\ Hotel SixtySix sala konferencyjna, Warszawa Śródmieście - Salekonferencyjne.pl

Hotel SixtySix

ul. Nowy Świat 66, 00-357 Warszawa(mazowieckie)

tel.22 826 61 11

hotel@hotelsixtysix.com

Miejsca noclegowe 35 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
siłowniasiłownia
sejfsejf
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 22 826 61 11
mail: hotel@hotelsixtysix.com
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Konferencyjna Cellar Room (Pokaż)
20
12
16

Informacje

Hotel Sixty Six znajduje się w centrum Warszawy w rejonie historycznego Traktu Królewskiego. Zaledwie kwadrans od hotelu, idąc pieszo można dojść do Uniwersytetu Warszawskiego, Muzeum Narodowego lub Pałacu Kultury i Nauki.

Estetyka wnętrz utrzymana jest w konwencji mieszczańskiej kamienicy. Nie brakuje tu ścian z surowej cegły, bieli i kominka we współczesnej technicznie aranżacji. Parter obiektu i piętro to strefa wypoczynku. W podziemiach obiektu znajduje się restauracja wraz z wielofunkcyjną salą na wynajem. W całym obiekcie wi-fi. Pokoje w standardzie od opcji Classic, Comfort, Comfort plus po wersję Delux z kominkiem oraz ekspresem do kawy na wyłączność. Dla minimalistów bagażu, w hotelu czekać będzie szlafrok, kapcie i zestaw do parzenia herbaty. Na wyposażeniu wybranych pokoi, znajduje się minibar oraz sejf. W sąsiednim budynku, bezpłatna siłownia dla gości hotelu. Hotel akceptuje zwierzęta na określonych warunkach.

W podziemiach kamienicy sala wielofunkcyjna, do wynajmu również w opcji na wyłączność. Odpowiednie ustawienie stolików bankietowych, zmienia tą przestrzeń w miejsce sprzyjające wieczornym eventom lub zawodowym spotkaniom. Rodzinne spotkania okolicznościowe, w tej dogodnej lokalizacji oraz menu do potrzeb gości zapewni lokalna restauracja. Sala w odmiennej aranżacji wraz z oświetlonym barem, sprawdza się na imprezy okolicznościowe wymagające szerokiej oferty trunków.

Restauracja Mood, to połączenie spotkań lub zebrań z poczęstunkiem. Pełne zaplecze multimedialne, klimatyzacja, akustyka najniższej kondygnacji budynku, sprzyja łączeniu kuluarowych rozmów z degustacją win i wybornych przystawek. Klimat podziemi warszawskiej starówki tętni historią i tajemnicą. Idealne przestrzenie na spotkania autorskie, zebrania, eventy. Z tego miejsca, szukając rozrywki, dotrzesz w każdy zakamarek stolicy. Dostępny parking dla gości zmartwionych o wolną strefę parkowania.

Hotel Sixty Six znajduje się w sercu stolicy przy ul. Nowy Świat 66, 00-357 Warszawa.

Voucher

Nasi partnerzy