img

Tanie sale konferencyjne

Potrzebujesz zorganizować spotkanie biznesowe, ale przy tym nie chcesz wydawać sporej sumy pieniędzy? Warto rozejrzeć się za ośrodkami oferującymi przystępne ceny oraz specjalne pakiety dla biznesu.

Nie zawsze organizacja konferencji czy ważnych wydarzeń biznesowych wymaga ponoszenia wysokich wydatków. W stolicy znajduje się 327 ośrodków, które gotowe są zorganizować różnego typu eventy czy spotkania firmowe. Ceny są bardzo zróżnicowane, a różnią się w zależności od dzielnicy, w której się znajdują, prestiżu czy kategoryzacji oraz położenia w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. W artykule zaprezentujemy najciekawsze propozycje dla oszczędnych. Przedstawimy kilka hoteli oraz ośrodków konferencyjnych oferujących tanie sake konferencyjne w Warszawie.

Wszystkie obiekty konferencyjne z Warszawy znajdują się tu: sale konferencyjne w Warszawie


Falenty Centrum Konferencyjne


Falenty - Centrum Konferencyjne w Warszawie
Lokalizacja: Al. Hrabska 4a, Raszyn
Kontakt: 22 314 52 00
Cena: od 89 złotych za osobę

Ten hotel, położony na obrzeżach Warszawy, idealnie spełnia wymagania stawione przed obiektami biznesowymi. Położony w pobliżu tras wylotowych oraz zaledwie 10 km od Lotniska Chopina, jest idealnym rozwiązaniem za rozsądną cenę, na konferencję dla gości przyjezdnych. Oferuje 204 miejsca noclegowe w 100 komfortowo wyposażonych pokoi. Wyposażone są w wygodne meble wspomagający odpoczynek i komfort oraz udogodnienia typu tv lcd, telefon oraz bezprzewodowe łącza internetowe. W restauracji serwowane są smaczne dania obiadowe kuchni polskiej oraz istnieje możliwość organizacji imprez okolicznościowych dla 400 osób. Centrum Konferencyjne z 20 sal o różnej wielkości w których można zorganizować spotkania dla nawet 1000 osób. Dwie z oferowanych sal mają dodatkowa możliwość wjazdu samochodami, a sala największa sala plenarna ma możliwość podziału na 3 mniejsze pomieszczenia. Podczas trwania eventu organizator ma możliwość korzystania z pomocy i rad dedykowanego opiekuna oraz profesjonalnego sprzętu audiowizualnego. W ramach bezpłatnych przerw kawowych można bez limitu delektować się aromatyczną kawą. W ofercie wiele atrakcyjnych pakietów konferencyjce w cenach rozpoczynających się od 89 złotych za osobę.

Więcej o hotelu: Falenty Centrum Konferencyjne


Centrum Szkoleniowe Boss


Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Sp. z o.o.
Lokalizacja: ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
Kontakt: 22 516 61 00, 22 516 62 00
Cena: od 89 złotych za osobę

Hotel położny w spokojnej okolicy, wśród zieleni Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Aby zorganizować firmową uroczystość czy szkolenie, w ciszy i spokoju, nie trzeba opuszczać Warszawy. Dodatkowym atutem jest bliska odległość od trasy wylotowej ze stolicy, co umożliwia bezproblemową podróż z Centrum czy lotniska, zarówno komunikacją miejską jak i własnym samochodem. Obiekt dysponuje 136 pokojami o gustownie wykończonych wnętrzach. Pokoje wyposażono w klimatyzację, tv lcd, telefon oraz łazienkę z prysznicem. Restauracja oraz Lobby bar zadbają o podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy, a relaks wieczorową porą możliwy jest w Klubie Retro. Centrum Konferencyjne składa się z 16 sal konferencyjnych, w których dowolnie można konfigurować wnętrza i ustawienia stołów, w zależności od potrzeb organizatora. Największa oferowana sala pomieści 560 osób. Do dyspozycji gości oddano nowoczesny sprzęt konferencyjny i profesjonalne nagłośnienie. Ceny pakietów konferencyjnych rozpoczynają się od 89 złotych za osobę. W skład pakietu wchodzi wynajem Sali oraz przerwy kawowe, a także atrakcje dla gości np.: lunch, możliwość korzystania z toru do gry w kręgle czy okazjonalny napój.

Więcej o hotelu: Hotel Boss


Business Lab Nowy Swiat


Business Lab Nowy Świat Warszawa
Lokalizacja: ul. Nowy Świat 41a, 00-042 Warszawa
Kontakt: 600828998
Cena: od 110 złotych za dzień

To doskonale położona, w samym centrum Warszawy, przestrzeń co-workingowa oferująca wiele nowoczesnych rozwiązań dla firm. Znajdziemy tam biurka do pracy, możliwość wynajęcia biur czy właśnie sale konferencyjne oraz usługi wirtualne. Dla klientów biznesowych przygotowano specjalne pomieszczenia, które wyposażone zostały w duże stoły konferencyjne, urządzenia multimedialne i konferencyjne. Do dyspozycji gości oddano rzutnik multimedialny wraz z ekranem projekcyjnym, dzięki czemu można bez przeszkód wyświetlać prezentację lub filmy. Ne terenie obiektu zastosowano bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wnętrza centrum są doskonale doświetlone, zaprojektowane w zgodzie z zasadami rządzącymi współczesnym designem. Istnieje możliwość zorganizowania przerw kawowych w atrakcyjnych cenach.

Więcej o obiekcie: Business Lab

Szukasz sali konferencyjnej w innym mieście na Mazowszu? sale konferencyjne Mazowieckie

Data publikacji: 14.03.2019

Nasi partnerzy