C (Pokaż) 36
40
18
15
4 Sala D (Pokaż) 54
64
24
24
5 Sala AB (Pokaż) 72
80
36
36
6 Sala ABC (Pokaż) 108
120
54
52
7 Sala CD (Pokaż) 90
100
52
38
8 Sala F (Pokaż) 300
180
250
120
50
9 Restauracja (Pokaż) 250
150
10 Taras (Pokaż) 130
80

Informacje

Jeśli chcesz znaleźć hotel konferencyjny w Warszawie, który posiada przestronne i kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, zapewnia wsparcie organizacji eventów biznesowych, oferuje catering i nocleg dla uczestników – sprawdź ofertę Hotelu Czerniewskiego. 
 
Hotel Czerniewski to nowoczesny trzygwiazdkowy obiekt konferencyjny. Zaplecze konferencyjne, baza noclegowa, restauracja serwująca wyśmienite dania – to tylko najważniejsze atuty tego miejsca. Wszystkie one sprawiają jednak, że Hotel Czerniewski doskonale sprawdza się jako sceneria eventów biznesowych, takich jak szkolenia, warsztaty czy konferencje w Warszawie. Nad przebiegiem każdego spotkania tego typu czuwa doświadczony i pomocny personel.
 
 
Lokalizacja Hotelu Czerniewskiego 
 
Hotel Czerniewski znajduje się około 10 minut drogi od ścisłego centrum Warszawy i dworca PKP Warszawa Centralna oraz około 9 minut od portlu lotniczego im. Fryderyka Chopina. W pobliżu znajdują się najważniejsze zabytki stolicy. Loklaizacja hotelu sprzyja również uczestnictwu w najważniejszych wydarzeniach życia gospodarczego, politycznego i kulturalnego Warszawy. Wpływa także na dogodną komunikację nie tylko z centrum stolicy, ale i z jej pozostałymi częściami. 
 
Sale konferencyjne Warszawa – Hotel Czerniewski
 
Powierzchnia konferencyjno-bankietowa w Hotelu Czerniewskim wynosi 550 metrów kwadratowych. Sprawia to, że z łatwością można organizować tutaj spotkania biznesowe w różnych formułach – między innymi szkolenia czy konferencje w Warszawie. Znajdujące się tutaj sale konferencyjne – jest ich 5 – pomieszczą od 8 do 250 osób. 
 
Wszystkie są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego i równoczesną możliwością całkowitego zaciemnienia. Wyposażone są w wygodne meble i niezbędny sprzęt, taki jak nagłośnienie, rzutniki i laptopy są miejscem, które doceni każdy event manager. Do dyspozycji uczestników są nie tylko sale konferencyjne, ale i restauracja (pomieści do 150 osób) oraz przestronny taras (pomieści do 80 osób). 
 
Hotel Czerniewski gwarantuje również pomoc zarówno na etapie przygotowania wydarzenia, jak i podczas jego trwania. Dla klientów biznesowych przygotowano atrakcyjne pakiety konferencyjne – dedykowane grupom od 8 osób wzwyż. Obejmują one wynajem sali konferencyjnej z wyposażeniem, kompleksową obslugę techniczną, catering, nocleg dla uczestników oraz parking. 
 
 
Baza noclegowa w Hotelu Czerniewskim 
 
Osoby organizujące konferencje w Warszawie w Hotelu Czerniewskim mają do dyspozycji 38 pokoi dwuosobowych, 4 pokoje jednoosobowe oraz 2 pokoje trzyosobowe. Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę. Łącznie jest tutaj miejsce dla 86 osób. Pokoje są wygodne i funkcjonalne, zaprojektowane tak, aby sprzyjały wypoczynkowi po pracowitym dniu przepełnionym obowiązkami służbowymi. 
 
Restauracja i catering w Hotelu Czerniewskim
 
Organizatorzy eventów takich jak konferencje czy szkolenia doskonale zdają sobie sprawę, jak ważnym aspektem jest catering. W Hotelu Czerniewskim znajduje się restauracja, która poza swoim potencjałem eventowym – sala restauracyjna ma powierzchnię aż 250 metrów wkadratowych – oferuje doznania kulinarne. Kuchnia serwuje specjały kuchni polskiej, a także dania rodem z niemal całego świata. Hotel świadczy równocześnie usługi cateringowe, zapewniając między innymi obsługę wydarzeń takich jak organizowane tutaj szkolenia czy konferencje w Warszawie. 

Nasi partnerzy

(C) 2017 salekonferencyjne.pl