\ Hotel Mercure Warszawa Airport sala konferencyjna, Warszawa - Salekonferencyjne.pl

Hotel Mercure Warszawa Airport

Al. Krakowska 266, 02-210 Warszawa(mazowieckie)

tel.48 22 5752888, 48 22 5752801

h8999@accor.com

Miejsca noclegowe 193 miejsca noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parking dozorowanyparking dozorowany
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
panel ciekłokrystalicznypanel ciekłokrystaliczny
ekranekran
flipchartflipchart
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Anise (Pokaż) 24
8
18
8
10
2 Cardamon (Pokaż) 65
36
65
36
34
3 Cinnamon (Pokaż) 19
8
15
8
8
4 Ginger (Pokaż) 31
12
24
12
14
5 Pepper (Pokaż) 32
16
30
16
14
6 Vanilla (Pokaż) 32
16
30
16
14
7 Vanilla + Pepper (Pokaż) 65
36
65
36
34

Informacje

Zaplecze szkoleniowo-konferencyjne

Hotel Mercure Warszawa Airport posiada doskonale wyposażone zaplecze konferencyjne, które doskonale sprawdza się na organizację szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych, eventów i spotkań biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 6 sal o zróżnicowanej wielkości. Sale konferencyjne mogą pomieścić od kilkunastu do kilkudziesięciu osób, są więc dostosowane do przygotowywania imprez o średniej wielkości. Wszystkie sale konferencyjne są bardzo dobrze wyposażone, mają jasne ściany, ciepłe kolory mebli i dywanów, są więc doskonałymi warunkami do spotkań biznesowych. Sale mają dobre oświetlenie z możliwością zaciemnienia i klimatyzację. Do dyspozycji uczestników spotkań jest dostęp do bezprzewodowego internetu, a także wszystkie niezbędne sprzęty multimedialne i audiowizualne, między innymi flipcharty, projektory, rzutniki oraz ekrany multimedialne. Centrum konferencyjne posiada również dobre zaplecze biurowe, z którego organizatorzy konferencji mogą bez przeszkód korzystać.

Baza noclegowa

Hotel Mercure Warszawa Airport posiada 193 miejsca noclegowe w eleganckich, świetnie zaprojektowanych i komfortowo wyposażonych pokojach. Do dyspozycji są pokoje rodzinne, a także apartamenty o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje posiadają wszelkie udogodnienia, jakie potrzebne są gościom oczekującym wygody, komfortu i doskonałych warunków lokalowych. Pokoje posiadają nowocześnie wyposażone łazienki, na stanie są zestawy do parzenia kawy i herbaty z wygodnymi w obsłudze czajnikami. W apartamentach o podwyższonym standardzie jest również dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu. We wszystkich pokojach znajdują się natomiast telewizory z możliwością korzystania z telewizji sanitarnej. Baza noclegowa hotelu Mercure Warszawa Airport spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Dużym ułatwieniem i udogodnieniem dla gości przybywających z daleka jest możliwość zameldowania się online.

Zaplecze gastronomiczne

Zaplecze gastronomiczne hotelu Mercure Warszawa Airport jest doskonale przygotowane do przyjmowania zarówno gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Hotelowa restauracja serwuje eleganckie, różnorodne śniadania, lunche i kolacje. Możliwe są posiłki na świeżym powietrzu na wygodnym i przestronnym tarasie, z którego chętnie korzystają goście przybywający do stolicy w sezonie wiosenno-letnim. Restauracja przygotowuje również kompleksową oprawę kulinarną wszystkich konferencji, szkoleń, eventów i innych spotkań biznesowych, które odbywają się w obiekcie. Wszystkie posiłki przygotowywane są zgodne z oczekiwaniami i zamówieniem organizatorów spotkań biznesowych. Uczestnicy konferencji mają przygotowywane serwisy kawowe, poczęstunki, eleganckie obiady, przyjęcia i wieczorne bankiety, które są przygotowywane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Restauracyjna kuchnia przygotowuje potrawy oparte o regionalną kuchnię polską, a także inspirowane wieloma kuchniami świata. Doskonała jakość produktów, świeże składniki oraz niezwykłe połączenia kulinarne sprawiają, że oferta posiłków w hotelu Mercure Warszawa Airport spotyka się z dużym uznaniem nawet najbardziej wymagających gości.

Lokalizacja

Hotel Mercure Warszawa Airport znajduje się w dogodnej lokalizacji w biznesowej części Warszawy w dzielnicy Włochy. Nieopodal hotelu, w odległości minuty spaceru, znajduje się przystanek tramwajowy Warszawa-Włochy, z którego można w ciągu kilkunastu minut dojechać do centrum Warszawy. Hotel jest również świetnie skomunikowany z dworcami kolejowymi oraz z Lotniskiem Chopina, które znajduje się w odległości 4 kilometrów od obiektu. Do hotelu Mercure bez problemu dotrą więc goście, którzy przybywają do Warszawy drogą lotniczą lub pociągiem. Obiekt posiada duży, strzeżony parking, na którym mogą zostawić auta osoby przyjeżdżające do stolicy własnymi autami. Hotel Mercure Warszawa Airport znajduje się niedaleko wielu stołecznych atrakcji, dzięki czemu hotelowi goście mają możliwość zwiedzania miasta.

 

Nasi partnerzy