\ STIXX Bar & Grill sala konferencyjna, Warszawa - Salekonferencyjne.pl

STIXX Bar & Grill

Plac Europejski 4A, 00-844 Warszawa(mazowieckie)

tel.22 340 40 40, 22 340 40 41

info@stixx.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
parkingparking
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

mail: events@stixx.pl tel: 696 270 551
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Konferencyjna I (Pokaż) 23
25
16
12
2 Sala Konferencyjna II (Pokaż) 18
15
12
8
3 Sala Konferencyjna I + II (Pokaż) 41
40
30
20
16
4 Inspire Lounge (Pokaż) 155
130
80
40
30
5 VIP Room (Pokaż) 43
20
16

Informacje

Stixx Bar & Grill to niepowtarzalna restauracja oferująca szereg usług skierowanych do klientów biznesowych. Doskonała lokalizacja w samym sercu warszawskiej Woli, w sąsiedztwie fontann, wystaw sztuki współczesnej oraz kompleksu Warsaw Spire. Śniadanie, business lunch czy wypad na drinka przy muzyce na żywo to tylko nie liczne aktywności, których doświadczyć można w lokalu.

To idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez firmowych, spotkań z kontrahentami oraz konferencji, nawet do 1000 uczestników. Oferowane sale wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i nowoczesne oświetlenie. Przestrzeń restauracji aranżować można w dowolny sposób w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Istnieje możliwość ustawienia specjalnego namiotu od strony tarasu znacznie zwiększy dostępną powierzchnię eventową do 1300 m2.

Sala Konferencyjna I jest wyposażona w 50-calowy TV, projektor i ekran, głośniki wysokiej jakości oraz flipchart. Sala ta jest klimatyzowana i posiada dostęp do światła dzięki dużym oknom. Ściany gabinetu wyłożone są okładziną w kolorze ciepłego drewna. Podłoga jest połączeniem polerowanej posadzki betonowej i wykładziny.

Sala Konferencyjna II jest wyposażona w 60-calowy TV, projektor i ekran, głośniki wysokiej jakości oraz flipchart. Sala ta jest klimatyzowana i posiada dostęp do światła dzięki dużym oknom. Ściany gabinetu wyłożone są okładziną w kolorze ciepłego drewna. Podłoga jest połączeniem polerowanej posadzki betonowej i wykładziny. W gabinecie zlokalizowano okno z widokiem na salę główną.

W STIXX znajdują się dwa pokoje konferencyjne o łącznej powierzchni 41 m2, które można połączyć lub rozdzielić za pomocą mobilnej ściany na dwie mniejsze niezależne części. Każda z nich jest wyposażona w projektor, ekran projekcyjny, TV SAMSUNG, głośniki wysokiej jakości oraz flipchart. Podłoga jest połączeniem polerowanej posadzki betonowej i wykładziny. Obie sale są klimatyzowane i posiadają dostęp do światła dzięki dużym oknom. W jednym z gabinetów dodatkowo zlokalizowano okno z widokiem na restaurację.

VIP Room to idealna, elegancka sala o powierzchni 43 m2 do zorganizowania kameralnych spotkań firmowych lub prywatnych. Sala VIP wyposażona jest w 60-calowy TV, flipchart oraz klimatyzację.

INSPIRE Lounge to wielofunkcyjna sala konferencyjno-bankietowa posiadająca własny bar. Po bokach sali na całej długości znajdują się sofy. Dodatkowo po lewej stronie na końcu zlokalizowano scenę, na której mogą występować artyści na żywo. Całość zwieńcza bar wykonany z surowej blachy z dębowym blatem. INSPIRE Lounge jest wyposażona w dwa 60-calowe TV, projektor i ekran, wysokiej klasy system nagłośnieniowy oraz flipchart. Wbudowana scena, możliwość zasłonięcia okien i specjalny system oświetleniowy sprawiają, że sala INSPIRE jest idealnym miejscem do organizacji większych wydarzeń z opcjonalnym afterparty.

Pracownicy restauracji przygotowują dania najwyższej jakości dla grup od 20 do nawet kilku tysięcy osób. W ofercie również to niecodzienne połączenie prywatnej kolacji i live cooking przygotowane dla miłośników steków. Podczas kolacji. Chefs Secrets to niecodzienne połączenie prywatnej kolacji i live cooking przygotowany dla miłośników steków. Podczas kolacji Goście będą mogli delektować się 10- lub 12-daniowym stekowym menu przygotowanym przez zespół Szefów Kuchni - Michała oraz Jakuba Budników.

 

Nasi partnerzy