Hotel Metropol

ul. Marszałkowska 99a, 00-693 Warszawa(mazowieckie)

tel.22 32 53 100

hotel.metropol@syrena.com.pl

Miejsca noclegowe 420 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
drukarkadrukarka
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 22 32 53 131, mail: hotel.metropol@syrena.com.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Meeting A (Pokaż) 40
36
24
16
2 Sala Meeting B (board room - jeden stół - 8 osób) (Pokaż) 16

Informacje

Hotel Metropol w centrum Warszawy to wielokondygnacyjny budynek z modernistycznym stylistyką wnętrza. Usytuowanie w bezpośrednim centrum Warszawy, sprzyja przyjezdnym szukającym optymalnego punktu kumulującego usługi noclegowo-restauracyjne.

Ponadto oferta przestrzeni sal wielofunkcyjnych, umożliwia łączenie pracy z odpoczynkiem. W zasobach obiektu, znajdują się dwie, nowoczesne sale, optymalne na szkolenia lub spotkania. Powierzchnia sal od 16 do 40m² wyposażone w klimatyzację, wi-fi i sprzęt multimedialny. Mniejsza sala odpowiednia do 8 osób, dedykowana do pracy indywidualnej lub małych grup. Profesjonalne miejsce na realizację indywidualnych spotkań typu webinar lub udział w telekonferencji. Większa sala odpowiednia na zebrania lub szkolenia od 16 do 36 osób. Wygląd sali w tonacji bieli, błękitu ze ścianą o strukturze białej cegły, stanowi użyteczne, neutralne tło przy wirtualnych spotkaniach.

Enklawa kulinarna, znajduje się w Metro Jazz Bar& Bistro. Oferta śniadań serwowana już od 6:30 natomiast business lunch wyłącznie w dni robocze. Menu zarówno dla turystów szybko zaczynających dzień  zwiedzania jak i dla pracujących, szukających miejsca na obiadową przerwę. Na paterze budynku w odnowionych wnętrzach, znajduje się nowoczesny kominek umieszczony w masywnym filarze, otoczony klubowo-kubełkowymi fotelami w stylu lat 60-tych. Na ścianach, fotograficzna przeszłość Warszawy i jej mieszkańców oraz odnowionego już budynku hotelowego. Pomimo wielu kondygnacji, obiekt posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Dla dawnych bywalców hotelu, odnowione pokoje zaskoczą klasycznym wystrojem. Zdobienia w stonowanych barwach, nowa infrastruktura w łazienkach oraz dekoracje w estetyce minimalizmu w przypadku pokoi typu Suite lub Executive. Ponadto wi-fi, zasłony zaciemniające jasne wnętrza, wszystko by komfortowo odpocząć w centrum miasta. Ponadto business corner z komputerem i drukarką, na potrzeby hotelowych gości.

Hotel Metropol, adres ul. Marszałkowska 99a, 00-693 Warszawa

 
 

Voucher

Nasi partnerzy