img

Konferencja w hotelach 3-gwiazdkowych w Warszawie

1. Konferencje w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Boss w Warszawie

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe wraz z Hotelem Boss to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, sympozjum i każdego innego eventu. Obiekt położony jest w malowniczym otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, ma dobry dojazd oraz sporo miejsc parkingowych na strzeżonym parkingu. W ofercie dla biznesu obiekt posiada 16 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które można dowolnie ze sobą łączyć i aranżować w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Elastyczna oferta pozwala na znalezienie idealnego rozwiązania dla konkretnego wydarzenia.

Wszystkie sale konferencyjne w obiekcie są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają świetne oświetlenie i nagłośnienie, a także doskonałe zaplecze techniczne. Do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń są sprzęty multimedialne oraz audiowizualne, jest też dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe posiada sporą bazę noclegową, uczestnicy mają możliwość zakwaterowania w eleganckich, komfortowo urządzonych apartamentach. W hotelu działa też restauracja, która zapewnia oprawę kulinarną wydarzeń. Obiekt świetnie się sprawdzi zarówno przy organizacji kilkugodzinnych szkoleń, jak i kilkudniowych konferencji i sympozjów.

Adres: ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa, tel. 22 516 61 00


boss


Jeśli szukasz miejsca, na firmowe spotkanie, zapoznaj się z ofertami obiektów szkoleniowo-konferencyjnych: Województwo Mazowieckie sale szkoleniowe

2. Konferencje w Hotelu Metropol w Warszawie

Hotel Metropol znajduje się w samym sercu Warszawy, dzięki czemu jest doskonałym miejscem zarówno dla turystów, jak i osób przybywających do stolicy w celach zawodowych. To także sprawdzony obiekt na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz innych wydarzeń branżowych. Elegancki budynek posiada nowocześnie urządzone wnętrze, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie dla biznesu obiekt posiada dwie sale konferencyjne, które idealnie sprawdzają się na kameralne konferencje i spotkania.

Sale są klimatyzowane, jasne, posiadają bogate zaplecze techniczne w postaci rzutników, monitorów, tablic multimedialnych oraz sprzętu audiowizualnego. Do dyspozycji uczestników spotkań jest również bezpłatny, bezprzewodowy internet. Hotel posiada 420 miejsc noclegowych w efektownie urządzonych apartamentach, dzięki czemu można w nim organizować nawet kilkudniowe konferencje czy szkolenia. O oprawę kulinarną imprez i spotkań dba hotelowa restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe, obiady, lunche, a także eleganckie przyjęcia. Wygodny dojazd, doskonała lokalizacja oraz bliskość wszystkich atrakcji stolicy to gwarancja, że spotkanie biznesowe w takim miejscu z pewnością będzie udane i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Adres: ul. Marszałkowska 99a, 00-693 Warszawa, tel.


Metropol


3. Konferencje w Hotelu MDM w Warszawie

Hotel MDM to elegancki, komfortowo urządzony obiekt znajdujący się w zabytkowym budynku o pięknej architekturze. Jest doskonałym miejscem nie tylko dla turystów, ale również dla klientów biznesowych. Doskonale wyposażone hotelowe centrum konferencyjne jest przygotowane do organizacji konferencji na dużą skalę, a także kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych. W ofercie dla biznesu Hotel MDM posiada 3 nowoczesne sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości. Największa sala ma powierzchnię 180 metrów kwadratowych i może pomieścić 160 osób.

Sale konferencyjne są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają niezbędny sprzęt nagłośnieniowy, a także urządzenia multimedialne i audiowizualne. W całym obiekcie jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel posiada świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne. Do dyspozycji gości jest 240 miejsc noclegowych w elegancko urządzonych apartamentach, a o oprawę kulinarną imprez dba hotelowa restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe, lunche, kolacje, a także eleganckie przyjęcia. Doskonała lokalizacja, wygodny dojazd, sporo miejsc parkingowych i elastyczna oferta dla klientów biznesowych sprawiają, że Hotel MDM jest idealnym miejscem do zorganizowania każdej biznesowej i branżowej imprezy.

Adres: Pl. Konstytucji 1, 00-647 Warszawa, tel. 22 339 16 00

Zobacz pozostałe ośrodki i hotele ze stolicy: Warszawskie centra konferencyjne

Data publikacji: 07.08.2019

Nasi partnerzy