img

Konferencja na ponad 800 osób w Warszawie – porównaj sale

1. Konferencje w Hotelu Hilton w Warszawie

Adres: ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa,
Największa sala konferencyjna: 1600 osób
Telefon 22 356 55 55Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre to ekskluzywny, elegancki obiekt znajdujący się w samym sercu Warszawy. Posiada doskonały dojazd oraz wiele miejsc parkingowych, umożliwia zorganizowanie wydarzeń światowego formatu. Hotel Hilton posiada 5 dużych oraz 12 mniejszych sal konferencyjnych. Jednocześnie może się w nim odbywać wiele wydarzeń, a ich uczestnicy mają zapewnioną odpowiednią atmosferę. Największa sala konferencyjna ma aż 1400 metrów kwadratowych powierzchni, można w niej zorganizować wydarzenie na 1600 osób. Co więcej, poszczególne sale można ze sobą łączyć, dzięki czemu uzyskuje się wymaganą powierzchnię. Oferta centrum konferencyjnego jest bardzo elastyczna, co sprawia, że każdy klient biznesowy z pewnością znajdzie usługi idealnie dopasowane do potrzeb.

Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Hilton są świetnie zaprojektowane i wyposażone, jasne, przestronne oraz klimatyzowane. Posiadają dobrej jakości oświetlenie i nagłośnienie, a także nowoczesny, funkcjonalny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Uczestnicy wydarzeń organizowanych w obiekcie mają dostęp do bezprzewodowego internetu. Nowoczesne wyposażenie gwarantuję doskonałą obsługę wszystkich organizowanych w konferencyjnych wnętrzach wydarzeń.

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre to także bardzo ekskluzywne zaplecze kulinarne oraz noclegowe. Uczestnicy konferencji i innych organizowanych wydarzeń mają możliwość zakwaterowania w wygodnych, komfortowo urządzonych pokojach. Dzięki temu w obiekcie bez problemu można zorganizować zarówno kilkugodzinny event, jak i kilkudniową konferencję czy sympozjum. Hotelowa restauracja jest przygotowana do obsługi dużej liczby gości, a także organizowania serwisów kawowych, lunchów, bankietów i wieczornych przyjęć. Można więc zrealizować wydarzenie, które zakończy się eleganckim bankietem w pięknych wnętrzach. Nowoczesny obiekt konferencyjny oraz wysoki poziom obsługi zapewnia organizację konferencji zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.

Sprawdź oferty innych ośrodków w stolicy na stronie- sale szkolenia i konferencje w Warszawie.

2. Konferencje w PGE Narodowy w Warszawie

Adres: Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa,
Największa sala konferencyjna: 2600 osób
Telefon 22 295 95 55PGE Narodowy to nowoczesny, doskonale zaprojektowany i wielofunkcyjny obiekt, który znajduje się w doskonałej lokalizacji Warszawy. Świetny dojazd, wiele miejsc parkingowych w funkcjonalnym podziemnym parkingu oraz bogata oferta dla biznesu to gwarancja, że można tu zorganizować konferencję lub inne branżowe wydarzenie na światowym poziomie. PGE Narodowy posiada powierzchnię konferencyjną, która może pomieścić nawet kilka tysięcy osób. W skład centrum konferencyjnego wchodzi sześć profesjonalnych sal konferencyjnych, które można dowolnie aranżować i dostosować do indywidualnych oczekiwań klientów. Poza tym, do wyboru jest również kilkanaście mniejszych sal, które świetnie sprawdzą się przy organizacji niewielkich, bardziej kameralnych wydarzeń.

Wszystkie sale konferencyjne w PGE Narodowy zostały zaprojektowane z myślą o organizowaniu wydarzeń na najwyższym poziomie. Są nowoczesne, jasne, funkcjonalne, posiadają klimatyzację, doskonałe oświetlenie, możliwość zaciemnienia oraz sprzęt nagłośnieniowy. Przestrzeń konferencyjna jest również wyposażona w najwyższej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny – ekrany, rzutniki, projektory oraz wszystkie inne urządzenia, które ułatwiają przygotowanie biznesowych spotkań. Do dyspozycji uczestników wydarzeń jest również bezprzewodowy internet na terenie całego obiektu.

PGE Narodowy posiada bardzo elastyczną ofertę dla biznesu, którą można dopasować do konkretnych potrzeb organizatorów. Obiekt jest w stanie zapewnić odpowiednie zaplecze kulinarne, organizując serwisy kawowe, kolacje czy eleganckie przyjęcia. Wszystkie konferencje i wydarzenia planowane i realizowane są przy współudziale event menadżera, który dba o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Organizacja konferencji w luksusowych wnętrzach PGE Narodowy to doskonały pomysł na poprawę wizerunku w biznesie.

3. Palladium w Warszawie

Adres: ul. Złota 7, 00-089 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 890 osób
Telefon: 508 21 10 10

zdjecie

Palladium to miejsce od dawna wpisane w kulturalną mapę stolicy. Odbywają się tu nie tylko wydarzenia o charakterze kulturalnym, ale również spotkania biznesowe. W ofercie Palladium znajdziemy dwie sale konferencyjne i widowiskowe, z których każda może pomieścić kilkaset osób. To doskonałe miejsce na zorganizowanie dużej konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego czy eventu. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna i biznesowa to aż 1800 metrów kwadratowych świetnie przygotowanej powierzchni. Centrum konferencyjne posiada świetne nagłośnienie i oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także dostęp do zaawansowanych technologicznie urządzeń audiowizualnych i multimedialnych. Organizatorzy konferencji w Palladium mogą liczyć na profesjonalną, wyspecjalizowaną obsługę, elastyczną ofertę oraz dopasowanie dodatkowych atrakcji do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu można mieć pewność, że zarówno duża konferencja, jak i każde inne spotkanie biznesowe będą dopięte na ostatni guzik.

4. Airport Hotel Okęcie w Warszawie

Adres:Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Telefon: 22 456 80 00

zdjecie

Airport Hotel Okęcie to obiekt znajdujący się w doskonałej lokalizacji, posiadający bogatą, elastyczną ofertę dla klientów biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego, które położone jest na 7 i 9 piętrze hotelu, znajdziemy 17 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Można w nich organizować duże wydarzenia na kilkaset osób, jak i niewielkie spotkania biznesowe. Wszystkie sale konferencyjne w Airport Hotel Okęcie są klimatyzowane, doskonale oświetlone, a także posiadają nowoczesne wyposażenie konferencyjne. Uczestnicy wydarzeń branżowych mają dostęp do zaawansowanych technologicznie urządzeń multimedialnych i audiowizualnych. Organizatorzy konferencji w obiekcie mogą również liczyć na doskonałe zakwaterowanie oraz oprawę gastronomiczną wydarzeń. O to zadba hotelowa restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe, poczęstunki, lunche czy eleganckie bankiety. W tak przygotowanym obiekcie każde wydarzenie biznesowe z pewnością będzie zorganizowane na najwyższym poziomie.

5. Klub Hybrydy w Warszawie

Adres:ul. Złota 7, 00-089 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 890 osób
Telefon 508 21 10 10

zdjecie

Położony w doskonałej lokalizacji w centrum stolicy Klub Hybrydy posiada świetną ofertę dla klientów biznesowych, którzy poszukują miejsca na konferencję, szkolenie, event czy spotkanie biznesowe. Klub dysponuje trzema przestronnymi, klimatyzowanymi salami o zróżnicowanej wielkości. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet 600 osób. Istnieje również możliwość połączenia przestrzeni z Palladium, co zwiększa przestrzeń konferencyjną i eventową do 2000 osób. Wszystkie sale są świetnie przygotowane do spotkań biznesowych. Posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także nowoczesny sprzęt konferencyjny, w tym flipcharty, projektory, rzutniki czy ekrany multimedialne. Organizatorzy konferencji w Klubie Hybrydy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie i doradztwo na każdym etapie przygotowań. Dzięki temu każda impreza z pewnością zakończy się dużym sukcesem.

Polecamy również zapoznać się z szeroką ofertą konferencyjną hoteli z poza Warszawy - centra konferencyjno-biznesowe w województwie mazowieckim.

Data publikacji: 08.08.2019

Nasi partnerzy