Hotel Metropol

ul. Marszałkowska 99a, 00-693 Warszawa(mazowieckie)

tel. 22 32 53 100

hotel.metropol@syrena.com.pl

Miejsca noclegowe 420 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
rzutnik pismarzutnik pisma
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 22 32 53 131, mail: hotel.metropol@syrena.com.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Meeting A (Pokaż) 40
36
24
16
2 Sala Meeting B (board room - jeden stół - 8 osób) (Pokaż) 16

Informacje

KONFERENCJE
 
Z myślą o klientach biznesowych stworzyliśmy w naszym Hotelu przestrzeń konferencyjną, składającą się z dwóch sal mogących w sumie pomieścić ponad 40 osób jednocześnie. Wyposażone są we wszystkie udogodnienia, jakich organizatorzy spotkań biznesowych, szkoleń czy kameralnych eventów, mogą się spodziewać. Do Państwa dyspozycji są – standardowo - rzutnik, flipchart i nagłośnienie w większej z sal oraz 65-calowy TV w mniejszej. Obydwie z kolei posiadają dostęp do Wi-Fi oraz mediaportów.
 
SALA NA PRZYJĘCIA W METRO JAZZ BAR & BISTRO
 
Hotel Metropol udostępnia Państwu specjalną salę stworzoną z myślą o kameralnych, prywatnych okazjach, jak święta rodzinne, rocznice ślubu, Pierwsza Komunia i zamknięte przyjęcia urodzinowe. Sala może pomieścić około 20 osób. Na każdą okazję nasz Szef Kuchni Andrzej Rodak przygotowuje specjalne menu, gwarantując tym samym dania idealnie dobrane do Państwa gustu. Sala może pomieścić około 20 osób, a elastyczność ustawienia krzeseł i stołu pozwala na jej pełne dostosowanie do Państwa potrzeb.
 
ZAKWATEROWANIE
 
Hotel Metropol oferuje komfortowe zakwaterowanie w centrum Warszawy. W wygodnych pokojach znajdziecie różne udogodnienia, w tym darmowy bezprzewodowy Internet. Jeżeli szukacie nowoczesnego hotelu w samym centrum Warszawy, Hotel Metropol spełni Wasze oczekiwania.
 
JAZZ BAR & BISTRO
 
Metro Jazz Bar & Bistro znajdujący się w Hotelu Metropol jest stylowym i przyjemnym miejscem zlokalizowanym na parterze hotelu. Metro Jazz to nie tylko wyśmienite jedzenie i dobre napoje, to idealne miejsce do oglądania najważniejszych rozgrywek sportowych, a we wtorki i czwartki ucieczki od miejskiego zgiełku dzięki muzyce na żywo.

Nasi partnerzy