METRUM 3/4 Bolero Office Point

ul. Równoległa 4a, 02-235 Warszawa(mazowieckie)

tel.22 37 63 034

office@metrum34.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
parkingparking
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

501 630 736
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Largo (Pokaż) 70
30
60
24
22
2 Moderato (Pokaż) 45
16
35
20
14
3 Vivo (Pokaż) 26
12
15
6
10
4 Salka do spotkań kameralnych - Nad morzem (Pokaż) 12
8
5 Salka do spotkań kameralnych - W górach (Pokaż) 12
8
6 Salka do spotkań kameralnych - Nad jeziorem (Pokaż)
4
7 Salka do spotkań kameralnych - W mieście (Pokaż)
4

Informacje

Opis Metrum ¾                                                                                                   
 
Metrum ¾ Bolero Office Point to przestrzeń konferencyjna i szkoleniowa do wynajęcia. Na tle innych warszawskich obiektów konferencyjno-szkoleniowych tego typu wyróżnia się przede wszystkim prostotą formy, a także wszechogarniającymi spokojem i harmonią. Obiekt zaprojektowali specjaliści z zakresu prowadzenia szkoleń oraz warsztatów – projekt miał za zadanie dostosować sale konferencyjne oraz ich wyposażenie do twórczych formuł eventów biznesowych, takich jak kameralne szkolenia, warsztaty, spotkania VIP, sesje coachingu, konsultacje czy konferencje w Warszawie. W efekcie wnętrza Metrum ¾ łączą w sobie komfort, funkcjonalność oraz świetny design.  
 
Metrum ¾ Bolero Office Point – sale konferencyjne i szkoleniowe w Warszawie 
 
Przestrzeń Metrum ¾ to trzy sale konferencyjne, cztery sale do kameralnych spotkań, a także przestronne foyer. Wszystkie pomieszczenia urządzone są ze smakiem, zgodnie z najnowszymi trednami. Jeśli chodzi o sale konferencyjne, to są to: sala Largo, sala Moderato oraz sala Vivo. Ich metraż wynosi od 26 mkw do 70 mkw. Sale, w zależności od ułożenia i aranżacji wnętrza – pomieszczą od 10 do 60 osób. Mniejsze sale zostały stworzone z myślą o spotkaniach w gronie 4-8 osób. 
 
Każde pomieszczenie w Metrum ¾ można swobodnie aranżować – zarówno jeśli chodzi o ustawienie stołów i krzeseł, jak i o dekorację wnętrz czy oświetlenie. Sale konferencyjne w tym obiekcie charakteryzuje doskonała akustyka, a także dostęp do naturalnego światła. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację oraz ogrzewanie nawiewowe, a okna w poszczególnych salach są otwierane (posiadają rolety zaciemniające).
 
Wszystkie sale konferencyjne mają na wyposażeniu sprzęt audio-video – m.in. projektory multimedialne, ekrany, a także nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników pozostają flipcharty, tablice, a na życzenie – również notesy i przybory do pisania. Obiekt zapewnia także możliwość dostarczenia cateringu, oferując jedynie zdrowe i świeże posiłki, przygotowywane przez zaufanych szefów kuchni. Dostępne są także pakiety lunchowe oraz przerwy kawowe. 
 
Lokalizacja Metrum ¾                                                                                        
 
Metrum ¾ znajduje się w Budynku Bolero Office Point, przy ulicy Równoległej 4a, niedaleko centrum Warszawy. Dogodna lokalizacja to gwarancja łatwego dojazdu z każdej części stolicy. Uczestnicy eventów biznesowych organizowanych w Metrum ¾ mają do wyboru dojazd komunikacją miejską (w pobliżu znajdują się przystanki „WKD Raków 01” oraz „WKD Raków 01” oraz stacja kolejowa „Warszawa Raków”) lub dojazd własnym samochodem (do dyspozycji gości pozostaje parking na tyłach Bolero Office Point, miejsca parkingowe oznaczone są numerami od 1 do 16 oraz od 78 do 91).

Voucher

Nasi partnerzy