Tower Service

ul. Chałubińskiego 8 , 00-613 Warszawa(mazowieckie)

tel.22 430 35 70, 22 430 35 63

towerservice@towerservice.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 22 430 35 70, e-mail: salekonferencyjne@towerservice.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 1 (Pokaż) 138
70
80
40
40
2 2 (Pokaż) 292
200
250
120
100
3 3 (Pokaż) 138
70
80
40
40
4 1+2 (Pokaż) 430
270
330
160
140
5 2+3 (Pokaż) 430
270
330
160
140
6 1+2+3 (Pokaż) 568
340
403
200
180

Informacje

OPIS OBIEKTU                                                                                                   
 
Tower Service jest wysokiej klasy budynkiem biurowym w Warszawie, który specjalizuje się w usługach wynajmu sal konferencyjnych oraz innych kompleksowo przygotowanych przestrzeni dla klientów biznesowych. W oferowanych przez obiekt pomieszczeniach możliwe jest zorganizowanie szkolenia, sympozjum, wystawy, konferencji, a także prestiżowego spotkania firmowego. Poza atrakcyjnymi powierzchniami biurowymi budynek mieści również wiele innych jednostek świadczących usługi dla gości, a wśród nich m.in. restaurację, pocztę, trzy banki, kawiarnię, barek oraz punkt przesyłek kurierskich. 
 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE TOWER SERVICE W WARSZAWIE                  
 
Tower Service w Warszawie oferuje organizatorom konferencji trzy profesjonalnie wyposażone sale, których łączna powierzchnia wynosi 568 mkw. Wszystkie pomieszczenia umiejscowione są w części parterowej budynku oraz wyróżniają się dużą funkcjonalnością przestrzeni. Sale cechują się nowoczesnymi, eleganckimi wnętrzami oraz udostępniane są klientom w dowolnych konfiguracjach i z indywidualnie dobranym wyposażeniem. 
 
Osoby zainteresowane ofertą obiektu mają do wyboru trzy sale konferencyjne w Warszawie, z których jedna posiada powierzchnię równą 292 mkw, zaś dwie pozostałe zajmują po 138 mkw każda. Pomieszczenia oddzielone są rozsuwanymi ścianami, które umożliwiają jednocześnie ich swobodne łączenie. W wyniku zestawienia wszystkich trzech sal powstaje wielofunkcyjna powierzchnia konferencyjna, pozwalająca na przeprowadzenie spotkania nawet dla ponad 400 osób jednocześnie. Wykorzystywane pojedynczo największe pomieszczenie jest w stanie pomieścić do 250 uczestników, zaś dwa mniejsze – do 80. W zależności od rodzaju organizowanego wydarzenia, w salach możliwe jest ustawienie krzeseł w układ teatralny, szkolny, bankietowy lub podkowę. 
 
Pomieszczenie konferencyjne oferowane przez Tower Service posiadają pełne wyposażenie techniczne i multimedialne. Sale objęte są dostępem do szybkiego internetu oraz wyposażone w zjazdy dla wózków inwalidzkich, które zapewniają możliwość udziału w wydarzeniach również osobom niepełnosprawnym. Poza wygodnymi meblami w poszczególnych pomieszczeniach znajduje się również system profesjonalnego nagłośnienia oraz szereg urządzeń dodatkowych w formie projektorów multimedialnych, rzutników slajdów, ekranów, tablic, magnetowidu, cyfrowego rejestratora dźwięku oraz odtwarzacza CD. 
 
Podczas organizacji wydarzeń biznesowych w warszawskim obiekcie możliwe jest korzystanie z własnego cateringu, bądź przygotowanego przez funkcjonującą w budynku restaurację. 
 
OPIS OKOLICY                                                                                                    
 
Tower Service jest obiektem wyróżniającym się znakomitą lokalizacją. Budynek położony jest u zbiegu najważniejszych warszawskich arterii drogowych: Alei Jerozolimskich oraz ulic Jana Pawła II i Chałubińskiego. W bezpośrednim otoczeniu biurowca zlokalizowany jest Dworzec Centralny. Obiekt jest znakomicie skomunikowany z lotniskiem oraz innymi ważnymi punktami stolicy. W jego pobliżu przebiegają liczne trasy autobusowe i tramwajowe, a także linia metra. 

Voucher

Nasi partnerzy