img

Wigilia firmowa Mazowieckie

Województwo mazowieckie to doskonała lokalizacja, jeśli chodzi o organizację wydarzeń firmowych i biznesowych na mniejszą i większą skalę. Warto więc pomyśleć, aby również na tym terenie zorganizować świąteczne spotkanie firmowe.

To dobra okazja, aby połączyć integrację pracowników z możliwością ich uczestniczenia w wielu przedświątecznych wydarzeniach, które organizowane są w Warszawie i okolicach. Każdy z pewnością wygospodaruje sobie nieco wolnego czasu, aby wyskoczyć na świąteczny jarmark czy wybrać na spacer rozświetlonymi ulicami większych i mniejszych miast.

Choć największe i najbardziej spektakularne świąteczne atrakcje znajdziemy przede wszystkim w stolicy, także w wielu podwarszawskich miejscowościach oraz miastach województwa mazowieckiego można brać udział w ciekawych świątecznych jarmarkach, koncertach kolęd czy warsztatach. Bez problemu można więc znaleźć atrakcyjne wydarzenie w okolicy, w której odbywa się wigilia firmowa. Uczestnicy firmowych spotkań spoza Warszawy, najczęściej przybywają w te okolice na co najmniej dwa dni. Jest więc czas zarówno na podzielenie się opłatkiem z szefem, jak i na spacer po bożonarodzeniowym jarmarku.

Choinka Warszawa

Największy jarmark bożonarodzeniowy w województwie mazowieckim znajdziemy w stolicy. W samym centrum Warszawy, na Starym Mieście odbywa się wydarzenie, które przyciąga turystów nie tylko z różnych regionów Polski, ale również spoza naszego kraju. Świąteczny jarmark Bożonarodzeniowy trwa od końca listopada aż do końca grudnia. W tym czasie na Starym Mieście stają setki straganów, na których znajdziemy dzieła lokalnych i krajowych wytwórców. Bez problemu znajdziemy ręcznie wykonane stroiki, przepięknie dekorowane bombki oraz wiele innych świątecznych dekoracji. Nie brakuje również stoisk z wieloma produktami, które mogą być świetnymi gwiazdkowymi podarunkami. Miłośnicy kulinarnych uciech z pewnością znajdą coś dla siebie na stoiskach z lokalnymi specjałami. Można spróbować świątecznych pierniczków, napić się rozgrzewającego, korzennego grzańca, kupić doskonałej jakości wędliny oraz świąteczne potrawy. Na warszawskim starym mieście na czas jarmarku pojawia się również lodowisko. Po próbowaniu świątecznych przysmaków można więc spędzić czas aktywnie na lodzie.

W województwie mazowieckim poza jarmarkami znajdziemy również sporo ciekawych wydarzeń towarzyszących – przedstawienia teatralne w świątecznym klimacie, warsztaty pieczenia pierniczków czy ręcznego malowania bombek, a także koncerty kolęd, które odbywają się zarówno w kościołach, jak i w wielu instytucjach kulturalnych: filharmonii, teatrach czy regionalnych domach kultury. Jeszcze przed przyjazdem na firmowe spotkanie wigilijne warto sprawdzić plan nadchodzących wydarzeń, aby wiedzieć, kiedy i gdzie się udać, aby w pełni poczuć klimat nadchodzącego Bożego Narodzenia. To czas zabawy, radości i optymizmu, warto więc spędzić go wśród ludzi, pięknych bożonarodzeniowych dekoracji oraz tysięcy światełek, którymi rozbłyskają wszystkie polskie miasta.

Data publikacji: 03.10.2019

Aktualności


Zobacz więcej >

Nasi partnerzy