img

Konferencja w hotelach 4-gwiazdkowych w Warszawie

1. Konferencje w Courtyard by Mariott Warsaw Airport w Warszawie

Courtyard by Mariott Warsaw Airport to nowoczesny obiekt hotelowy zaprojektowany z myślą o wymagających, świadomych gościach. Poza miejscami noclegowymi w eleganckich, komfortowo urządzonych apartamentach, obiekt oferuje również przestrzeń konferencyjną, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W hotelu można zorganizować zarówno konferencję na międzynarodową skalę, jak i bardziej kameralne spotkania biznesowe czy szkolenia. W ofercie biznesowej znajduje się potężna przestrzeń konferencyjna o łącznej powierzchni 950 metrów kwadratowych. To aż 15 sal o zróżnicowanej wielkości, które w razie potrzeby można łączyć ze sobą lub podzielić ściankami działowymi.

Wszystkie sale konferencyjne są zaprojektowane z myślą o najnowocześniejszych, światowych standardach. Mają bardzo bogate wyposażenie, doskonałe oświetlenie oraz sprzęt nagłośnieniowy. Uczestnicy spotkań mają możliwość korzystania z zaawansowanego technologicznie sprzętu multimedialnego i audiowizualnego. Na terenie całego obiektu jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt posiada świetne zaplecze gastronomiczne, zapewniające uczestnikom konferencji serwisy kawowe, obiady oraz inne posiłki zgodne z zapotrzebowaniem organizatora. Jeśli dodamy do tego wygodny dojazd, efektowne położenie oraz sporo miejsc na parkingu strzeżonym, konferencja w Courtyard by Mariott Warsaw Airport z pewnością odbędzie się na wysokim poziomie.

Adres: ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, tel. 22 650 01 00

Pełna lista warszawskich ośrodków konferencyjnych dostępna jest pod linkiem - spotkania biznesowo-konferencyjne warszawa.

2. Konferencje w Hotelu Lord w WarszawieNowoczesny, komfortowo urządzony Hotel Lord to doskonałe miejsce na konferencje, szkolenia, eventy i spotkania biznesowe w Warszawie. Obiekt posiada wygodny dojazd, znajduje się w doskonałej lokalizacji, ma duży parking oraz sporo udogodnień dla hotelowych gości. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mają możliwość zamieszkania w komfortowych apartamentach i korzystania ze wszystkich atrakcji.

W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajduje się 10 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, którą można dowolnie łączyć w zależności od potrzeb. Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przestronne, mają możliwość ustawienia krzeseł i stołów na wiele sposobów. W salach znajduje się wysokiej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny, a także funkcjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Do dyspozycji uczestników spotkań jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, które jest w stanie przygotować serwisy kawowe oraz posiłki dla uczestników konferencji i szkoleń. Istnieje też możliwość zorganizowania eleganckich wieczornych bankietów i przyjęć. Jeśli poszukują Państwo idealnego miejsca na organizację konferencji, Hotel Lord z pewnością spełni wszystkie wymagania.

Adres: Al. Krakowska 218, 02-219 Warszawa, tel. 22 574 20 00


3. Konferencje w Airport Hotel Okęcie w Warszawie

Airport Hotel Okęcie to doskonała lokalizacja dla osób, które przybywają do Warszawy drogą lotniczą i potrzebują komfortowego, wygodnego noclegu. To także idealna przestrzeń dla biznesu. W hotelu znajduje się świetnie zaprojektowana przestrzeń konferencyjna, która jest w stanie pomieścić nawet 400 osób. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń branżowych i biznesowych jest 17 sal szkoleniowo-konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, które można dowolnie łączyć ze sobą. Wszystkie sale są jasne, przestronne, a także posiadają świetnie wyposażone zaplecze techniczne. Uczestnicy spotkań mają możliwość korzystania ze sprzętu audiowizualnego, multimedialnego, a także z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu.

Hotel posiada świetne zaplecze gastronomiczne. Restauracja serwuje typowe dania kuchni polskiej oraz wielu kuchni świata, jest w stanie przygotować serwisy kawowe, obiady, przyjęcia oraz bankiety dla uczestników szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych. Świetna lokalizacja, doskonały dojazd, sporo miejsc parkingowych oraz wysoki poziom obsługi to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w Airport Hotel Okęcie będzie należało do udanych.

Adres: ul. 17 stycznia 24, 02-148 Warszawa, tel. 22 456 80 00

Jeśli chcesz zorganizować konferencję na obrzeżach Warszawy pełną listę ośrodków znajdziesz na stronie - sale na szkolenia i konferencje mazowieckie.

Data publikacji: 21.08.2019

Nasi partnerzy