img

Sale konferencyjne na godziny w Warszawie

Szukasz Sali na spotkanie firmowe lub rekrutacyjne? Myślisz, że jest możliwy tylko całodzienny wynajem? Zapraszamy do artykuły mamy dal Ciebie rozwiązanie!

Nie wszyscy przedsiębiorcy organizują całodzienne konferencje czy szkolenia. Niektórym wystarczy tylko kilka godzin lub pół dnia. Szukasz pracownika i prowadzisz proces rekrutacyjny? Nie dysponujesz własnym biurem, dlatego zamierzasz poszukać odpowiednie sali w stolicy, jednak nie potrzebujesz płacić za cały dzień. Właśnie w takim wypadku idealnym rozwiązaniem będzie wynajem, sali konferencyjnej na godziny w Warszawie. Wiele ośrodków oferuje takie rozwiązanie, przydatne zwłaszcza mikro przedsiębiorcom i freelancerom. Koszt wynajęcia jest zróżnicowany i zależny od jej powierzchni, wyposażenia oraz lokalizacji. Poniżej przedstawiamy kilka rozsądnych propozycji:

Poszukujesz czegoś poza Warszawą? Sprawdź ofertę konferencyjną z województwa mazowieckiego! Sale konferencyjne mazowieckie


flexi


Flexi Biuro
Lokalizacja: Nowogrodzka 62, 02-014 Warszawa
Kontakt: 22 718 92 22
Cena: od 80 złotych za godzinę

Lokalizacja w ścisłym Centrum 5 minut od Dworca Centralnego to nie tylko korzyści z dogodnego transportu, ale również prestiżowy adres. W okolicy znajdują się liczne linie autobusowe oraz tramwajowe, a także Centrum Handlowe i liczne restauracje. Obiekt oferuje sale szkoleniowe oraz konferencyjne, gabinety i biura na użytek indywidualne oraz przestrzenie coworkingowe. Oferta uwzględnia potrzeby klientów biznesowych. W cenę wliczony jest wynajem Sali wraz z niezbędnym sprzętem oraz serwis kawowy. Sala konferencyjna może pomieścić do 25 osób w zależności od ustawienia. Wnętrza są jasne i nowocześnie urządzone. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów w ofercie pozostaje również zaplecze noclegowe. Apartamenty położone są na Żoliborzu.

Więcej o obiekcie: Flexi Biuro


puffa hitel


Puffa Hostel Lux
Lokalizacja: Karowa 31, 05-077 Warszawa
Kontakt: 535 550 855
Cena: od 99 złotych za godzinę

Hotel mieści się w wyremontowanej kamienicy w samym centrum Warszawy, blisko Traktu Królewskiego. Dogodne położenie w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych, biznesowych czy kulturalnych z łatwym dostępem do komunikacji. Puffa Hostel Lux sąsiaduje z XVII-wiecznym Zakonem Sióstr Wizytek. Dla gości przygotowano pokoje 1-, 2- 3- oraz 4-osobowe z łazienkami oraz apartamenty. Sala konferencyjna jest jasna i przestronna za dostępem do świtała dziennego. Wyposażona została w niezbędny sprzęt konferencyjny, nagłośnienie oraz możliwość organizacji przerw kawowych. W komfortowych warunkach można zorganizować konferencję dla 100 osób w zależności od wybranego ustawienia.

Więcej o hotelu: Puffa Hostel


Weevent


WeEvent Zebra Tower
Lokalizacja: Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
Kontakt: 22 243 04 10
Cena: od 50 złotych za godzinę

Położenie blisko Metra Politechnika oraz głównych szlaków komunikacyjnych pozwala na komfortową podróż, z dowolnej części miasta czy lotniska, komunikacja miejską oraz samochodem. Obiekt umiejscowiony jest na 12 piętrze biurowca klasy A+ - Zebra Tower. Wnętrza, zarówno sal konferencyjnych, jak i części wspólnych urządzone są w duchu modernizmu. Centrum Konferencyjne składa się z 2 sal konferencyjnych oraz Laboratorium Kreatywnego. Spotkania i szkolenia mogą odbywać się w jednej z 5 sal szkoleniowych. Duża, w całości przeszklona sala konferencyjna oferuje przestrzeń do organizacji konferencji do 80 osób. Może zostać podzielona na dwie mniejsze, dzięki zastosowaniu przesuwnej ściany działowej. Najciekawszą częścią obiektu. jest Laboratorium Kreatywne. w którym organizowane są kreatywne spotkania z racji wyposażenia sali. Do dyspozycji uczestników jest 20 puf Sako, 2 hamaki oraz wanna wypełniona kolorowymi poduszkami, a pod stopami czuć miękkość wykładziny imitującej trawę. Istnieje możliwość skorzystania z przerw kawowych bądź ofert restauracji znajdujących się na parterze budynku. Widoki z 12 piętra Zebra Tower sprawiają, że Centrum WE EVENT sprawdza się idealnie w roli gospodarza spotów reklamowych, filmów, seriali oraz organizacji formalnych i nieformalnych konferencji.

Więcej o obiekcie: We Event

Inne sale konferencyjne z Warszawy znajdziecie tu: Sale konferencyjne Warszawa
Data publikacji: 15.03.2019

Nasi partnerzy