img

Nowoczesne sale na konferencje w centrum Warszawy

1. Hilton Warsaw Hotel and Covnention Centre

Adres: ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1600 osób
Telefon: 22 365 55 55Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre posiada największą powierzchnię konferencyjną w centrum Warszawy. Obiekt przystosowany jest do organizowania potężnych wydarzeń na międzynarodową skalę, ale sprawdzi się również w przypadku kameralnych biznesowych spotkań. Posiada 24 sale konferencyjne, wśród których największa ma aż 1400 metrów kwadratowych powierzchni i jest w stanie pomieścić nawet 1600 osób.

Centrum konferencyjne jest świetnie skomunikowane z portem lotniczym, idealnie sprawdzi się więc w przypadku organizacji konferencji światowego formatu. Wszystkie sale konferencyjne posiadają wysokiej klasy wystrój i wyposażenie, a także zaawansowane technologicznie urządzenia multimedialne. Sale są komfortowe, wygodne, klimatyzowane, mają możliwość zaciemnienia.

Hotel zapewnia również obsługę gastronomiczną, organizuje przyjęcia, lunche, biznesowe poczęstunki oraz eleganckie bankiety. Szeroka oferta centrum konferencyjnego pozwala każdemu klientowi znaleźć coś idealnie dopasowanego do potrzeb konkretnego wydarzenia.

Zobacz więcej miejsc na konferencje w stolicy - sale na szkolenia firmowe Warszawa.

2. Centrum Konferencyjne Zebra Tower

Adres: Ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Telefon: 22 243 04 10W ofercie Centrum konferencyjnego Zebra Tower znajduje się doskonałe zaplecze przystosowane do organizowania wydarzeń na większą i mniejszą skalę.

W centrum znajduje się osiem sal konferencyjnych, zarówno dużych, jak i bardziej kameralnych, które świetnie sprawdzą się w przypadku szkoleń czy spotkań biznesowych. Na szczególną uwagę zasługuje największa, 100-metrowa sala konferencyjna, która jest niemal w całości przeszklona. Wszystkie sale są świetnie wyposażone, komfortowe i wygodne. Posiadają nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny i audiowizualny, klimatyzację, oświetlenie i nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników jest też bezprzewodowy, darmowy intenret.

Na życzenie organizatorów możliwe jest również zorganizowanie cateringu, poczęstunku czy biznesowego lunchu. Nowoczesny obiekt, świetna lokalizacja, wygodny dojazd oraz zaplecze techniczne na światowym poziomie to gwarancja zorganizowania wydarzenia, które spełni wszystkie oczekiwania organizatorów oraz uczestników.

3. Centrum Szkoleniowe i Konferencyjne na Stadionie Narodowym

Adres: Al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1, 00-844 Warszawa,
Największa sala konferencyjna: 90 osób
Telefon:: 730 001 062Centrum konferencyjne znajduje się w PGE Narodowy, jest więc to obiekt z doskonałym dojazdem i efektownym widokiem. Miejsce idealnie wpisuje się w potrzeby dużego biznesu, może też być ciekawą oprawą dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń firmowych, branżowych, kulturalnych lub sportowych.

W ofercie dla biznesu znajduje się pięć sal konferencyjnych o różnym metrażu, w których można zorganizować zarówno duże wydarzenie, jak i bardziej kameralne spotkanie biznesowe czy szkolenie. Wszystkie obiekty posiadają świetne wyposażenie, wygodne meble oraz zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny i audiowizualny.

Do dyspozycji organizatorów jest wysokiej klasy nagłośnienie, a także projektory, monitory, rzutniki i inne urządzenia niezbędne do przeprowadzenia konferencji. Organizacja spotkania biznesowego czy konferencji w Centrum Szkoleniowym i Konferencyjnym na Stadionie z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. W obiekcie można bez obaw organizować wydarzenia światowego formatu.

4. The Nest

Adres: ul. Piękna 49, 00-672 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Telefon: 794 570 515The Nest to obiekt znajdujący się w samym centrum Warszawy, który wychodzi naprzeciw potrzebom większego i mniejszego biznesu. Jest to połączenie przestrzeni konferencyjnej, szkoleniowej i coworkingowej, która została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nowoczesne, przestronne wnętrza, doskonałe wyposażenie i umeblowanie, a także szeroki wybór urządzeń multimedialnych to gwarancja, że organizacja szkolenia czy spotkania biznesowego w takiej lokalizacji to strzał w dziesiątkę.

Obiekt posiada przestronną przestrzeń konferencyjną, która zajmuje cale piętro budynku, a także szereg biurek stworzonych do coworkingu. Do dyspozycji klientów jest całe wyposażenie obiektu. Na życzenie jest również możliwe zorganizowanie poczęstunku, lunchu czy innego posiłku dla uczestników konferencji czy spotkań biznesowych. Jeżeli chcą Państwo zorganizować spotkanie na najwyższym poziomie, The Nest w stu procentach spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

5. Hotel InterContinental w Warszawie

Adres: ul. Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Telefon: 22 328 88 89Hotel InterContinental znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, jest doskonale skomunikowany z dworcem, lotniskiem oraz innymi częściami miasta. Pięciogwiazdkowy, nowoczesny obiekt to wręcz idealne miejsce na organizację wydarzeń branżowych na najwyższym poziomie. Do dyspozycji organizatorów konferencji, szkoleń oraz eventów jest 14 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 1300 metrów kwadratowych. Sale są elegancko, ekskluzywnie wyposażone, posiadają profesjonalne oświetlenie, klimatyzację oraz nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników wydarzeń jest zaawansowany technologicznie sprzęt audiowizualny. Obiekt dysponuje wieloma miejscami noclegowymi oraz świetnym zapleczem kulinarnym, można więc organizować tu nawet kilkudniowe wydarzenia. Zarówno konferencja na kilkaset osób, jak i kameralne szkolenie w kameralnym gronie w takiej lokalizacji na pewno zakończą się sukcesem.

6. Hotel Sheraton Grand Warsaw

Adres:ul. Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 650 osób
Telefon: 22 450 62 00Hotel Sheraton Grand Warsaw to propozycja dla organizatorów konferencji i szkoleń, którzy szukają jak najlepszej obrawy dla swojego wydarzenia biznesowego. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 11 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Łącznie to aż 1000 metrów kwadratowych doskonale zaprojektowanej i urządzonej przestrzeni, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Sale konferencyjne są klimatyzowane, posiadają profesjonalne oświetlenie, a także wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny, między innymi rzutniki, projektory oraz ekrany multimedialne. Oferta dla biznesu to kilka zróżnicowanych pakietów, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. W obiekcie znajduje się wiele miejsc noclegowych, a hotelowa restauracja przygotowuje kompleksową oprawę kulinarną wszystkich wydarzeń. W hotelu można więc zorganizować zarówno krótkie spotkanie, jak i kilkudniową konferencję na dużą skalę.

7. The Westin Warsaw Hotel w Warszawie

Adres:al. Jana Pawła II 21, 00-854 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Telefon: 22 450 80 00The Weestin Warsaw Hotel to pięciogwiazdkowy obiekt znajdujący się na warszawskiej ochocie przy jednej z głównych ulic w Warszawie. Hotel posiada duże, doskonale wyposażone centrum konferencyjne, przystosowane do organizowania wydarzeń nawet na dużą skalę. W ofercie dla biznesu znajdziemy aż 14 sal konferencyjnych, które łącznie zajmują powierzchnię prawie 1700 metrów kwadratowych. W największej Sali można zorganizować konferencję lub event na pół tysiąca osób. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie zaprojektowane, klimatyzowane, dobrze oświetlone, posiadają też profesjonalne nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników wydarzeń branżowych jest zaawansowany technologicznie sprzęt audiowizualny. Istnieje również możliwość zakwaterowania uczestników w hotelowych apartamentach oraz przygotowania profesjonalnej oprawy kulinarnej. W hotelu można organizować zarówno niewielkie wydarzenia, jak i naprawdę spore eventy oraz konferencje.

Polecamy także zapoznać się z listą obiektów z poza Warszawy - centra konferencyjno-szkoleniowe w mazowieckim.

Data publikacji: 18.07.2019

Nasi partnerzy