img

Obiekty zabytkowe na szkolenie lub konferencję w centrum Warszawy

1. Hotel BelottoPołożony na warszawskiej starówce Hotel Belotto to piękny, zabytkowy obiekt o wyjątkowej architekturze, w którego wnętrzu znajdziemy doskonałe zaplecze konferencyjne.

W ofercie konferencyjnej hotelu jest aż 7 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 700 metrów kwadratowych. Wszystkie sale są w stanie pomieścić nawet 300 osób, dzięki czemu w obiekcie można zorganizować zarówno niewielką konferencję, jak i wydarzenie na większą skalę. Co więcej, sale są ze sobą połączone, dzięki czemu można z nich tworzyć powierzchnię konferencyjną idealnie dopasowaną do potrzeb klientów. Doskonale przygotowane zaplecze konferencyjne to także świetne wyposażenie, najwyższej jakości sprzęt audiowizualny i multimedialny, który jest do dyspozycji wynajmujących.

Obiekt przygotowany jest również do realizacji usług gastronomicznych, przyjęć, bankietów czy poczęstunków dla gości. Konferencja w Hotelu Belotto to wydarzenie, które na pewno pozostanie w pamięci uczestników.

Adres: ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa, tel. 22 829 64 44


2. Polonia Palace HotelPolonia Palace Hotel to piękny, zabytkowy obiekt położony w samym sercu Warszawy. W ofercie dla biznesu jest 10 sal konferencyjnych o różnej wielkości, które mogą pomieścić nawet 700 gości. Na uwagę zasługuje w szczególności efektowna Sala Balowa Ludwikowska, w której można zorganizować elegancki bankiet, event lub inne wydarzenie na dużą skalę. Hotelowe centrum konferencyjne jest świetnie wyposażone i idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Wszystkie sale są eleganckie, przestronne, idealnie oświetlone i nagłośnione, a także posiadają wysokiej klasy sprzęt konferencyjny. Goście mają możliwość korzystania z projektorów, rzutników, ekranów, a także bezprzewodowego wi-fi.

Hotel zapewnia również kompleksową obsługę gastronomiczną – organizuje zarówno eleganckie przyjęcia, jak i poczęstunki w przerwach konferencyjnych. Klimatyczne wnętrze, niezwykła architektura oraz bogate wyposażenie to gwarancja, że każda konferencja, szkolenie czy event w pewnością będą udane i idealnie zorganizowane.

Adres: Al. Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa, tel. 22 318 28 00

Polecamy również zapoznać się z listą obiektów oddalonych od wielkomiejskiego zgiełku - hotele konferencyjno-szkoleniowe na mazowszu.


3. Hotel MDMZabytkowa architektura, bogate wnętrza oraz doskonałe zaplecze techniczne sprawiają, że Hotel MDM w Warszawie doskonale sprawdzi się jako miejsce na konferencję, szkolenie, event czy spotkanie biznesowe.

Obiekt posiada 3 sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości. Największa to aż 180 metrów kwadratowych powierzchni, w których zmieści się nawet 160 osób. Wszystkie sale są w pełni wyposażone, klimatyzowane, posiadają doskonały sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, a także kompleksowe zaplecze techniczne, niezbędne do organizacji konferencji. Do dyspozycji uczestników jest sprzęt audiowizualny oraz dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu.

Obiekt posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, dzięki czemu jest możliwość zorganizowania przyjęcia, bankietu czy lunchu dla uczestników konferencji. W hotelu można zorganizować zarówno kameralne spotkania biznesowe, jak i wydarzenia światowego formatu. Każda impreza i event z pewnością będą miały niecodzienną oprawę.

Adres: Plac Konstytucji 1, 00-647 Warszawa, tel. 22 339 16 00


4. BCC Events Pałac LubomirskichKonferencje oraz inne spotkania biznesowe w Pałacu Lubomirskich to gwarancja zorganizowania wydarzenia na najwyższym poziomie. Piękny, zabytkowy obiekt, stylowe wnętrza oraz doskonale przygotowane zaplecze konferencyjne z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W obiekcie znajduje się 8 sal konferencyjnych, wśród których największa jest w stanie pomieścić nawet 180 osób. Do dyspozycji są również dwie sale klubowe na kilkadziesiąt osób. Wszystkie wnętrza konferencyjne są jasne, przestronne, klimatyzowane, nowocześnie urządzone i wyposażone we wszelkie niezbędne urządzenia multimedialne. Obiekt posiada świetnie przygotowaną restaurację, która w razie potrzeby zapewni gościom konferencji lunch, kolację oraz poczęstunki w przerwach kawowych.

Oferta hotelowego centrum konferencyjnego jest bardzo elastyczna, można więc dopasować ją idealnie do konkretnych potrzeb klientów. Konferencja w niezwykłej, pałacowej oprawie z pewnością będzie niezapomniana.

Adres: Plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa, tel. 22 582 61 01

Zobacz inne obiekty w stolicy - sale na eventy firmowe w Warszawie.

Data publikacji: 18.07.2019

Nasi partnerzy