img

Konferencja na warszawskiej Starówce – porównaj sale

1. Konferencja w Hotelu Belotto w WarszawieHotel Belotto położony jest w samym centrum Warszawy w pięknych, efektownych wnętrzach Pałacu Prymasowskiego. Zabytkowa architektura umiejętnie łączy się z nowoczesnymi, świetnie wyposażonymi wnętrzami. Obiekt posiada wygodny dojazd, jest świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami Warszawy, posiada duży, strzeżony parking. Jeśli poszukują Państwo doskonale przygotowanego miejsca na konferencję w sercu stolicy, Hotel Belotto to propozycja, która z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajduje się 7 sal konferencyjnych ,których powierzchnia to aż 700 metrów kwadratowych. Wszystkie sale konferencyjne są ze sobą funkcjonalnie połączone, można więc wynająć zarówno całą przestrzeń, jak i jej część. Sale konferencyjne są duże, jasne, przestronne, posiadają wygodne i komfortowe wyposażenie, dobre nagłośnienie i oświetlenie. W każdej sali znajduje się zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny, między innymi rzutniki, projektory, ekrany multimedialne. Do dyspozycji uczestników wydarzeń jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Przestrzeń konferencyjna spełni oczekiwania organizatorów dużych, kilkudniowych wydarzeń na międzynarodową skalę, jak i bardziej kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń, eventów czy sympozjów.

Obiekt posiada doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Hotelowa restauracja przygotowuje profesjonalne serwisy kawowe, obiady, kolacje dla uczestników konferencji, a także eleganckie bankiety i przyjęcia biznesowe. Uczestnicy kilkudniowych spotkań mają możliwość nocowania w świetnie wyposażonych, komfortowych apartamentach Hotelu Belotto. Do ich dyspozycji są wszystkie hotelowe atrakcje i pakiety usług dodatkowych. Organizacja konferencji w Hotelu Belotto to gwarancja, że wydarzenie będzie świetnie przygotowane, a poszczególne punkty imprezy będą zorganizowane na najwyższym poziomie.

Adres: ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa, tel. 22 829 64 44

Sprawdź także pełną listę sal szkoleniowych w całym województwie na stronie - spotkania biznesowe mazowieckie.

2. Konferencja w Hotelu SixtySix w WarszawieKameralny budynek Hotelu SixtySix znajduje się w samym centrum Warszawy, w obrębie Traktu Królewskiego. Takie położenie sprawia, że obiekt jest świetnie skomunikowany z lotniskami, dworcami, znajduje się też blisko najważniejszych atrakcji turystycznych stolicy. Jeśli poszukują Państwo kameralnego, eleganckiego wnętrza na zorganizowanie niewielkiej konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego, Hotel SixtySix z pewnością spełni pokładane w nim oczekiwania. Dzięki miejscom noclegowym w komfortowych apartamentach można zorganizować w hotelu nawet kilkudniowe wydarzenie. Uczestnicy mają możliwość korzystania ze wszystkich hotelowych udogodnień i atrakcji.

Hotel SixtySix posiada jedną przestronną salę konferencyjną na 20 osób, która jest idealnie zaprojektowana, bogato wyposażona i zapewnia wygodę i komfort uczestnikom spotkania. Sala jest klimatyzowana, posiada odpowiednie oświetlenie, a także dostęp do zaawansowanych urządzeń multimedialnych oraz audiowizualnych. Kameralne warunki wnętrza pozwalają na organizowanie ważnych spotkań biznesowych z dala od osób postronnych.

Restauracja Hotelu SixtySix jest świetnie przygotowana do organizacji posiłków na spotkaniach branżowych. Można zamówić serwisy kawowe, obiady, lunche czy bankiety biznesowe w pięknych, efektownie urządzonych wnętrzach. Dodatkowym atutem hotelu jest wiele miejsc parkingowych oraz świetne położenie. Uczestnicy spotkań mogą wybrać się na warszawską starówkę i korzystać ze wszelkich warszawskich atrakcji. Idealne położenie, doskonale wyposażone wnętrza oraz wysoki poziom obsługi to gwarancja, że spotkanie biznesowe w takim wnętrzu z pewnością przebiegnie w odpowiedniej atmosferze i zakończy się sukcesem. Oferta Hotelu Sixty Six jest bardzo elastyczna, można ją dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych.

Adres: ul. Nowy Świat 66, 00-357 Warszawa, tel. 22 826 61 11

Pełna lista hoteli i ośrodków konferencyjnych ze stolicy znajduje się w serwisie - eventy firmowe Warszawa.

Data publikacji: 06.08.2019

Nasi partnerzy